Clicks71
uk.news

Акт відплати: неспокійний Папа Франциск в сказі від каноніків і не може приховати цього

1 травня в Соборі Святого Петра почався марафон розарію Папи Франциска. Він буде проходити кожен день о 18:00 протягом місяця (за римським часом) в різних соборах Діви Марії по всьому світу.

Коли каноніки Собору Святого Петра прийшли, щоб взяти участь в молитві, їм повідомили про неможливість відвідування Базиліки Святого Петра навіть для каноніків за наказом згори. "Наказ з гори" надійшов від Папи Франциска.

Колегія каноніків, створена в 1053 році, складається їх архієрея, вікарія і 34 каноніків, а також священиків. Всі призначення робить сам Папа Римський. Каноніки проводять молитви і Причастя в Соборі Святого Петра кожен день.

Папа Римський ніколи не забороняв канонікам брати участь в роботі Собору, адже це їх пряме завдання. Один з журналістів пулу Папи Франциска, Франка Джансолдаті, зазначає, що колегія каноніків опинилася на роздоріжжі.

Вона знає, що Папа Франциск, який не бачить нічого страшного в тому, що люди в нарядах індіанців ходять по Собору Святого Петра, сказав наступне, коли побачив двох каноніків, які допомагали кардиналам кілька років тому: "Хто ці священики в яскравому одязі?". Наряди кольору фуксії були обрані Миколою III в 1279 році.

Слова Джансолдаті - це всього лише маневр і підготовка ґрунту. Причина гніву Папи Франциска полягає в тому, що каноніки виступили з протестом після того, як Папа Франциск заборонив проведення мес в Соборі Святого Петра. Як будь-який тиран, Папа Франциск не терпить заперечень.

Можна очікувати нових репресій з боку розсердженого Папи Римського. Одним з каноніків Собору Святого Петра є автор Dubia, кардинал Вальтер Брандмюллер, якому 92 роки.

#newsLldyelvomg