Clicks1.4K
grafix
6
Eksterminacja Polskich Przedsiębiorców. Chciałem głosem rozpaczy wykrzyczeć nieludzkie i antypolskie ustawy wprowadzone przez PiS i podpisane przez Prezydenta Dudę. Chodzi o wielomilionowe kary nakła…More
Eksterminacja Polskich Przedsiębiorców.

Chciałem głosem rozpaczy wykrzyczeć nieludzkie i antypolskie ustawy wprowadzone przez PiS i podpisane przez Prezydenta Dudę.

Chodzi o wielomilionowe kary nakładane na Polskich Przedsiębiorców za niezłożenie w terminie jakiegoś formularza.

Sztandarowy przykład:

Np. "Konsekwencją niezłożenia ww. wniosków w terminie będzie wykonywanie działalności bez wymaganej koncesji, jeżeli przedsiębiorca takowej wcześniej nie posiadał, co zgodnie z art. 57g ust. 1 ustawy Prawo energetyczne podlega sankcji grzywny do 5 mln zł, albo karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 5 lat"

Dane ze strony
www.ure.gov.pl/…/8701,Rynek-pali…

Proszę zawierzyć, że te 5 000 000 to nie jest kara za przemyt tira narkotyków tylko za spóźnienie się 1 dzień ze złożeniem kretyńskiego formularza.

Największym dramatem jednak jest to, że ta sprawa w ogóle nikogo nie interesuje (zachowujemy się jak barany prowadzone na rzeź).

Chodzi o proceder, który właśnie się rozpoczął, a który w mojej opinii ma na celu odebranie Polakom całej własności jaką posiadają. Na razie było to trochę zakamuflowane ale teraz staje się bardziej klarowne jak PiS wprowadził nowe ustawy.

Mechanizm jest taki: uchwalone jest lub będzie wkrótce prawo, że każdy będzie
musiał złożyć formularz jak się nazywa i gdzie mieszka i zanieść do
jakiegoś urzędu w określonym terminie. Jak go nie złoży albo nie
dotrzyma terminu kara będzie np. 5 000 000 zł (słownie pięć milionów
złotych). Tak oto przejęte będą majątki większości. Oczywiście pomimo poinformowania o tym ponad 100 osób i organizacji nadal jestem sam w walce aby się temu przeciwstawić.

Może Ktoś z Was mógłby coś w tej sprawie pomóc?

Na razie kilka takich ustaw (o tylu jest mi wiadomo) uchwalił PiS a podżyrował Prezydent Duda i dotyczą one na razie tylko prowadzących działalność gospodarczą ale wszystko jeszcze przed nami.

Napisałem do wielu posłów i posłanek PiS, którzy mienią się polskimi
patriotami (choć emaile sejmowe niektórych już nie działają np. Antoniego Macierewicza, Barbary Bubuli itd.) oraz wszystkich posłów z Konfederacji.
Ta sprawa powinna być papierkiem lakmusowym ale trwa już zmasowana grabież Polski i Polaków i sprawa tu opisywana jest tylko jej elementem, ale może najważniejszym.

Napisałem też do kilku organizacji pozarządowych mających w nazwie
"polskiego biznesu" lub "polskiej przedsiębiorczości" z prośbą o wsparcie instytucjonalne
ale bez odzewu. To raczej towarzystwa wzajemnej adoracji a nie organizacje stojące na straży interesów polskich przedsiębiorców.

Rzecznik Praw Małych i Średnich przedsiębiorców zdaje się być
PiS-wskim aparatczykiem, który jest elementem tej układanki, w czasie gdy prowadził ze mną korespondencję w tej sprawie zaopiniował pozytywnie podniesienie kary z 10 000 zł na 5 000 000 zł.

Jestem w trakcie inwentaryzacji wszystkich tych ustaw, ale to potrwa. Rzecznik Praw Małych i Średnich Przedsiębiorców zapewne zna je wszystkie ale udaje, że o niczym nie wie.

Także zmowa milczenia wśród "prawicowych" mediów. Większość została już poinformowana o sprawie (bez odzewu).

Według mnie problem ten jest tak samo istotny lub nawet istotniejszy jak sprawa mienia bezspadkowego, bowiem oddanie jakiś kopalin Skarbu Państwa nie spowoduje jeszcze, że znajdziemy się pod mostem a kara 5 000 000 (słownie pięć milionów) już tak.

PROSZĘ ROZPOWSZECHNIAJCIE TĄ INFORMACJĘ GDZIE TYLKO MOŻECIE!

Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce .....
grafix
Ten artykuł krótko znajdował się krótko na stronie głównej gloria.tv ale został "zdjęty" co dowodzi słuszności tez w nim zawartych!
Pinochet
Rzecznik nazywa się Abramowitz, a to zobowiązuje. Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że PiS to największa agentura Israela w Polin?
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
A TAKŻE 4 MILIARDY ,,POŻYCZKI,, dla UKRAINY.. SZCZEPIONKOWEJ DUDY:

www.wprost.pl/…/4-miliardy-zlot…
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
DODAM, ŻE KACZYŃSKA POWIEDZIAŁA, ŻE JAK SIĘ KOMUŚ NIE OPŁACA W POLSCE PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZĄ, TO WIDAĆ NIE POTRAFI JEJ PROWADZIĆ I NIECH JĄ ZAMKNIE.
Rafał_Ovile
Jeśli PIS i KEP nie posprzątali Domu to zły duch spoczynku nie znalazł. I po Akcie 19.11.2016 jest "Nawrót do grzechu" ze stanem gorszym niż poprzedni.

24 Gdy duch nieczysty opuści człowieka, "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem". 25 Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. 26 Wtedy idzie i bierze siedem innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan …More
Jeśli PIS i KEP nie posprzątali Domu to zły duch spoczynku nie znalazł. I po Akcie 19.11.2016 jest "Nawrót do grzechu" ze stanem gorszym niż poprzedni.

24 Gdy duch nieczysty opuści człowieka, "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem". 25 Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. 26 Wtedy idzie i bierze siedem innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan późniejszy owego człowieka staje się gorszy niż poprzedni».
Prawda inside
Jaki będzie koniec tego zamachu na Polskę i Polaków?