Clicks970
CÓRKA MARYI
22

BÓG OJCIEC: Niech żaden człowiek spośród was nie ignoruje Mojej Sprawiedliwości, bo spadnie ona jak przerażająca burza

KSIĘGA PRAWDY

środa, 5 listopada 2014 roku, godz. 13.30

Moja najdroższa córko, kochajcie Mnie i wiedzcie, że Ja kocham i miłuję wszystkie Moje dzieci. Jednak wiedzcie także, że należy się obawiać Mojej Sprawiedliwości. Niech żaden człowiek spośród was nie ignoruje Mojej Sprawiedliwości, bo spadnie ona jak przerażająca burza i zmiecie dusze tych, którzy odrzucają Moje Miłosierdzie.

Wielu nie zna Mojego Gniewu, ale to wiedzcie. Jeśli człowiek, który Mnie zna, bluźni przeciw Duchowi Świętemu, Ja nigdy mu nie wybaczę. Nic nie może ani nie będzie mogło zmienić tego faktu, ponieważ taki człowiek wybrał swój własny los i nie może nastąpić pojednanie. Niech człowiek, który staje przede Mną i usprawiedliwia odbieranie życia, wie, że Ja odbiorę mu jego życie. Jeśli człowiek zaprzedaje swoją duszę szatanowi, nie mogę zabrać jej z powrotem, bo staje się on jedno ze złym duchem. Kiedy człowiek, który przemawia w Imię Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, niszczy dusze tych, którzy są Moi, Ja odrzucę go na wieczność. Bójcie się teraz Mojego Gniewu, ponieważ ukarzę każdą duszę, która do końca będzie się sprzeciwiała Mojej Woli.

Nie wolno wam się obawiać Powtórnego Przyjścia Mojego Syna, ponieważ to jest Dar. Nie wolno wam również lękać się żadnego cierpienia, które może będziecie znosili przed tym dniem, bo będzie ono krótkotrwałe. Obawiajcie się jedynie o dusze tych, których Ja nie mogę uratować i które w ogóle nie będą pragnęły się uratować. Są to te dusze, które wiedzą, że Ja istnieję, ale zamiast Mnie wybrały Mojego wroga.

Będę interweniował na wiele sposobów, aby uratować tych, którzy w ogóle Mnie nie znają. Ogołocę dusze tych, którzy przeciwstawiają się wszystkim Prawom, które ustanowiłem, i będą oni cierpieli ból piekła i czyśćca na tej ziemi. Przez to zostaną oczyszczeni i będą Mi wdzięczni za okazanie im teraz tego Miłosierdzia. Znacznie lepiej, aby znosili go teraz, niż żeby cierpieli na wieczność w zjednoczeniu ze złym duchem. Nigdy nie wolno wam kwestionować Moich dróg, ponieważ wszystko, co robię, jest dla dobra Moich dzieci, aby mogły być ze Mną i żyć w wiecznej Chwale.

Moja kara, którą spuszczę na człowieka, boli Mnie. Serce Mi pęka z tego powodu, ale jest ona konieczna. Cały ten ból zostanie zapomniany, a światło zniszczy ciemność. Ciemność nie będzie już rzucać swojej straszliwej klątwy na Moje dzieci. Mówię to wam, bo przez oszustwo szatana jesteście prowadzeni do strasznej ciemności. Jeśli nie poinformuję was o tych konsekwencjach, to nie będziecie mieli żadnej przyszłości w Moim Raju.

Jak szybko cała pamięć o Moich przykazaniach została utracona. Jak szybko człowiek odpada od Łaski, gdy nie udaje mu się zachować Mojego Słowa.

Wasz ukochany Ojciec
Bóg Najwyższy

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…iek-sposrod-was-nie-ignoruje-mojej-sprawiedliwosci
wordpress.com/…not-one-man-amongst-you-be-ignorant-of-my-justice/
CÓRKA MARYI
CÓRKA MARYI
"Moja kara, którą spuszczę na człowieka, boli Mnie. Serce Mi pęka z tego powodu, ale jest ona konieczna. Cały ten ból zostanie zapomniany, a światło zniszczy ciemność. Ciemność nie będzie już rzucać swojej straszliwej klątwy na Moje dzieci. Mówię to wam, bo przez oszustwo szatana jesteście prowadzeni do strasznej ciemności...."