Clicks2.5K

UPOZORNENIE ... Eufrat vyschol. Prichádza v blízkej budúcnosti Armagedon ! (VIDEO)

PS: Preklad z ruštiny.

Poznámka Ed. - Drahí bratia a sestry! A tu sú „zázraky“ s klímou, na ktoré si teraz dáva pozor mnoho veriacich. Nasledujúca fotografia zobrazuje veľkú rieku Eufrat alebo skôr to, čo z nej zostalo v septembri 2021. A teraz čítame Zjavenie.


„Šiesty anjel vylial svoju misku do veľkej rieky Eufratu a voda v nej vyschla, takže cesta pre kráľov pred východom slnka bola pripravená. A videl som, ako vychádza z úst draka, a z úst šelmy a z úst falošného proroka traja nečistí duchovia ako žaby: to sú démonickí duchovia, ktorí robia znamenia; vychádzajú ku kráľom zeme celého vesmíru, aby ich zhromaždili do boja v ten veľký deň Boha všemohúceho “. (Zjavenie 16:12)

Tak sa splnilo ďalšie apokalyptické proroctvo, o ktorom hovoril svätý Paisius Athonský a svet jasne vstúpil do Posledných časov. Kto má rozum, nech rozumie!

youtube.com/watch?v=Z1a_1BHwywg

youtube.com/watch?v=d3PkI7kxpf4

Pôvodná informácia zo stránky
3rm.info/…j-preduprezhdal-nu-vot-peresoh-i-evfrat-video.html

rudaw.net/english/middleeast/syria/30082021

Staroveké fresky prehovorili. Rozumieme !?

Blíži sa pád ... Proroctvá staršieho Neokona potvrdzuje denník satanistu Rothschilda.

Generál Carter III. světová válka.

Pedro Régis – Smerujeme do krvavej budúcnosti… Ale Ježiš je s nami.
Public domain
Zuz S
Klucove je toto "kto ma rozum, nech rozumie". Schvalne, kolko ludi mate vo svojom okoli, ktori rozumeju? Ktori vlastne chcu rozumiet? Ja vacsinu takych, ktori mavnu rukou nad "pofidernymi mediami" (myslim, ze medzi pofiderne media sa v poslednej dobe u niektorych zaradilo aj sv. pismo) a ziju nadalej v pohodlnej nevedomosti.
agnesino
Ja sa modlím s dôverou príď kráľovstvo tvoje (konečne)