Irlandia dyskutuje o zniesieniu praw własności osobistej. Czy jesteśmy następni?

Marie Hawthorne Uchodźcy napływają z Ukrainy od lutego. Około 5,5 mln Ukraińców opuściło kraj do 2 maja 2022 r. Wielu uchodźców wyjechało do krewn…
marek kisiel
z deszczu pod rynne nie dziwi nic zachod byl obiecanym rajem i wolnoscia spod okupacji sowietow o ironio teraz ten zachod jest smiertelnym wrogiem a pomoc przyjdzie ze wschodu doswiadczymy tego niebawem
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
marek kisiel
Pomocy powinniśmy oczekiwać tylko z Góry. Nie ma co liczyć na pomoc, ani ze wschodu, ani z zachodu, ale tylko z Nieba. Trzeba złapać za Różaniec i prosić o to pokornie Matkę Bożą .
Anna Ewa Drewing shares this
6
Andreios
Polska wyrwała się z szpon komunizmu aby wylądować w marksistowskiej UE. Super wymiana.
Edward7
Szerzenie strachu przed "zmianami klimatycznymi", "pandemiami", wojnami zastępczymi i planowaną destrukcją gospodarczą: Amunicja potrzebna do zbudowania "NWO"
Gary D. Barnett

Jak ktokolwiek rozsądna osoba, patrząc na dzisiejszy kraj i świat, może nie zrozumieć, że wszystko, co się dzieje, zostało celowo zaplanowane i zainscenizowane, aby stworzyć warunki umożliwiające wprowadzenie globalnego …More
Szerzenie strachu przed "zmianami klimatycznymi", "pandemiami", wojnami zastępczymi i planowaną destrukcją gospodarczą: Amunicja potrzebna do zbudowania "NWO"
Gary D. Barnett

Jak ktokolwiek rozsądna osoba, patrząc na dzisiejszy kraj i świat, może nie zrozumieć, że wszystko, co się dzieje, zostało celowo zaplanowane i zainscenizowane, aby stworzyć warunki umożliwiające wprowadzenie globalnego panowania poprzez "Nowy Porządek Świata" (przez Wielki Reset) Wydaje się to niemożliwe, ale większość ludzi nadal nie jest świadoma tej prawdy i dobrowolnie stała się niewolnikami, nawet jeśli nie jest w stanie zrozumieć własnego współudziału w tej haniebnej transformacji ludzkości. Oznacza to, że większość ma niewielkie lub żadne pojęcie o zasięgu tego spisku, który ma na celu zapanowanie nad światem, i ignoruje niepodważalne dowody, które znajdują się tuż przed ich oczami.

Do wszystkiego się przyznano, wszystko zostało otwarcie przepowiedziane, odegrane w "symulacjach" i przekazane z dużym wyprzedzeniem przed faktycznymi wydarzeniami fałszywej flagi lub potwornymi zmianami w polityce społecznej (problem-reakcja-rozwiązanie) wprowadzonymi przez kontrolerów państwowych. Jest to najbardziej niepokojące, ponieważ wskazuje, że obojętność pochłonęła ludzkość do tego stopnia, że współczesne społeczeństwa są niczym więcej niż zbiorową masą tchórzy. To w istocie jest sedno sprawy; podstawa upadku cywilizacji, o którym tak swobodnie mówią tacy ludzie, jak Maurice Strong, Henry Kissinger, Margaret Sanger, Bill Gates, Klaus Schwab, władcy i prezydenci, politycy, kontrolowane media i wielu innych zaangażowanych w globalistyczne, eugeniczne i depopulacyjne wysiłki, do których dążą rządzące "elity".

Większość z nas jest codziennie w taki czy inny sposób zatruwana, czy to psychicznie, czy fizjologicznie; nasze systemy odpornościowe są niszczone, nasze zapasy żywności eliminowane, ciała ludzi są niszczone przez eksperymentalne zastrzyki z trującej broni biologicznej, nasze źródła utrzymania są niszczone, nasza własność odbierana, nasza gospodarka bankrutuje, a nasza wolność jest kradziona. Wszystko to i jeszcze więcej dzieje się z powodu dobrowolnej kapitulacji bezsilnego tłumu, zwanego obywatelami. Zdecydowana mniejszość, która rozumie, co się naprawdę dzieje; ci, którzy faktycznie nie są temu posłuszni i nie zgadzają się na to, i nadal walczą z tyranią, są uczciwymi ofiarami tego oszustwa. Większość pozostałych jest współwinna...

Ten plan globalnego panowania oraz chęć całkowitego przekształcenia i zniszczenia obecnego systemu zachodniego na rzecz totalnej kontroli technokratycznej jest celem, do którego dążono od dziesięcioleci, a jego realizacja nabrała tempa wraz z oszustwem zwanym "pandemią koronawirusa" w 2020 roku. Od czasu pojawienia się tego oszustwa, jeden stan zagrożenia lub odwrócenie uwagi od innych spraw było wykorzystywane do ogłupiania nieświadomych mas, aby się podporządkowały. W każdym przypadku większość społeczeństwa chwytała przynętę i bez większego oporu akceptowała wszystkie kłamstwa, a czyniąc to, dobrowolnie wkraczała w sferę niewolnictwa, tak jak chciały tego i oczekiwały złe klasy rządzące i polityczne.

To, co zaczęło się od fałszywego "wirusa", przerodziło się w katastrofę gospodarczą, ekspansję monetarną i zniszczenie gospodarki, totalną inwigilację, drakońskie nakazy kontroli, zainscenizowane i dozwolone niepokoje społeczne, masową inflację i chaos społeczny. Następnie pojawiły się tak zwane "warianty" po "wariancie", co było niemożliwe, ponieważ żaden "wirus świdrowy" nie został nigdy pobrany od jednego chorego człowieka i odpowiednio wyizolowany lub zidentyfikowany. Nigdy nie istniał. Każdy tak zwany szczep wprowadzał nowe blokady i wymogi zgodności, a także był wykorzystywany do utrwalania oszustwa. Niewiarygodne bańki rynkowe na rynku nieruchomości, akcji i obligacji stały się oczywiste i bardzo szybko przyniosą szkodę większości zwykłych ludzi. Po tym, jak to oszustwo najwyraźniej się skończyło, choć nadal jest wykorzystywane do wywoływania strachu, zainscenizowano wojnę zastępczą pod fałszywą flagą na Ukrainie, aby zmobilizować tłumy do kolektywnego poparcia tego, co było udawane jako agresywna wojna Rosji z Ukrainą, która w rzeczywistości zawsze była operacją kontrolowaną przez USA i NATO. Ta nowa polityczna sztuczka okazała się tak skuteczna, że w ciągu jednej nocy większość świata zmieniła kolor na żółty i niebieski; przypomniało to, że zwykli ludzie niewiele różnią się od lemingów pędzących nad urwiskiem. Wraz z tym pojawiły się planowane niedobory żywności i energii oraz oczywiście ciągła hiperinflacja podstawowych produktów niezbędnych do życia; przynosząc więcej zniszczeń gospodarczych i materialnych, przerw w dostawach, głodu i oczywiście więcej strachu, podziałów i tyranii.

Podczas gdy to wszystko się dzieje, celowe oszustwo "zmian klimatycznych" wywołane przez człowieka nieustannie nabiera rozpędu, ponieważ zawsze będzie podporą przyszłych nadużyć i kontroli ze strony władców i ich pionków w polityce i mediach głównego nurtu. Podczas gdy kontrolerzy niszczą gospodarki, dziesiątkują wszystkie źródła i produkcję żywności wysokiej jakości, eliminują ogromne ilości energii podtrzymującej życie, wyrządzają ogromne szkody środowisku naturalnemu i jego niezbędnym do życia zasobom, realizują programy eugeniczne i podejmują wysiłki na rzecz depopulacji, większość ludzi nadal przyzwala na wszystkie rozkazy i propagandę, będąc całkowicie przywiązana i uzależniona od swoich telefonów komórkowych oraz apatycznego i żałośnie udawanego życia. Wszystko to świadczy o upadku ludzkości i wzroście znaczenia technokratycznych oligarchów.

Spiralny spadek zdrowego rozsądku wydaje się być nową "normą", a powrót do choćby odrobiny inteligentnej myśli i wolności jest w tym momencie bardzo odległy. To nie jest wyrażany cynizm, rozumiecie, ale akceptacja rzeczywistości, jakkolwiek żałosna by ona nie była. Skrajne idiotyzmy i bardzo nierealistyczne poglądy pochłonęły społeczeństwo i pozostawiły je na łasce jego panów. Nie da się temu zaprzeczyć, jeśli choć raz ma zostać zaakceptowana uczciwość i prawda.Co będzie następnym krokiem? Gary D. Barnett