Clicks1.4K
csk.news
4

Obaja, Farár Farnosti a Jeho Asistent, Odchádzajú Aby Sa Oženili

Otec David Tacchini (40), a Otec Samuele Biondini (52), dvaja Taliansky Franskí kňazi, opustili kňazstvo.

Spoločne pôsobili na farnosti San Pia X. v Città di Castello neďaleko Perugie. Tacchini prijal svoje rozhodnutie takmer pred rokom. Biondini sa rozhodol v posledných dňoch, ale obaja sa priznali verejne až teraz.

Biskup Domenico Cancian z Città di Castello vo vyhlásení napísal, že akceptuje „s úctou“ ich „slobodné rozhodnutie.“ Ak by títo dvaja konvertovali na Starý Obrad, biskup by nebol taký veľkodušný.

Tacchini si obnovil vzťahy so ženou, ktorú poznal z druhej farnosti. Biondini podľa správ médií zastihol zdravotnú sestru ktorú stretol „po nejakých chúlostivých osobných aférach“.

Iba pred niekoľkými týždňami, Otec Riccardo Ceccobelli (42), z rovnakej oblasti, opustil kňazstvo pre Lauru (26), a médiám povedal „že to bol večný Otec, kto to chcel.“ Otázka je iba: Na ako dlho?

Čitateľ stránky IlGazzetino.it (13. Máj) komentoval: „Nuž, 'choďte a množte sa'... “

#newsMjxepsidzu

Agent0
Musíme sa viac modlit za to, aby boli knazi verni tomu, čo slubili Bohu ked bolí svateni!
To iste platí o nerozlučnom manzelstve, aby sa manželia nerozvadzali a spolu kracali životom , k Bohu, s detmi...z rozpadlých rodin potom deti nemaju príklad vytrvalej lásky podporované modlitbou..v rodinách je doležité sa SPOLU MODLIT: manžel, manželka, s detmi.. pokial to krestanske rodiny nerobia, nebudu …More
Musíme sa viac modlit za to, aby boli knazi verni tomu, čo slubili Bohu ked bolí svateni!
To iste platí o nerozlučnom manzelstve, aby sa manželia nerozvadzali a spolu kracali životom , k Bohu, s detmi...z rozpadlých rodin potom deti nemaju príklad vytrvalej lásky podporované modlitbou..v rodinách je doležité sa SPOLU MODLIT: manžel, manželka, s detmi.. pokial to krestanske rodiny nerobia, nebudu schopné čelit naporom diabla, ktory ako revuci lev chodí a číhá koho by zozral...
apredsasatoci
Akí sú obaja šťastní.
Lebo nevedia, za žena je potvora.
Tak im treba!
Modré Hluboké Nebe
Budou žít normální život se ženou. Bůh stvořil člověka jako muže a ženu.
Bratia a sestry
takže, čo je ohováranie?