Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks4.1K

BLUŹNIERCZY film "KLER" W. Smarzowskiego + "polska" WŁADZA i MASONERIA reka w reke, w walce z "katolickim ciemnogrodem",

franciszek44
64
Wojciech SMARZOWSKI korzystając z promocji miernego i pełnego przeklamań, ale jak do tej pory jedynego, filmu o ludobójstwie ukrańskim na Polakach /1939-1945/ /"Wolyn"/, reprezentując masońsko - …More
Wojciech SMARZOWSKI korzystając z promocji miernego i pełnego przeklamań,
ale jak do tej pory jedynego, filmu o ludobójstwie ukrańskim na Polakach /1939-1945/ /"Wolyn"/, reprezentując masońsko - żydowska wizję Polski, uderza w Kościol Chrystusowy.
Tworzy bluźnierczy film pt. "KLER".
Pozorne dotykanie grzechow ludzi Kosciola jest w istocie ohydnym i bezczelnym pluciem na JEZUSA CHRYSTUSA, MARYJĘ, Matke naszą i Królową, KOŚCIÓL Chrystusowy i Sakramenty święte /sakrament pojednania w szczególnosci/.
W. Smarzowski jest lalusiem kreatury Adama Michnika /i zdaje sie takze pochodzenia zydowskiego/, a zatem tam też należy szukać odpowiedzi o inspiracje.
Nalezy tutaj zadac pytanie o rolę masonskich wladz polskich w promowaniu kolejnych bluźnierstw, zamykanie oczu na krzywdę wyrządzaną ludziom wiary, akceptację i ich wspieranie finansowe z pieniedzy Polakow-katolikow.
Kaczynski,
Duda,
Ziobro,
Macierewicz,
Morawiecki /syn/,
Morawiecki /ojciec, marszalek sejmu, wnioskujacy o EUTANAZJE w Polsce/
Beata Szydlo,
Glinski,
Gowin,
Jaki
wszyscy sa glusi i slepi...
nie ma slowa "przepraszamy" dla katolikow !
ale tez wczesniej ...
Komorowski,
Walesa,
Tusk,
Sikorski,
Buzek,
Belka,
Rostowski,
Wasacz,
Hubner,
Pawlak,
Cimoszewicz,
Schetyna,
Dutkiewicz,
Adamczewski,
Majchrowski,
Jaskowski,
Michnik,
Balcerowicz,
Kwasniewski,
Miller,
Rokita,
Lewandowski,
Pitera,
Kuron,
Gronkiewicz-Walc, ,
Mazowiecki
i ich wspolnicy

od 29 lat dzierzac wladze w Polsce. Dyskredytowanie i medialny terroryzm, mordowanie Bozych kaplanow a potem ukrywanie sprawcow, palenie kosciołów, akceptacja i wspieranie /takze finansowe/ bluznierstw i aktow wrogich Kosciolowi jest na porzadku dziennym.
Przyklady mozna mnozyc w nieskonczonosc. Oto niektore z nich:

Nieznalska /Gdansk/- genitalia meskie na krzyzu,

Doda - "Pismo swiete pisali nacpani narkotykami",

Nergal - rwał Pismo swiete na scenie i krzyczał "Żryjcie to gówno !",

warszawskie muzeum - krzyż w moczu artysty,

warszawskie muzeum - Markiewicz i kopulacja z Chrystusem na krzyzu,

Wroclaw - "sztuka" Twarz Chrystusa" /dzieci rzucaja gównem Chrystusowi w twarz i tworzy sie napis: "My nie chcemy takiego Pasterza",

Poznan, Warszawa i wiele innych miast - Golgota Piknik" /Jezus pijak, cham, homoseksualista/,
odprawia seks oralny na figurze Jana Pawla II,

Bydgoszcz - "sztuka "Nasza pomoc i wasza przemoc" Jezus schodzi z krzyza i gwalci muzulumanke www.fakt.pl/…/xf9n2dy

Jasna Gora - osobnik rzuca Matce Najswietszej nitrogliceryna w twarz,

Łagiewniki - kobieta rzuca zbiornikiem z farba w obraz Jezusa Milosiernego,

- ścinanie krzyży, przewracanie krzyży na cmentarzach, bluźniercze i plugawe artykuly, bluzniercze i plugawe czasopisma i wiele innych aktow na które wladze [panstwowe warszawskie i lokalne ZAMYKAJA OCZY i wspieraja. !

DO TEJ PORY NIKT nie zostal ukarany !
Sady, organy scigania i wladza "polska" zamykaja oczy i uszy !
ZADNEJ REAKCJI !

ZADNEGO: "PRZEPRASZAMY KATOLIKOW !"

JEZUS i MARYJA
olek19801
Zawsze wychodzą ostatecznie zamysły serc wielu. Smarzowski typ zdemoralizowany. Nie podoba mi się film WOŁYŃ. Dużo niedopowiedzeń, Polacy ukazani jak zwykle: przy wódce, z rozpustą. Młodsze pokolenie nie wszystko zrozumiało z tych okrutnych scen. Aby opowiedzieć dramat Kresów trzeba w przejrzysty sposób pokazać skąd wynikła ludobójcza akcja Ukraińców, trzeba było wyraźniej zaakcentować plan …More
Zawsze wychodzą ostatecznie zamysły serc wielu. Smarzowski typ zdemoralizowany. Nie podoba mi się film WOŁYŃ. Dużo niedopowiedzeń, Polacy ukazani jak zwykle: przy wódce, z rozpustą. Młodsze pokolenie nie wszystko zrozumiało z tych okrutnych scen. Aby opowiedzieć dramat Kresów trzeba w przejrzysty sposób pokazać skąd wynikła ludobójcza akcja Ukraińców, trzeba było wyraźniej zaakcentować plan ukraińskich nacjonalistów, który powstawał od lat 20-stych i 30-stych XX wieku. Dlaczego nie ma w tym filmie scen o dorobku społeczno-kulturalnym Polaków na Kresach? Za to lubieżność i wątpliwa moralność wychodzi na pierwszy plan, jakby tylko tacy Polacy zamieszkiwali te ziemie. Czyli co, mieli być wielcy Polacy w wyszły Lachy?
franciszek44
Trudno nie wspomniec o "cudownie rozmanazajacych sie przez pączkowanie", paradach homoseksualnych w Polsce... Akceptacja i wsparcie panstwowych wladz warszawskich i lokalnych jak na dloni. Tylko slepy nie zauwaza tego.
Trudno nie wspomniec o braku reakcji na akceptacje i wspieranie dewiantow w indoktrynowaniu dzieci i mlodziezy w szkole polskiej.
m.rekinek and one more user like this.
m.rekinek likes this.
Piotr2000 likes this.
Piotr2000
W Meksyku przynajmniej wiekszosc biskupow i kaplanow byla wierzaca i po stronie Cristiady.
ktozjak Bog
a moze Meksyk z lat 20 tych XX wieku...
Piotr2000 likes this.
ktozjak Bog likes this.