Rafał_Ovile
71.5K
05:06
Gozdnica - „Upadłe miasto”. Tu najbardziej chcieli Unii. W referendum akcesyjnym w 2003 roku 92 proc. mieszkańców tego przygranicznego miasteczka powiedziało Unii “tak”. To najwięcej w Polsce. Jakie …More
Gozdnica - „Upadłe miasto”. Tu najbardziej chcieli Unii.
W referendum akcesyjnym w 2003 roku 92 proc. mieszkańców tego przygranicznego miasteczka powiedziało Unii “tak”. To najwięcej w Polsce. Jakie były nadzieje, jakie plany. Świetlana przyszłość rysowała się przed mieszkańcami miasta na pograniczu Dolnośląskiego i Lubuskiego.
www.youtube.com/watch
PiotrM
Mała ciekawostka: l.facebook.com/l.php
icowałek
To ci ciekawostka, nic nowego. Jak by powiedział że kocha chrześcijan to by było coś.
slawek 1
Taki byl cel UE tzn Niemiec i zydow od samego poczatku zeby zniszczyc Polske i Polakow ekonomicznie.. i w zasadzie to im si e udalo prawie w 100%..
PiotrM
Właśnie o to im chodziło. By zrujnować Polski przemysł, a z powodu braku pracy, pracować za granicą na wierchuszkę by elity się bogaciły a z Polaków zrobić niewolników. Dopóki nie wyjdziemy z Unii, będzie jeszcze większa bida i nędza.
PiotrM
Po Unii można się spodziewać tylko wydawanie dekretów zgody na : Aborcję, gejostwo w szkołach LGBT, wprowadzanie do szkół sex nauki od najmłodszych lat. Wybicie kościoła itd. Szkoda słów.
One more comment from PiotrM
PiotrM
Unia to nierządnica zła i grzechu. To siedziba antychrysta która wydaje dekrety zgody na grzech i nierząd.
fartuszniak leszek
Ta prounijna propaganda jest tak wszechobecna że zmieniła mentalność wielu ludzi. Nawet kiedy padają rodzinne miasta to i tak są zadowoleni, że można znaleźć pracę za granicą. Prędzej zrezygnują z normalnej rodziny, tradycji, wiary Katolickiej niż z przynależności do "wielkiego Babilonu". Bez unii nie jesteśmy w stanie nawet gwoździa wyprodukować, bo musi być "unijny wsad". Tak Polska jest zniewolona …More
Ta prounijna propaganda jest tak wszechobecna że zmieniła mentalność wielu ludzi. Nawet kiedy padają rodzinne miasta to i tak są zadowoleni, że można znaleźć pracę za granicą. Prędzej zrezygnują z normalnej rodziny, tradycji, wiary Katolickiej niż z przynależności do "wielkiego Babilonu". Bez unii nie jesteśmy w stanie nawet gwoździa wyprodukować, bo musi być "unijny wsad". Tak Polska jest zniewolona, bo nie mamy prawa do własnej gospodarki, tradycyjnych zwyczajów i przymusowo są narzucane ustawy zboczeniowe.
"Wielki Babilon" wykonał niezwykłą robotę, jego symbole są wszechobecne: "Wykonano z funduszy UE".
Pewnie bez "funduszy UE" to nie dało by się zbudować nawet szaletu miejskiego ?