Clicks28
uk.news

Пелл: "Нам не потрібна ще одна протестантська церква"

8 червня кардинал Джордж Пелл відзначив свій 80-й день народження в умовах карантину в австралійському місті Сідней.

Він розповів німецькому виданню KNA, що не збирається сидіти в гордій самоті, адже йому вистачило періоду ув'язнення.

Він "насолоджується життям" і не бачить "серйозних помилок". Він додав, що вирішив робити те, що від нього вимагають: "По суті, я так і вчинив". Він вважає, що у нього "все вийшло".

Після виправдання Верховним судом Австралії, він заявив, що знову свободний і не є засудженим "в очах громадськості".

Пелл вважає, що істерія навколо насильства - не головна проблема церкви: "Мова йде про зниження кількості послушників і активних католиків, яке почалося багато років тому і триває, незважаючи ні на що (з урахуванням істерії - прим. ред.)".

Він вважає, що поточна ситуація не вимагає глобального перегляду структури церкви: "Дотримуючись вчення церкви, ми можемо уникнути гріхів і помилок. Той, хто слідує доктрині, ніколи не зробить акту насильства".

Пелл вважає, що "нам не потрібна ще одна протестантська церква", тому що "ліберальні протестанти втрачають віруючих швидше, ніж ми".

Він вважає, що висвячування жінок, гомосексуалізм, блуд і надання Причастя представникам інших конфесій просто несумісні з апостольськими традиціями. Він нагадав, що вчення Христа протрималося 2000 років, тому він не бачить причин змінювати його.

Зображення: George, Pell © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsXbucsgnikp