Clicks2K

Trevignano Romano: Mnohokrát som vám, svojim deťom povedala, aby ste si dávali pozor na vakcíny, a stále neposlúchate. Moje deti, Cirkev, och! Cirkev, koľko bolestí! Moje srdce krváca, keď vidím padať tehlu po tehle, koľko bolesti!

Trevignano Romano: Mnohokrát som vám, svojim deťom povedala, aby ste si dávali pozor na vakcíny, a stále neposlúchate. Moje deti, Cirkev, och! Cirkev, koľko bolestí! Moje srdce krváca, keď vidím padať tehlu po tehle, koľko bolesti!

Deti moje, ďakujem vám, že ste tu boli v modlitbe. Deti, opäť vás prichádzam varovať, aby som vám pomohla nerobiť chyby a vyhýbať sa tomu, čo nepochádza od Boha.

Napriek tomu sa zmätene rozhliadate okolo seba bez toho, aby ste si uvedomovali tých mŕtvych, ktorí sú, a ktorí budú na zemi. Toto všetko je kvôli vašej tvrdohlavosti a ako dôsledok toho, že počúvate iba ľudské rozhodnutia.

Mnohokrát som vám, svojim deťom povedala, aby ste si dávali pozor na vakcíny, a stále neposlúchate. Milované deti, pozrite na Ježišov kríž a stojte pod jeho požehnaným Krížom, ktorým vás vykúpil.

Milované deti, Boží hnev nebude meškať a prejaví sa, ale ľudstvo je také slepé, že si nič nevšimne, a bude podávať iba vedecké vysvetlenia. Deti, vy ste mojou skutočnou pravou Cirkvou a do vás vkladám nádej, že vďaka mojim verným sa znovu zrodí žiarivá a slávna. Deti, už nebude nič tak ako predtým, vzali vám všetko, vrátane slobody, ale buďte verní Pánovi a Svätému písmu. Obráťte sa, lebo iba tak budete kráčať na ceste svetla, ktorá je pripravená pre vás.

Moje deti, Cirkev, och! Cirkev, koľko bolestí! Moje srdce krváca, keď vidím padať tehlu po tehle, koľko bolesti!! Deti moje, ste vo vojne a musíte bojovať, bez ohľadu na to, že sa vám smejú, pokračujte bez zastavenia. Teraz vám nechám ale dávam vám svoje materské požehnanie v mene Otca, Syna i Ducha Svätého. Amen.

Trevignano Romano 16. marca 2021
alianciazanedelu.sk/archiv/8537
ľubica
Anton Čulen
List hovorcovi KBS: Nech je našim pánom biskupom pri rokovaní s vládou SR na povzbudenie aj to, ako najdp. biskup Dr. E. Nécséy, Dr. A. Lazík a Dr. R. Pobožný vyhlásili vo svojom posolstve kňazom a veriacim Slovenska ako žiadali vládu republiky o splnenie svojich požiadaviek
fiat33
Naše telo je chrám Ducha svätého. Boh výslovne zakázal akúkoľvek genetickú manipuláciu lebo to povedie len ku skaze ľudského tela a duše. Potvrdil to aj sv. Ján Pavol 2 v encyklike evangelium vitae. Tieto vakcíny nie sú vakcíny. Ľudia však vakcinam veria preto sa tak ľahko dali oklamať, prestali rozmýšľať, nezistuju si fakty. Sú ako zhypnotizovani. Hypnóza v TV, rádio denne masáž ľudského …More
Naše telo je chrám Ducha svätého. Boh výslovne zakázal akúkoľvek genetickú manipuláciu lebo to povedie len ku skaze ľudského tela a duše. Potvrdil to aj sv. Ján Pavol 2 v encyklike evangelium vitae. Tieto vakcíny nie sú vakcíny. Ľudia však vakcinam veria preto sa tak ľahko dali oklamať, prestali rozmýšľať, nezistuju si fakty. Sú ako zhypnotizovani. Hypnóza v TV, rádio denne masáž ľudského podvedomia a ľudia sa poslušne postavia do radu na smrtiaci koktail. Ak nezomru, tak na Tom kto prijal vakcínu bude vidno neliecitelne vredy a iné choroby.
dalila
Čo na tie zjavenia hovoria predstavení? Pýtam sa čisto len pre moju informáciu.
Laco Bajzo
dalila- nie je ti divné,že tieto "posolstvá" sa tvária ako keby pastieri neboli na strane vakcinacistov? :)
Prečo tieto "posolstvá nehovoria k nim,aby varovali zverené stádo? :)
Stano Kobella
Staré proroctvo o "troch dňoch temnoty", ktoré Boh zjavil mnohým, sa už začalo ... Biologické a chemické zbrane (vakcíny) rozpútané, pliaga odporných vredov