UPOZORNENIE ... Eufrat vyschol. Prichádza v blízkej budúcnosti Armagedon ! (VIDEO)

PS: Preklad z ruštiny.

Poznámka Ed. - Drahí bratia a sestry! A tu sú „zázraky“ s klímou, na ktoré si teraz dáva pozor mnoho veriacich. Nasledujúca fotografia zobrazuje veľkú rieku Eufrat alebo skôr to, čo z nej zostalo v septembri 2021. A teraz čítame Zjavenie.


„Šiesty anjel vylial svoju misku do veľkej rieky Eufratu a voda v nej vyschla, takže cesta pre kráľov pred východom slnka bola pripravená. A videl som, ako vychádza z úst draka, a z úst šelmy a z úst falošného proroka traja nečistí duchovia ako žaby: to sú démonickí duchovia, ktorí robia znamenia; vychádzajú ku kráľom zeme celého vesmíru, aby ich zhromaždili do boja v ten veľký deň Boha všemohúceho “. (Zjavenie 16:12)

Tak sa splnilo ďalšie apokalyptické proroctvo, o ktorom hovoril svätý Paisius Athonský a svet jasne vstúpil do Posledných časov. Kto má rozum, nech rozumie!

Армагеддон - война которая скоро начнётся. Пророчества старца Паисия Святогорца

Euphrates River is Drying Up - Just in Time for Armageddon!!!

Pôvodná informácia zo stránky
СВЯТОЙ ПАИСИЙ АФОНСКИЙ ПРЕДУПРЕЖДАЛ... Ну вот, пересох и Евфрат. (ВИДЕО)

rudaw.net/english/middleeast/syria/30082021

Staroveké fresky prehovorili. Rozumieme !?

Blíži sa pád ... Proroctvá staršieho Neokona potvrdzuje denník satanistu Rothschilda.

Generál Carter III. světová válka.

Pedro Régis – Smerujeme do krvavej budúcnosti… Ale Ježiš je s nami.

Veľké katastrofy aj prírodné a Božie tresty v proroctvách vrátane vojny ! Obnova Cirkvi - gloria.tv

Ježiš Kristus hovorí Pátrovi Piovi o posledných časoch - gloria.tv

Vysychajúci Eufrat odhalil väzenie anjelov povolaných zabiť 1/3 ľudí. (VIDEO)
Public domain
Sv.Prokop
Lidé budou zmírat strachem a očekáváním toho, co přichází na celý svět. Neboť mocnosti nebeské se zachvějí. A tehdy uzří Syna člověka přicházet v oblaku s mocí a velikou slávou. Když se toto začne dít, napřimte se a zvedněte hlavy, neboť vaše vykoupení je blízko.“ Vypravoval jim podobenství: „Podívejte se na fíkovník nebo na jiný strom: Když se už zelenají, sami víte, že léto je blízko …More
Lidé budou zmírat strachem a očekáváním toho, co přichází na celý svět. Neboť mocnosti nebeské se zachvějí. A tehdy uzří Syna člověka přicházet v oblaku s mocí a velikou slávou. Když se toto začne dít, napřimte se a zvedněte hlavy, neboť vaše vykoupení je blízko.“ Vypravoval jim podobenství: „Podívejte se na fíkovník nebo na jiný strom: Když se už zelenají, sami víte, že léto je blízko. Tak i vy, až uvidíte, že se toto děje, vězte, že je blízko království Boží. Amen, pravím vám, že nepomine toto pokolení, než se to všechno stane. Nebe a země pominou, ale má slova nikdy nepominou. Mějte se na pozoru, aby vaše srdce nebyla zatížena nestřídmostí, opilstvím a starostmi o živobytí a aby vás onen den nepřekvapil jako past. Neboť přijde na všechny, kteří přebývají na zemi. Buďte bdělí a proste v každý čas, abyste měli sílu uniknout všemu tomu, co se bude dít, a mohli stanout před Synem člověka.“ (Lk 21,26-36)
Zuzana Schlosserova shares this
11.7K
Metod
Armagedon alebo Varovanie....
Zuz S
Klucove je toto "kto ma rozum, nech rozumie". Schvalne, kolko ludi mate vo svojom okoli, ktori rozumeju? Ktori vlastne chcu rozumiet? Ja vacsinu takych, ktori mavnu rukou nad "pofidernymi mediami" (myslim, ze medzi pofiderne media sa v poslednej dobe u niektorych zaradilo aj sv. pismo) a ziju nadalej v pohodlnej nevedomosti.
agnesino
Ja sa modlím s dôverou príď kráľovstvo tvoje (konečne)