19:30
Maja 21
1104.3K
CIEMNA STRONA COLDPLAY 👁 NELUGIA "Dzisiaj zapraszam Was do świata tajemniczych znaków zespołu #Coldplay. Brytyjski zespół, na którego czele stoi Chris Martin główny wokalista. Film pełen znaków …More
CIEMNA STRONA COLDPLAY 👁 NELUGIA
"Dzisiaj zapraszam Was do świata tajemniczych znaków zespołu #Coldplay. Brytyjski zespół, na którego czele stoi Chris Martin główny wokalista. Film pełen znaków pełnych magii i symboliki masońskiej. Porozmawiamy o jego nowej piosence, gdzie każe on nam się przygotowywać na przyjście antychrysta. Dowiecie się nawet jakie ma powiązania z Klausem Schwabem. Jeśli jesteście ciekawi, co jest przed wami ukryte, to zapraszam na film!"
Ochroniarz .
U2 na początku nagrali dwa albumy o bardzo ciekawej treści. Potem również żeby podbić świat sprzedali się za kasę i sławę.
Ochroniarz .
A Coldplay i Chris Martin praktycznie wyszli spod ręki Bono. Nawet brzmią bardzo podobnie.
Damian Nowak shares this
273
TomUrb
Meta...zawsze w akademiku była jakaś meta, gdzie mieli alkohol. Albo o czyjejś twarzy się mówiło: "ale meta!
Patrząc na Zuckerberga widzę pokrycie obu znaczeń.
Niezły przypał ten Chris z Coldplay 🤪More
Meta...zawsze w akademiku była jakaś meta, gdzie mieli alkohol. Albo o czyjejś twarzy się mówiło: "ale meta!

Patrząc na Zuckerberga widzę pokrycie obu znaczeń.
Niezły przypał ten Chris z Coldplay 🤪
Tadeusz Zborek
Dzięki.
jac05
Kiedyś lubiałem ich słuchać. I wielu innych. Teraz taką muzykę uważam za śmieci.
Maja 21
Mnie z kolei zaintrygowała jedna rzecz. Zwycięzca The Voice of Poland inspiruje się ich muzyką. Niby niczego się u Dudka nie można dopatrzyć, ale mam przeczucie, że cały ten telewizyjny show jest po ciemnej stronie mocy - niestety.
jac05
The Beatles dostali swoją głupio brzmiąca nazwę od wiedźmy, podobnie Rolling Stones. Tangerine Dream jak pojechali do UK musieli spotkać się z wiedźmą, bo potem ich kariera wystrzeliła. Założę się, że wszyscy komponują muzykę w nocy, w ciemnościach. Z kim nawiązują wtedy łączność ? Electric Light Orchestra na płycie Time, w utworze Twilight jest opis spotkania Jeff Lynn (lider i wokalista) z kimś …More
The Beatles dostali swoją głupio brzmiąca nazwę od wiedźmy, podobnie Rolling Stones. Tangerine Dream jak pojechali do UK musieli spotkać się z wiedźmą, bo potem ich kariera wystrzeliła. Założę się, że wszyscy komponują muzykę w nocy, w ciemnościach. Z kim nawiązują wtedy łączność ? Electric Light Orchestra na płycie Time, w utworze Twilight jest opis spotkania Jeff Lynn (lider i wokalista) z kimś spoza tego świata, kto przekazał całą tą niesamowicie brzmiącą muzykę. Zwykły człowiek, choćby nie wiem jak się sprężał nie wymyśli tak harmonijnie brzmiących, łechcących umysł melodii na wiele instrumentów.
TomUrb
@Maja 21 Zgadza się. Dla mnie w ogóle celebryci (większość) są po ciemnej stronie mocy. Ale dlaczego Górniaczka w tym bierze (brała) udział, skoro ona wydaja się być inna?
jac05
Ale ona nie komponowała swoich piosenek, tylko wykonywała te które ktoś dla niej otrzymał z .... piekła.
Maja 21
Ciemna strona zespołu Coldplay Film
Coldplay to bardzo znany, brytyjski zespół muzyczny. Założony przez Chrisa Martina, czyli głównego wykonawcę zespołu. Swoje koncerty mieli również w Polsce i mają tu duże grono fanów.
Zespół na pierwszy rzut oka ma typowo popowe piosenki, które są chętnie odtwarzane w radiu. Piosenki o miłości, motywacji, czy inspiracji. Christ Martin jest również bardzo …More
Ciemna strona zespołu Coldplay Film

Coldplay to bardzo znany, brytyjski zespół muzyczny. Założony przez Chrisa Martina, czyli głównego wykonawcę zespołu. Swoje koncerty mieli również w Polsce i mają tu duże grono fanów.

Zespół na pierwszy rzut oka ma typowo popowe piosenki, które są chętnie odtwarzane w radiu. Piosenki o miłości, motywacji, czy inspiracji. Christ Martin jest również bardzo lubiany i znany, ze swego brytyjskiego poczucia humoru.

A co poza tym? Czy coś się za tym wszystkim dodatkowo nie kryje?

Obejrzyj film, by zobaczyć rzeczy, o których z pewnością nie wiesz w nowym filmie:

* Coldplay śpiewa o Antychryście w piosence “people of the pride”
* Czary i magia oraz znaki w teledyskach zespołu
* Klaus Schwab – jakie ma z nimi powiązania zespół.
* Pozaziemskie moce wykonawców muzycznych. Czy mają je od Boga, czy diabła?
* Czym jest kult Saturna, bądź księżyca. Skąd się wziął?

I wiele innych…

link: Ciemna strona zespołu Coldplay Film - Nelugia