Coburg
12.9K

Přátelé, toto je nejdůležitější bitva v dějinách lidstva. Pokud si nedokážeme vypěstovat vlastní potraviny, budeme navždy závislí na systému. - MEGA POST

-

__
"Zvířata jsou špinavá a nebezpečná. Dešťová voda je jedovatá - nemůžete jíst věci, které byly vypěstovány venku!". Tradiční zemědělství a rančerství je mravokárné a nezákonné!"

Zní to směšně - až k neuvěření! Ale stejně tak lidé, kteří nosí dva roky venku látkové masky. Stejné lidi by bylo možné přimět, aby se přes noc báli jídla.

A tento krok se děje právě teď:

* "Dešťová voda VŠUDE na Zemi obsahuje PFAS (Most Rainwater on Earth Contains PFAS Exceeding Safe Levels, Study Finds - EcoWatch)" -- nová studie tvrdí, že "věčné chemikálie" jsou nyní v zahradách a zvířatech chovaných venku -- nezapomeňte, že už zavírají farmy kvůli kontaminaci PFAS (viz moje zpráva zde (iceagefarmer.com)) - nyní rozšiřují kontaminaci na celou biosféru!

... doslova, od výzkumníka (Most Rainwater on Earth Contains PFAS Exceeding Safe Levels, Study Finds - EcoWatch): "nyní jsme v situaci, kdy nemůžete žít kdekoli na planetě a být si jisti, že je životní prostředí bezpečné". To je ten návrh. Odloučení člověka od přírody. Oddělení nás od Božího stvoření. A to bude využito k tomu, aby se tradiční potraviny staly "nebezpečnými a jedovatými". Nyní vidíme, proč se investuje do halových chovů a do marketingu laboratorně pěstovaného masa jako "čistého masa". OTRÁVÍ I OSTATNÍ!

* "Kuřata ze dvorku jsou nebezpečná kvůli olovu ve vejcích (Backyard hens' eggs contain 40 times more lead on average than shop eggs, research finds) - měla by být regulována - jde výslovně o ptáky ze dvorku.

- "Hobby farmy představují riziko slintavky a kulhavky (Hobby farm pigs 'a foot and mouth risk')" -- špinavé a nebezpečné! Jedná se výslovně o malé HOBBY farmy

- "Volné" chovy ZVYŠUJÍ riziko pandemií (Spread of ‘free-range’ farming may raise risk of animal-borne pandemics – study) -- překvapení! intenzivní korporátní "tovární chovy" mohou být ve skutečnosti BEZPEČNĚJŠÍ, než když si můžete chovat vlastní zvířata!

Nemluvě o tom, že máme tyto biolaboratoře, které zkoumají všechny druhy patogenů od ptačí chřipky (iceagefarmer.com) po africký mor prasat, aby nám vyřadily zásoby potravin.

Stručně řečeno, ničí tradiční potravinářství a chovatelství, stejně jako energetické infrastruktury a peněžní systémy.

Prof. Richard Werner právě poznamenal (zde (twitter.com/ambulldog249/status/1555416564719144961)), že s tím, jak měny centrálních bank selhávají, musí přejít na nový digitální (CBDC) model, aby si lidé nevzali zpět svou moc pomocí lokálních měn. Stejná hra se odehrává s potravinami: jak toxický Big Ag selhává, otravují zásoby potravin a používají válku s počasím - je to technosolení polí!

Možná vytvořím samostatné příspěvky s některými z těchto odkazů pro snadnou sdílitelnost, ale jsou to všechny tyto tečky, které tvoří obraz, který není možné ignorovat. Jedná se o největší převzetí moci v dějinách lidstva. Pěstujte potraviny , používejte hotovost/barter/lokální měnu - udělejte vše pro to, abyste se zbavili centralizace. Závisí na tom naše budoucnost.
Freddy Gargamel
"Pěstujte potraviny" - pri tom, ako často toto leto prší asi nasadím kaktusy 🤭