Trump je stále více propotratovým - podobá se stále víc satanskému Bidenovi

Trump říká, že Arizona zašla "příliš daleko" při oživování téměř úplného zákazu potratů, bude "narovnána"

Předpokládaný prezidentský kandidát Republikánské strany také spekuloval, že Florida se v listopadu "změní", protože pro-life aktivisté pracují na porážce dalšího radikálního dodatku o potratech.
Donald Trump

Calvin Freiburger
St Dub 10, 2024 - 3: 43 pm EDT
Bývalý prezident a předpokládaný republikánský kandidát do Bílého domu Donald Trump ve středu vystoupil proti nově vymahatelnému téměř úplnému zákazu potratů v Arizoně a vyjádřil přesvědčení, že bude rychle "narovnán", a podkopal obhájce, kteří popírali, že jeho nové rétorické zaměření na federalismus odráží hlubší averzi k pro-life zákonům.
Arizonský Nejvyšší soud v úterý rozhodl poměrem hlasů 4:2, že zákon kodifikovaný v roce 1913, který dlouho předcházel případu Roe vs. Wade, je nyní právně vymahatelný, když byl rozsudek Roe zrušen, a že mnohem novější zákaz potratů v 15. týdnu těhotenství v Arizoně neměl za cíl jej zneplatnit. Rozhodnutí znamená, že potrat je nyní ve státě nelegální z jakéhokoli důvodu, s výjimkou případů, kdy je to údajně nutné k záchraně života matky ve státě Grand Canyon.

Druhý den, když byl dotázán, zda Arizona zašla "příliš daleko", 45. prezident odpověděl: "Ano, zašli. To se napraví. Jak víte, všechno je to o právech států. Srovná se to. Jsem si jistý, že guvernér a všichni ostatní to vrátí do rozumu a myslím, že se o to velmi rychle postaráme."

PŘEČTĚTE SI: Arizonský nejvyšší soud potvrdil pro-life zákon zakazující téměř všechny potraty
Na následnou otázku "Co si myslíte o Floridě?", kde bude v listopadovém hlasování navrhovaný ústavní dodatek vytvářející prakticky neomezené "právo" na potrat, Trump dodal: "Florida se pravděpodobně také změní. Vidíte, je to všechno [nesrozumitelné] vůle lidu, to je to, co jsem říkal, je to dokonalý systém."

"Takže už 52 let lidé chtějí ukončit kauzu Roe vs. Wade, aby se to vrátilo zpět do států," pokračoval. "To se nám podařilo. Byla to neuvěřitelná věc, neuvěřitelný úspěch, dokázali jsme to, a teď to státy mají a státy vydávají, co chtějí, je to vůle lidí. Takže Florida se pravděpodobně změní, Arizona se určitě změní, každý chce, aby se to stalo, a vy dostáváte vůli lidí, a když se nad tím zamyslíte, je to docela úžasné."

Floridský republikánský guvernér Ron DeSantis, který se neúspěšně ucházel o republikánskou nominaci proti Trumpovi, předpověděl, že potratový dodatek neuspěje, "jakmile voliči zjistí, jak radikální" je, a jednou ze skupin obyvatel Arizony, kteří nechtějí, aby se jejich pro-life zákon změnil, je Arizona Freedom Caucus, který prohlásil, že "ochrana životů nejzranitelnějších arizonských dětí není politický fotbal, který by se měl hrát kvůli stranickému prospěchu" a bědoval že někteří v Republikánské straně "se rozhodli odmítnout základní, základní princip ochrany života".

Trumpův odpor vůči silnému pro-life zákonu následuje po jeho pondělním oznámení, že "jakékoliv" jednotlivé státy "rozhodnou, musí být zákonem země" o potratech, místo aby usilovaly o další ochranu pro-life na federální úrovni, a ostře se staví proti obhájcům, kteří si jeho poznámky vyložili jako pouhé taktické zaměření na pokrok v životě na státní úrovni, dokud veřejné mínění nebude příznivější pro federální akci. Zdůraznila, že jakýkoli státní zákaz potratů musí zahrnovat výjimky ze znásilnění, incestu a "zdraví", a zaútočila na floridský zákaz potratů v šestinedělím jako na "hrozný", přestože povoluje výjimky pro znásilnění a incest až do 15. týdne těhotenství a všechny pro-life zákony umožňují legitimní život zachraňující péči matkám v naléhavých zdravotních situacích.
"Spousta lidí říká, že když mluvíte pět nebo šest týdnů, mnoho žen neví, jestli jsou těhotné za pět nebo šest týdnů," řekl Trump v lednu, když zopakoval běžný propotratový argument proti pro-life legislativě o tlukotu srdce.

Průzkumy v současné době ukazují, že Trump vede nad demokratickým úřadujícím prezidentem Joem Bidenem, ačkoli voliči také říkají, že odsouzení v různých probíhajících právních bitvách by snížilo pravděpodobnost, že by ho podpořili. Vážné obavy demokratů z Bidenova věku a duševního zdraví a hluboká nespokojenost s jeho pracovním výkonem však dávají současnému prezidentovi srovnatelné volební výzvy.

Kennedy Jr. by mohl být divokou kartou, protože má vlastnosti, které osloví základnu každého hlavního kandidáta. V tuto chvíli výše zmíněné průzkumy ukazují, že Trumpův náskok přetrvává i po započtení Kennedyho, ale vzhledem k tomu, jak těsné volby mnozí předpovídají, přetrvávají obavy, že i malá přeběhlictví by mohla ovlivnit výsledek. Kennedy nedávno potvrdil, že stejně jako Biden podepíše legislativu kodifikující celostátní "právo" na potrat.

Teprve se uvidí, jak Trumpovy poslední komentáře ovlivní volební účast pro-life aktivistů, kteří jsou dlouho považováni za jednu z nejdůležitějších voličských skupin Republikánské strany.

Anglicky: Trump říká, že Arizona zašla "příliš daleko" v oživení téměř úplného zákazu potratů, bude "narovnána" - LifeSite (lifesitenews.com)
Rosllynn
Trump je nejmenší zlo, chce mír, ale to neznamená, že je dobro. Není,
?? spíše chce probudit lidstvo, sice věřící a dobré (kromě elit), ale spící v 3D, aby se probudilo do 4D/5D/6D
Církví Boha živého
V LÁSCE BOHA VŠEMOHOUCÍHO OBRAŤTE SE VŠECHNY NÁRODY ještě, že jsou blázni, co následují Krista, což je mnohem lepší, než ignorovat pravdu, kterou pohané a falešní 3D truhlíci nechtějí vidět! Za vše se budou nést následky, obraťte se, vzpamatujte se a přestaňte žít bez toho, co vám neumožňuje poznat pravdu. Ten Zlý vám dá vždy a jakéhokoliv hrdinu, kterého budete opěvovat, protože jsou …More
V LÁSCE BOHA VŠEMOHOUCÍHO OBRAŤTE SE VŠECHNY NÁRODY ještě, že jsou blázni, co následují Krista, což je mnohem lepší, než ignorovat pravdu, kterou pohané a falešní 3D truhlíci nechtějí vidět! Za vše se budou nést následky, obraťte se, vzpamatujte se a přestaňte žít bez toho, co vám neumožňuje poznat pravdu. Ten Zlý vám dá vždy a jakéhokoliv hrdinu, kterého budete opěvovat, protože jsou někteří příliš slabí, aby unesli celou pravdu.

- trump lies 136 years at DuckDuckGo
Deponativ.info
U jediného prezidenta v 21. století novináři napočítali nejvíce možných lží. Ano, nebyl jím nikdo jiný, než tento blonďatý (jezuity plně kontrolovaný a ovládaný pseudospasitel) šampión.
Divím se Vám, že pokud jste tam nebyl, neslyšel, nebo nemáte 100%ověřený alternativní zdroj 100%info, že tomu věříte, když dnes už po světě běhá tolik masek ..?
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Jasné hlavne, že vy "máte" 100%info "pravdivé". 😂
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ezoterika a new age falošný zjavenkari.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Nikdy sa tak Svätá Trojica a Panna Mária nevyjadrovala.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Myslíte, že neviem do ktorej sekty patríte ako terezaK čo má na tejto stránke nick ste tu mnohí pod rôznymi nickmi.
Zprávy jsou z Carbony, z Italie, vše se doposud splnilo. Obrázky jsme si doplnili vlastní 😊
Dio Padre si manifesta ai suoi Figli chiedendo la vera conversione del cuore. - Colle del Buon Pastore
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Aj satan sa tvári ako anjel z neba a vie niekedy "pravdu povedať" a predpovedať budúcnosť.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš zamyslete se sám nad sebou, vaše věty Vám diktuje Vaše ego nebo Bůh ? Takto totiž Bůh nemluví, jak vy 😇
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Šírite tu už veľa rokov stále dokolečka svetské falošné posolstvá a sprostosti.
V Carbony jsme v životě nebyli a nemáme s místem nic společného, ale vnímáme přítomnost Ducha Svatého a realitu, proto kopírujeme tyto zprávy dál,již proto,že mnohé se před našima očima plní. Každý si může zvážit, zda jsou zprávy pravé, a ověřit si je pak s Bohem Face to Face 😊 Tváří v Tvář.
pokud sledujete pouze politiku,tak se nedívím,že nic nevidíte. Božehnané VŠECHNY PŘÍŠTÍ DNY ! Bezpodmínečné opravdové lásky.
One more comment from V LÁSCE BOHA VŠEMOHOUCÍHO OBRAŤTE SE VŠECHNY NÁRODY
člověk Vám to opakuje ze všech úhlů, ze všech proroctví, podkládá fotografiemi z celého světa, polovinu z toho můžete vidět na obloze, ale jste hluší, slepí. Bůh nikomu nebere svobodnou vůli. Tak si tací zůstaňte. Patronka beznedějných případů je sv.Rita. Pokoj a dobro !
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ešte čo za pekné komediálne vtipy napíšete.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Môžete koľko chcete odkazov a komentárov dávať ja vás mám už dávno prečitaných.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš a VY JSTE Z JAKÉ SEKTY BEZVĚRCŮ?
kAŽDÉ BOŽÍ SLOVO JE NOVÉ, PROTOŽE Bůh není starý ale stále Nový a stále Tentýž NAVĚKY !
Libor Halik
L: Tato část informací níže od čínských křesťanů je pravdivá - Ve skutečnosti Bůh prohlásil archanděla (tj. Lucifera) za svého nepřítele až poté, co Ho archanděl zradil. Jen v důsledku své zrady archanděl po příchodu do říše smrtelníků pošlapal lidstvo, a právě z tohoto důvodu se lidstvo takto vyvinulo.“ Když se to stalo, Bůh přísahal satanovi: „Porazím tě a přinesu spásu všem lidem, …More
L: Tato část informací níže od čínských křesťanů je pravdivá - Ve skutečnosti Bůh prohlásil archanděla (tj. Lucifera) za svého nepřítele až poté, co Ho archanděl zradil. Jen v důsledku své zrady archanděl po příchodu do říše smrtelníků pošlapal lidstvo, a právě z tohoto důvodu se lidstvo takto vyvinulo.“ Když se to stalo, Bůh přísahal satanovi: „Porazím tě a přinesu spásu všem lidem, které jsem stvořil.“ Satan nejprve nevěřícně odpověděl: "Co mi vlastně můžeš udělat? Můžeš mě opravdu svrhnout do vzduchu? Můžeš mě skutečně porazit?" schopen vykonat leccos, ale to všechno bylo díky silám, které mu předtím dal Bůh.“ Vzal si je s sebou do vzduchu a udržel si je až dodnes.“ Když Bůh svrhl archanděla do vzduchu, nevzal mu jeho autoritu, a tak satan pokračoval v kažení lidstva. . Na druhé straně Bůh začal zachraňovat lidstvo, které satan krátce po jeho stvoření zkazil.

Otázka 2: Protože satan pokazil člověka a všichni lidé se začali vzpírat Bohu, Bůh začal působit v lidstvu a pracovat na záchraně člověka. Jaký je Boží záměr prostřednictvím toho zjevit svá díla?✍️✍️

Bratři a sestry, můžete otevřít mikrofon a podělit se nebo napsat a podělit se o 3-5 minut.

Osobní porozumění:
Satan poškodil člověka, a všichni lidé se dostali do satanovy moci a člověk se odvrátil od Boha a zradil ho. Bůh začal pracovat na záchraně lidí a vysvobodil je zpod moci satana, a tím zjevil Boží působení. Božím záměrem je vzít člověka zpět z rukou Satana, úplně ho porazit a přinést Satanovi ostudu a porážku! Ať všechny věci vidí, že Bůh je Pánem stvoření, a ať všechny věci vidí Boží moudrost a všemohoucnost, aby se mohly skutečně podřídit Bohu!

Část III:
7、🎯🎯Všemohoucí Bůh říká:Bůh provádí řízení lidí tak, aby porazil satana. Tím, že satan kazí lidi, ukončuje jejich osud a vyrušuje Boží dílo. Na druhé straně, Božím dílem je spása lidstva. Který krok z díla, které Bůh koná, není určen k záchraně lidstva? Který krok nemá lidi očistit a přimět je chovat se spravedlivě a žít na obraz těch, které lze milovat? Satan to však nedělá. Kazí lidstvo a soustavně pracuje na zkažení lidstva v celém vesmíru. Bůh samozřejmě také koná své vlastní dílo, přičemž nevěnuje satanovi žádnou pozornost. Bez ohledu na to, jakou moc má satan, tuto autoritu mu udělil Bůh. Bůh mu, pravda, prostě neudělil veškerou svou autoritu, a tak bez ohledu na to, co satan udělá, nikdy nemůže překonat Boha a vždy bude v Božích rukou. Bůh nezjevil žádný ze svých činů, když byl v nebi. Satanovi udělil jen menší část autority a dovolil mu, aby ovládal ostatní anděly. Proto bez ohledu na to, co satan dělá, nemůže překročit Boží autoritu, protože autorita, kterou mu Bůh původně udělil, je omezená. Během toho, jak Bůh pracuje, satan vyrušuje. V posledních dnech jeho vyrušování přestane; podobně bude i Boží dílo završeno a ti lidé, které chce Bůh učinit úplnými, budou učiněni úplnými.

8、🎯🎯Všemohoucí Bůh říká:Bůh vede lidi pozitivně. Jeho život je živá voda, nesmírná a bezmezná. Satan do určité míry zkazil člověka, ale živá voda života nakonec doplní člověka a satanovi nebude umožněno zasahovat a vykonávat své dílo. Bůh si tedy bude moci tyto lidi zcela získat. Dokonce i nyní to satan stále odmítá přijmout. Neustále se staví proti Bohu, ale On tomu nevěnuje žádnou pozornost. Bůh řekl: „Zvítězím nad všemi satanovými temnými silami a nad všemi temnými vlivy.“ To je dílo, které má být vykonáno v tělesné podobě, a to je i důvod, proč je vtělení důležité: znamená to dokončit etapu díla porážky satana v posledních dnech. a odstranit vše, co satanovi patří. Boží vítězství nad satanem je nevyhnutelné!

9、🎯🎯Všemohoucí Bůh říká:Satan ve skutečnosti selhal už dávno.Když se evangelium začalo šířit po zemi velkého červeného draka, tedy když vtělený Bůh započal své dílo a toto dílo se dalo do pohybu, satan byl zcela poražen, protože samotným účelem vtělení bylo porazit sata.
Jakmile satan viděl, že Bůh se stal tělem a začal vykonávat své dílo, které žádná síla nedokázala zastavit, zůstal při pohledu na toto dílo v němém úžasu a už se neodvážil dělat žádné další zlo. Satan si nejprve myslel, že i on je obdařen nesmírnou moudrostí a dále narušoval Boží dílo a vyrušoval ho. Nečekal však, že Bůh se opět stane tělem nebo že Bůh vedle svého díla využije satanovu vzdorovitost, aby sloužila jako zjevení a soud pro lidstvo, čímž si podmaní lidi a porazí satana.

10、🎯🎯Všemohoucí Bůh říká:Bůh je chytřejší než satan a Jeho dílo daleko převyšuje satana. Proto, jak jsem již dříve uvedl: „Dílo, které jednám, jednám jako odpověď na satanovy úskoky. Na konci odhalím svou všemohoucnost a satanovu bezmocnost.“ Bůh bude konat své dílo v popředí, zatímco satan bude třídit za ním, dokud nakonec nebude zničen a ani nebude vědět, co ho zasáhlo! Pravdu si uvědomí až tehdy, když už bude zničen a rozdrcen, a do té doby už bude spálen v jezeře ohně. Nebude už potom definitivně přesvědčen? Satan totiž už nebude mít žádné další plány, které by mohl podniknout!

🤔🤔Otázka 3: Bůh je všemohoucí. Proč Bůh prostě nezničil satana, ale proč se vtělil a zaplatil tak velkou cenu, aby zachránil lidi?✍️✍️


Bratři a sestry, můžete otevřít mikrofon a podělit se nebo napsat a podělit se o 3-5 minut.
🌺🌺Osobní porozumění:
🌴🌴 Aby Bůh zachránil lidi, začíná dělat tři kroky, aby působil na lidstvo, a Bůh dává lidem pochopit Boží požadavky prostřednictvím každého kroku práce a vnáší do lidí život pravdy, a jen když lidé pochopí pravdu, mohou mít rozlišování satana a rozeznávat dobro a zlo, a lidé už nebudou pokoušeni satanem, aby se dali zkorumpovat, a tak se lidé stanou a Bůh zvítězí nad satanem.
Pokud bude satan zničen předem, člověk nebude moci růst v rozlišování, ani nebude schopen vidět satanovo zlo a Boží všemohoucí moudrost. 🍭🍭
🍍🍍 Tak jako květina ve skleníku nemá žádnou odolnost, pokud nezažila vítr a déšť, nikdy nevydrží bouři a je velmi křehká, a borovice nebo cypřiš, které rostou na okraji útesu, zažili vítr a déšť a zažili všechny druhy drsného prostředí, a roste silná , pokud jsme jen slyšeli o satanově zkaženosti a zlobě, ale sami jsme ji nezažili, to, co chápeme, je jen teorie, ne skutečnost, a až když zažijeme satanovu zkaženost, máme o ní skutečné rozlišení a máme o ní skutečné rozlišení. Až když zažijeme Satanovu zkázu, můžeme mít o ní skutečné rozlišování, můžeme teorii, které rozumíme, proměnit ve skutečnost a Boží slovo se může stát naším životem pravdy, takže když nás Satan opět zmate, můžeme Satana porazit pravdou a nenechat se jím zmást. 🍇
🎯🎯Tak jako fámy, se kterými se setkáváme, způsobí, že začneme pochybovat o Bohu a dokonce chceme Boha opustit, ale tím, že jíme a pijeme Boží slova, začneme mít rozlišování o fámách, více pochopíme Boží srdce, určíme pravé Boží dílo a už nebudeme zmateni fámami. Boží moudrost je založena na satanově lži a prostřednictvím fám nám umožňuje růst v rozlišování, abychom mohli pochopit pravdu a růst v rozlišování, a to je moudrost Božího díla. 🥰🥰
🌺🌺 Bůh je všemocný. Přestože satan narušuje Boží dílo, bez ohledu na to, jak lidi kazí, Bůh má moc a autoritu zachránit je, a to je všemocná Boží moudrost. Bůh se vtělil do
země Velkého červeného draka, která je vůči Bohu nejodolnější, a bez ohledu na to, jak satan narušuje Boží dílo, Boží dílo neustále pokračuje a Bůh se stal v Číně třídním vítězem a evangelium Všemohoucího Boha se rozšířilo do všech zemí světa a Boží velké dílo skončilo a satan už selhal.🍧🍧
Zdroj: CZ-0410 - Měli byste vědět, jak se celé lidstvo vyvíjelo až do současnosti.