Clicks26
uk.news

Державний секретар Ватикану вкладає гроші в фільм про Елтона Джона

4 грудня видання Corriere.it повідомило, що дві третини коштів, які були інвестовані в фонд Centurion Global Fund, розташований на вулиці Святого Павла 259 в місті Ла Валетта на Мальті, належать державному секретарю Ватикану.

Фонд, який зібрав 70 мільйонів євро, належить 71-річному італійцю Енріко Красса, який живе в Швейцарії і є колишнім співробітником Credit Suisse і власником компанії Lugano Sogenel Holding. Крім того, він отримав золоту медаль від Папи Римського.

У вересні цього року фонд вклав 10 мільйонів євро в справу оптового постачальника іграшок і голови футбольного клубу Генуя, Енріко Пресьозі.

Ще 4 мільйони були використані для фінансування фільмів, серед яких виявився фільм Rocketman, присвячений життю гея і музиканта, Елтона Джона.

Найбільший обсяг коштів (в розмірі 16 мільйонів) було виділено шведсько-швейцарською компанією ABB, яка виробляє елементи для ядерних електростанцій і бере участь у знищенні тропічних лісів Малайзії.

Починаючи з 2018 року, фонд Centurion Global Fund втратив 4.61% (близько 2 мільйонів), які були виплачені в якості бонусів співробітникам фонду.

#newsFbtywmhmeu