Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks890
Libor Halik
1

Srbsko teď bude vyzbrojeno proti útoku z NATO, jak prorokoval Josif Vatopedský z Athosu

Mnich starec Josif Vatopedský z řeckého Athosu prorokoval, že Srbové ponesou těžký kříž a že na Balkáně se Srbové utkají s vojsky NATO za 3. světové války, která se blíží.
Právě dostávají z Ruska výzbroj. Už nebudou bezbranní jako v r.1999 při raketovém bombardování z USA, Německa, Francie, Británie, kdy se museli vzdát svého Kosova ve prospěch muslimů podporovaných z NATO. Proti útoku byl tehdy V. Klaus, ale přehlasovali ho ostatní v ODS i jinde.

20. februára 2020 (AM) Rusko dodá Srbsku protiraketový systém Pancir S1 v tomto týždni – Srbskí vojaci sú už trénovaní. Prvý protilietadlový raketový kanón Pancir S1 bude dodaný do Srbska pred koncom týždňa. Podľa správ kanála RTS to bude prvý zo šiestich komplexov.
Skutočnosť, že Srbsko objednalo protilietadlové raketové systémy z Ruska oznámil po dohode ministrov Vulina a Šojguv októbri minulého roka – srbský prezident Aleksander Vučić. Pancir S1 (index GRAU – 96K6, podľa kodifikácie NATO – SA-22 Greyhound ) je ruský samohybný protilietadlový raketový systém.
Srbskí vojaci sú už trénovaní v zaobchádzaní s týmito veľmi účinnými zbraňami. Pancir S je hybridný kanónový raketový systém, ktorý integruje rakety zem-vzduch, dva 30 milimetrové kanóny, pozorovacie a zameriavacie radary, ako aj optický blok na sledovanie a riadenie paľby. Systém je namontovaný na 10-tonovom vozidle URAL a konfiguráciách 8×8. Systém v tvare kontajnera sa dá ľahko namontovať na iný podvozok, napríklad obrnený transportér, alebo menšie plavidlo. Základným účelom „brnenia“ je chrániť dôležité miesta, ako sú letiská, veliteľské stanovištia, komunikačné veliteľstvá … “Sú to zbrane, ktoré zaručujú trvalý mier. Pancir sa stáva súčasťou našich výzbrojí, stáva sa súčasťou srbských ozbrojených síl,” uviedol minister obrany Alexander Vulin. Bol navrhnutý na obranu proti lietadlám, vrtuľníkom, riadeným strelám, robotom a riadeným bombám. Pancir môže pôsobiť aj proti povrchovým cieľom, ako sú tanky, obrnené transportéry, bojové vozidlá pechoty. Systém je navrhnutý vo Výskumnom a dizajnovom inštitúte Tula (Tula KPB) a vyrába sa v Uljanovsku. „Týmto spôsobom 250. raketová brigáda výrazne zlepšuje svoje operačné schopnosti,“ hovorí brigádny generál Tiosav Jankovič. „Pancir“ je efektívnejší ako jeho konkurenti raketovej protivzdušnej obrany. Výrobca uvádza, že v dôsledku multispektrálneho radarového a optického systému je Pancir takmer úplne odolný proti rušeniu. Zdroj informací o technice: www.armadnymagazin.sk
15.2.2020 Systém protivzdušné obrany „Pancir-S1“, kvůli kterému v pondělí 17.2.2020 přijel do Srbska ruský ministr obrany Sergej Šojgu, dokáže detekovat cíle ve vzdálenosti 50 kilometrů, zvládne dvěma raketami osmi cílů současně a vypálí 2500 ran za minutu od dvoutrubkové zbraně. www.youtube.com/watch a www.youtube.com/watch