Marieta Ria
261.9K

Biskup Strickland: „Každý kresťan musí odsúdiť rúhanie na Svetovom ekonomickom fóre a Veľký reset!“

28. novembra 2022

Známy konzervatívny biskup z texaského Tyleru reagoval verejne na video, ktoré publikoval britský kanál
The People’s Voice na platforme Youtube. Na videu je zaznamenaný prejav pravej ruky Klausa Schwaba, „proroka globalistov“ a aktívneho homosexuála Yuvala Noaha Harariho, ukazujúci kam až siahajú ambície Svetového ekonomického fóra, Klausa Schwaba a jeho plánu Veľkého resetu.
Biskup Joseph Strickland

Harari uviedol, že „Boh je mŕtvy“ a že Svetové ekonomické fórum získava „božské sily pre tvorbu a ničenie“. Podľa Harariho, preto ešte nevedia všetci o smrti Boha, „lebo sa ťažko zbavujeme jeho tela“. Svoju božskú silu chce použiť WEF na „povýšenie ľudí na bohov“.

V kompilácii rôznych vyhlásení aktivistov Svetového ekonomického fóra môžeme vidieť predsedu Klausa Schwaba, ktorý v jednom zo svojich rozhovorov bez okolkov uvádza, ako sa mu podarilo infiltrovať polovicu svetových vlád, ktoré vykonávajú agendu jeho fóra.

Materiál britského média zdieľal biskup Joseph Strickland na svojom twitterovom účte a vyzval všetkých kresťanov na odpor voči tomuto zlu:

Každý veriaci kresťan, by to mal rázne odsúdiť. Hlasy Svetového ekonomického fóra sa rúhajú proti Všemohúcemu Bohu – Otcovi, Synovi a Duchu Svätému a musia byť odsúdené. Musíme im, aj zlu Veľkého resetu vzdorovať na každom kroku.“

Biskup Strickland sa už v minulosti preslávil ako verejný odporca potratov, kritik liberálnych politikov s katolíckym pozadím, ako sú Joe Biden alebo Nancy Pelosiová. Počas koronavírusového výnimočného stavu otvorene protestoval proti povinnej vakcinácii, zatváraniu kostolov, klamaniu politikov v súvislosti s tzv. pandémiou a predstavuje jedného z najpravovernejších katolíckych biskupov v USA.

BM

Zdroj: PCH24, ilustračný obrázok, zdroj – youtube.com
Coburg shares this
3421
Coburg
Priatelia, mám jeden návrh, možno nebudete súhlasiť, ale ja to urobím - zablokujem na svojich príspevkoch všetkých, ktorí sa tu ukázali ako kontraproduktívni - stačí si len prečítať ich reakcie. Je jedno pod akým nickom sa tu objavia, budú tu stále šíriť svoje potmehúdske a vyrývačské poznámky. Tu už nemá miesto žiadna "demokracia"., myslím, že tento informačný priestor si nezaslúži chovať …More
Priatelia, mám jeden návrh, možno nebudete súhlasiť, ale ja to urobím - zablokujem na svojich príspevkoch všetkých, ktorí sa tu ukázali ako kontraproduktívni - stačí si len prečítať ich reakcie. Je jedno pod akým nickom sa tu objavia, budú tu stále šíriť svoje potmehúdske a vyrývačské poznámky. Tu už nemá miesto žiadna "demokracia"., myslím, že tento informačný priestor si nezaslúži chovať si tu kvôli akejsi vraj "slobode názoru" ľudí, ktorí sem chodia vyložene provokovať a zavirovať tento portál. V rámci demokracie nech idú inde, to je ich právo, nech si ho uplatnia.
Dori-2000
A nezdá sa mi, že by chceli presvedčiť argumentami. Ale len osočovať..
Coburg
Keďže toto je katolícky portál, je načase, aby si rozvíjala svoju "teológiu" niekde inde.
Zuzka M S shares this
395
. ARMATA .
Toto, že má byť jeden z tých samozvaných ľudských bohov???
Marieta Ria
Strašná kreatúra, ktorá sa pasuje do role rozhodovania o iných životoch... Živý dôkaz toho, kam je až človek schopný padnúť...
Coburg
Ten nie je ani posadnutý, to je sám diabol v ľudskej koži.
. ARMATA .
Kto by nechcel takúto /bohatú/ frajerku...,že?
U.S.C.A.E.
ono čo vlastne robia tieto ideológie ktoré majú ocinka v pekle všetko sa točí okolo popretia dedičného hriechu to je ich základ to zámerne premosťujem k tým lutherovej halicináciám o našej nepoškvrnenosti aj po krste ostávajú následky dedičného hriechu.
ako vyložiť pasáž svätého Písma tú o potrebe detskej dôvery v Boha že to znamená detskú nepoškvrnenosť hriechom tak to chce inú sírnu …More
ono čo vlastne robia tieto ideológie ktoré majú ocinka v pekle všetko sa točí okolo popretia dedičného hriechu to je ich základ to zámerne premosťujem k tým lutherovej halicináciám o našej nepoškvrnenosti aj po krste ostávajú následky dedičného hriechu.

ako vyložiť pasáž svätého Písma tú o potrebe detskej dôvery v Boha že to znamená detskú nepoškvrnenosť hriechom tak to chce inú sírnu odvahu a drzosť lebo z obsahu je zrejmé že o tom sa tam ani náznakom Kristus nezmieňuje.