55:17
PORAŻĄJĄCE !!! Upadek Franciszkanów i ich Misji franciszkańskich w Novus Ordo - Mój zakon idzie do piekła - rozmowa z o. Bonawenturą Wierzejewskim
Posoborowe absurdy
Najgorsze jest to, że Generalny przełożony Franciszkanów jest sfilmowany w Watykanie jak oddaje cześć PACZAMAMIE wraz z Franciszkiem. Z wywiadu można dowiedzieć się że. ... KONSEKRACJA MOŻE BYĆ NIEWAŻNA, a ta WAŻNA SPROWANOWANA.
Posoborowe absurdy
UPADEK MISJI I MISJONARZY PO SW II. Na przykładzie tego "bożego zakonnika, księdza" można się przekonać jego słowami, że Bractwo św. Piusa X jest KOŁEM RATUNKOWYM, dla prawdziwych katolickich księży, zakonniców, zakonnic oraz świeckich, którym zależy na zbawieniu dusz . Tłumaczy, jak w Novus Ordo księża, zakonnicy Franciszkanie rozdawali ZŁE KONSEKROWAN HOSTIE,... które zjadały szczury. Straszne …More
UPADEK MISJI I MISJONARZY PO SW II. Na przykładzie tego "bożego zakonnika, księdza" można się przekonać jego słowami, że Bractwo św. Piusa X jest KOŁEM RATUNKOWYM, dla prawdziwych katolickich księży, zakonniców, zakonnic oraz świeckich, którym zależy na zbawieniu dusz . Tłumaczy, jak w Novus Ordo księża, zakonnicy Franciszkanie rozdawali ZŁE KONSEKROWAN HOSTIE,... które zjadały szczury. Straszne
Dedykacja dla zwolenników Novus Ordo jak @Lilianna Maria Lachowicz , która woli jechać 30 km dalej od swojego kościoła, aby trafić do posoborowego klasztoru na Mszę Novus Ordo oraz innych zaciętych zwolenników i obrońców NOM, a szczególnie tych co uwielbiają puszczać w stylu protestanckim różne objawienia, proroctwa.
@Mała Iskra @Magda20 @henryk33 , @Iwona I Sebastian , @Dwa Serca Maryja , Jezus. @CÓRKA MARYI , @jac505 , @aron+ , @tommy 1 , @przeciwherezjom , @tatanka , @ktoz jak Bog1 . @JezusMaryja1 , @Piotr2000 , @franciszek44 , @piotr2019 , @POLSKA2020 , @Maja 21 , @Bos016 , @Adam Adolf Makowski , @Armia_Reszty , @Maria Joanna od ANIOŁÓW , @Chcący , @Totus Tuus , @Jota-jotka , @darek104 , @MEDALIK ŚW. BENEDYKTA i
jac05
Przykro mi to pisać ale jesteś tępym człowiekiem w sposobie myślenia. Masz trudności w spostrzeganiu związków przyczynowo-skutkowych, kojarzeniu, w prostej analizie. Przypominasz twardogłowego naukowca, żeby nie powiedzieć partyjnego aparatczyka z PZPR, który ślepo idzie twardą drogą swojej partii, drogą która prowadzi donikąd, do katastrofy. Piszę ci to. że jesteś tępy tak jak Pan Jezus …More
Przykro mi to pisać ale jesteś tępym człowiekiem w sposobie myślenia. Masz trudności w spostrzeganiu związków przyczynowo-skutkowych, kojarzeniu, w prostej analizie. Przypominasz twardogłowego naukowca, żeby nie powiedzieć partyjnego aparatczyka z PZPR, który ślepo idzie twardą drogą swojej partii, drogą która prowadzi donikąd, do katastrofy. Piszę ci to. że jesteś tępy tak jak Pan Jezus powiedział Alicji Lenczewskiej, że jest tępa, bo jako nauczycielka na pewno uważała siebie za bardzo inteligentną. Walcząc bezwzględnie z objawieniami nowymi (trzeba czekać na owoce) a zwłaszcza zbadanymi , dopuszczonymi przez władze Kościoła do poznania przez wyznawców Jezusa (ale niestety nie do głoszenia w kościołach) walczysz z Bogiem. Te objawienia są bardzo pomocne i jest na to bardzo dużo świadectw. Trzeba nie mieć zdrowego rozumu, żeby tego nie dostrzec.
Posoborowe absurdy
@jac505 Ha, ha, ha 😂 😂 😂 Vice versa Jestem ..."tępym człowiekiem w sposobie myślenia...." . Z jedną różnicą jestem "tępa w przedsoborowym nauczaniu. Kościół Chrystusa to "partia"? Ty zacietwierzony "tępy posoborowy:
Typowa PROJEKCJA przypisywanie innym swojej tępoty, wygodnictwa, wróżbiastwa kościelnego zw. z fałszywymi objawieniami po SW II. Ucz się od tego zakonnikam siostry Bruny, który …More
@jac505 Ha, ha, ha 😂 😂 😂 Vice versa Jestem ..."tępym człowiekiem w sposobie myślenia...." . Z jedną różnicą jestem "tępa w przedsoborowym nauczaniu. Kościół Chrystusa to "partia"? Ty zacietwierzony "tępy posoborowy:
Typowa PROJEKCJA przypisywanie innym swojej tępoty, wygodnictwa, wróżbiastwa kościelnego zw. z fałszywymi objawieniami po SW II. Ucz się od tego zakonnikam siostry Bruny, który używają ROZUMU, pogłębiają wiedzę dla zabwienia swojej duszy i dusz bliźniego. Słuchają Boga, Kościoła, a nie fałszywych objawień. Teraz wiem dlaczego jesteś taki cięty na siostrę Brunę Alicja Lenczewska. Czemu nie polecam...?
Twoje myślenie jest stricte PROTESTANCKIE. Walczę z Bogiem? Spójrz w lustro
jac05
Objawienia tzw. prywatne, które nazywam pomocnymi, oczywiście te zatwierdzone najbardziej, przynoszą o wiele wiele więcej owoców nawrócenia niż Tradycja kościelna. Medjugorie, Trevignano Romano przynoszą dobre owoce ale trzeba być czujnym, bo zły duch cały czas pracuje nad zwiedzeniem otrzymujących objawienia.
Posoborowe absurdy
@jac505 Objawienia prytwatne nie mogą wykraczać po za Tradycję APOSTLOSKĄ i BIBLIĘ, a nie "tradycję kościelną" . Po SW II jest nowa "tradycja kościelna", która nie prawie nic wspólnego z Tradycją Apostolską w tym ... twoje objawienia, czy Msze z Odnowy w DŚ z o. Galusem .
Medjugorie, Trevignano to są fałszywe objawienia nastawione na kasę. Widać te "zgniłe owoce" już po samych wizjonerach.
Posoborowe absurdy
@marek kisiel Do dziś Franciszkanie, Dominikanie dzielą się na Tradycyjnych i posoborowych.
Często jeździłąm do Franciszkanów do Panewnik. Jestem przerażona jak przez lata zmienili swoją duchowość. Tak samo Karmelici w Czernejmm gdzie dopuścili do Odnowy w DŚ, goszczą Ukraińców i to prawosławnych w domach rekolekcyjnych. Jednak nie ma tam takiej degrangolady jak u Franciszkanów w Panewnikach., …More
@marek kisiel Do dziś Franciszkanie, Dominikanie dzielą się na Tradycyjnych i posoborowych.

Często jeździłąm do Franciszkanów do Panewnik. Jestem przerażona jak przez lata zmienili swoją duchowość. Tak samo Karmelici w Czernejmm gdzie dopuścili do Odnowy w DŚ, goszczą Ukraińców i to prawosławnych w domach rekolekcyjnych. Jednak nie ma tam takiej degrangolady jak u Franciszkanów w Panewnikach., gdzie nastawiają się na zyski ze sklepików franciszkańskich, słynnej ruchomej szopki, "biura matrymaniolnego dla singli" i innych spotkań ze świeckimi.

W styczniu tego roku byłam w Panewnikach . Tam w głównym miejscu przed Furtą umieścili duży ekran, gdzie ukazywali tzw. "nową ewangelizację" czyli "disco polo franciszkanów" - tańczyli, skakali, klaskali.

Szokiem było to, że zakonnicy z furty klasztornej wychodzili UBRANI PO ŚWIECKU. Nigdy wcześniej nie widziałąm franciszkanów, aby po za mury klasztoru chodzili po świecku.
W dodatku w czasie "szalejącej pandemii" to wychodziąc z furty chodzili, wychodzili na zewnątrz bez maseczki, a ci co mieli "służbę w bazylice" byli w franciszkańskim habicie i w dodatku w MASECZCE.

W sklepiku na terenie klasztoru kupiłam różaniec. Chciałam go poświęcić. Pani ze sklepiku powiedziła, że właśne z furty wyszedł zakonnk i on może mi poświęcić. Gdy się odwróciłam zobaczyłam " świeckiego faceta".

Krzyknęłam. To jest zakonnik bez habitu? Nie!!! To świecki chłop!!! Nie poświęcę u niego różańca i wyszłąm z hukiem
darek104
Ale to dlatego, że nie miał maseczki a pani tak?
Beatrice L
Na końcu usłyszysz:
"ALBO CHRYSTUS ALBO ŚMIERĆ ....DUCHOWA ŚMIERĆ....TO JEST STRASZNE!. "
O. Bonawentura Wierzejewski.
KATOLIKU, KONIECZNIE WYSŁUCHAJ I WYCIĄGNIJ WNIOSKI .More
Na końcu usłyszysz:
"ALBO CHRYSTUS ALBO ŚMIERĆ ....DUCHOWA ŚMIERĆ....TO JEST STRASZNE!. "

O. Bonawentura Wierzejewski.

KATOLIKU, KONIECZNIE WYSŁUCHAJ I WYCIĄGNIJ WNIOSKI .
marek kisiel
tylko nie franciszkanie to ostoja wiary
WŁADYSŁAW KRÓL
Może cząstka Ich się ostoi?
Panie Ratuj. Amen.
Posoborowe absurdy
@WŁADYSŁAW KRÓL Niech ci biedni posoborowi Franciszkanie , czy Dominikanie niech przejdą do Tradycyjnych Franciszkanów i Dominikanów. Wtedy więcej się ich ostoi.