Clicks1.9K
pl.news
4

Biskup Schneider: Franciszek "jest obiektywnie w błędzie"

Przemawiając na konferencji internetowej LifeSiteNews.com 19 lutego, biskup Athanasius Schneider ostrzegł, że głos krwi nienarodzonych dzieci woła do Boga ze szczepionek skażonych aborcją.

Schneider przedstawia "łańcuch zbrodni": zabójstwo nienarodzonych dzieci, pozyskiwanie ich komórek, recykling ich części ciała i ich komercjalizację. Krytykuje to, że Franciszek i biskupi nie dostrzegają powagi sprawy.

Watykański dokument dopuszczający takie szczepionki, a także ich promowanie przez Franciszka są dla Schneidera osobistymi wypowiedziami: "nie musimy przyjmować tego jako ostatecznego i nieomylnego nauczania". Biskup wyjaśnia, że Franciszek jest w tej sprawie "obiektywnie w błędzie".

Schneider życzy sobie nowego ruchu Pro-life, który jednoznacznie protestuje przeciwko szczepionkom naznaczonym aborcją.

#newsRrolnywcem

pielgrzym55
Głos wołającego na pustyni, tylko nic z niego nie wyniknie, nie przekona żadnych covidian, którzy przebierają nogami w kolejce do zaszczepienia.
Bos016
Magda20
Tak, te szczepionki was wykończą. To plan walki biologicznej połączonej z nowoczesną technologią wież kontrolnych 5-G, 7-G, wszczepiania implantów. To będzie baza waszych danych DNA, by działać na wasze fale mózgowe, by was uśmiercić, a nie wyleczyć. To jest zmiana genowa, będziecie jak króliki doświadczalne, zombi. Nic was przed zagładą nie uchroni
domymodlitwyjp2.pl
Weronika....S
Jeżeli chodzi o szczepionkę to zbyt to łagodne określenie. Franciszek śmiało, odważnie i oficjalnie ociera się o zbrodnię dzieciobójstwa, która plami jego papieską sutannę. Dla niego to zysk jako oficjalna szczepionka, w istocie dramat dla duszy i ciała przyjmujących ją.