Nowenna przed Uroczystością Wniebowzięcia NMP - dzień dziewiąty.

Nowenna przed Uroczystością Wniebowzięcia NMP - dzień dziewiąty. Módlmy się dziś za ludzi w podeszłym wieku, samotnych, umierających – o dobre przygotowanie się na spotkanie z Bogiem. Módlmy się, …More
Nowenna przed Uroczystością Wniebowzięcia NMP - dzień dziewiąty.
Módlmy się dziś za ludzi w podeszłym wieku, samotnych, umierających – o dobre przygotowanie się na spotkanie z Bogiem. Módlmy się, aby zjawisko eutanazji zniknęło z rzeczywistości naszego życia.
Maryjo, Wspomożycielko nasza, wstawiaj się za nami u Twojego Syna.
Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu
Modlitwa
Maryjo, przez Twoje orędownictwo wołamy, aby moc Twego Syna pomogła człowiekowi naszych czasów zwyciężać to, co niszczy jego godność, a moc Chrystusowych darów dała siłę do walki o prawdziwe wartości rodzące pokój i radość w drodze do życia wiecznego. Amen.
Weronika-S.
@V.R.S. A jak mogli nie usuwać, skoro walczą z Kościołem. A ostatnio wymyślili świetny numer: przykryjmy tych, którzy przychodzą do kościoła maskami, a niech się każdy nad każdym z obecnych zastanawia, ,,aż to, po oczach trudno mi poznać,, czyli zgaduj zgadula
V.R.S.
Właśnie usunięto mi cały tekst z tłumaczeniem fragmentów z oficjalnego dokumentu z 2018 - oryginał jest tutaj eurojewcong.org/…/catalogue-of-po… opisującego założenia walki z Kościołem Katolickim - nie mam już złudzeń kto rządzi na tym portalu. Ratuj się kto może. Ponieważ nie mam zamiaru wspierać tego rodzaju inicjatyw kończę tu swoją krótką podjętą na nowo działalność.