Peter(skala)
133.1K

Sodoma a Gomora: Oheň zničí na Slovensku tých, ktorí sa nekajali

Prečo Slovensko postihne trest? Mohli svoje talenty dať schopnejším, aby ich zúročili, ale oni ich radšej zakopali. Mohli prenechať civilne a cirkevné úrady schopnejším, ale oni sa ich nechceli vzdať. …More
Prečo Slovensko postihne trest?
Mohli svoje talenty dať schopnejším, aby ich zúročili, ale oni ich radšej zakopali.
Mohli prenechať civilne a cirkevné úrady schopnejším, ale oni sa ich nechceli vzdať.
Mohli prejaviť ľútosť nad svojou neschopnosťou, ale oni radšej klamali ľudí, že je všetko v poriadku.

Sodoma a Gomora: Oheň zničí na Slovensku tých, ktorí sa nekajali :: Katolicka-cirkev-vosvete
Caesar
DANIEL LIPŠIC - dvojitý meter, pokrytectvo, náhody, nezrovnalosti a ...
Človek, ktorý sa často objavuje v prípadoch, kde ostáva mnoho nezodpovedaných otázok.
Zaujalo nás, že pán Lipšic sa v stredu objavil na mieste streľby na Zámockej a následne na mieste, kde bolo nájdené telo údajného strelca.
Daniel Lipšic:
"Niekedy slová sa premieňajú v skutky a myslím, že by všetci, všetky verejne …More
DANIEL LIPŠIC - dvojitý meter, pokrytectvo, náhody, nezrovnalosti a ...

Človek, ktorý sa často objavuje v prípadoch, kde ostáva mnoho nezodpovedaných otázok.

Zaujalo nás, že pán Lipšic sa v stredu objavil na mieste streľby na Zámockej a následne na mieste, kde bolo nájdené telo údajného strelca.

Daniel Lipšic:
"Niekedy slová sa premieňajú v skutky a myslím, že by všetci, všetky verejne známe osoby sa mali zamyslieť nad tým , či nejaká eskalácia vášní voči komukoľvek nemôže priviesť niektorých jedincov možno v nejakej emočne slabšej chvíli ku skutkom...
SLOVÁ MAJÚ SVOJU VÁHU, SLOVÁ MAJÚ SVOJU VÁŽNOSŤ "

Naozaj ? V kauze Carlton to však ten istý pán Lipšic vidí inak.

Pýtame sa Daniela Lipšica, keď sudca Sklenka napísal v Threeme Kočnerovi "Toho k*k*t* Mikurčíka dám odj*b*ť" , či toto tiež nebolo o premieňaní slov na skutky?

Lipšic sa stotožnil s vyjadrením vyšetrovateľky:
...zo zadovážených podkladov nevyplynulo, že by podozriví skutočne pripravovali vraždu Mgr. Erika Mikurčíka, MBA, hoci by uvedené aj prezentovali vo vzájomnej komunikácii typu "Toho k*k*t* Mikurčíka dám odj*b*ť" …Dáme… prinesiem Ti jeho hlavu na tácke….”...z Mikurčikovej vypovede vyplýva, že sa jedna len o jeho domnienky, ktoré nevie doložiť žiadnymi faktami. “
“Konštatovanie o “vraždnom komande” Mariána Kočnera je iba jeho prostým a ničím nepodloženým dohadom bez existencie reálnych skutočnosti… “

To vážne? To Mikurčík mal doložiť ďalšie dôkazy? Aké? Telo? Čiže Kočnerove vražedné komando je iba Mikurčíkova fantázia?

Ako to teda je pán špeciálne špeciálny prokurátor?

O knižnici pravdy v Threeme viac vo videu:
https://youtu.be/7JDIH_woCIA
Caesar
Desaťtisíce ľudí sa vysmiali extrémistom aj homofóbom: Slováci povedali hlasné nie nenávisti!
Zdieľaj
Diskusia /
Máte tip? Dajte nám vedieť
12 Galéria >
Na Zámockej sa zišli desaťtisíce ľudí, ktorí neskôr zamierili aj na Námestie SNP.

Zdroj: SITA/Branislav Bibel
Pochodovali na znak nesúhlasu a solidarity. Desaťtisíce ľudí prišli do centra hlavného mesta demonštrovať odpor k nechutnej …More
Desaťtisíce ľudí sa vysmiali extrémistom aj homofóbom: Slováci povedali hlasné nie nenávisti!

Zdieľaj

Diskusia /

Máte tip? Dajte nám vedieť

12 Galéria >
Na Zámockej sa zišli desaťtisíce ľudí, ktorí neskôr zamierili aj na Námestie SNP.

Zdroj: SITA/Branislav Bibel

Pochodovali na znak nesúhlasu a solidarity. Desaťtisíce ľudí prišli do centra hlavného mesta demonštrovať odpor k nechutnej poprave dvoch mladíkov, ktorí zomreli po tom, čo ich zasypal výstrelmi Juraj († 19) zo Školy pre mimoriadne nadané deti a gymnázia na Skalickej ceste v Bratislave.

Fotogaléria
12
fotiek v galérii

Desiatky dúhových vlajok jasne ukázali neonacistom a extrémisticky orientovaným homofóbom, ktorých je naša spoločnosť preplnená, že ich názory sú hodné stredoveku... Pri pietnom pochode za zavraždeného Matúša († 23) a Juraja († 27) a na podporu LGBTI+ komunity sa zišlo v meste najmenej 20-tisíc ľudí. Námestie SNP bolo plné ľudí s dúhovými vlajkami a odznakmi už o 18. hodine. Postupne však prichádzali ďalší a ďalší ľudia, ktorým sa priečia zaostalé názory až prekvapivého množstva Slovákov.

Juraj († 27) a Matúš († 23) sa stali obeťami chladnokrvnej popravy: Slová ich kamarátov vám zlomia srdce

Desivé je, že niektorí extrémisti neváhajú a homosexuálov na verejnosti urážajú či napádajú. Práve preto sa dav na Zámockej ulici, kde došlo k vražde dvoch mladíkov, zomkol a vyrazil k Námestiu SNP, kde odzneli jasne sformulované názory, ktoré odsúdili jedincov či skupiny s hanlivo mierenými postojmi. Spod pódia ich počúval aj Daniel (17) z Bratislavy.

„Je to príšerná vec, čo sa stala. Som z Bratislavy, a to bolo asi najlepšie mesto zo Slovenska, kde som sa mohol voľne vyjadriť a byť tým, kým som chcel byť. No keď sa stali tie nechutné vraždy, mám pocit, že tá sloboda je akoby celá preč. Ako-také bezpečie, ktoré sme mali, zmizlo. Neviem, čo s tým mám spraviť. Už nemôžem vyjsť na ulicu s tým, že sa mi nič nemôže stať a že sa dostanem živý domov. Bojím sa. Nastal čas, keď sa spolu musíme vyjadriť čo najhlasnejšie, aby ľudia vedeli, že sa už neschováme,“ rázne odsúdil chladnokrvnú popravu dvoch mladíkov a s jeho vyjadrením sa stotožnila aj Ema (16).

Rozmáha sa kultúra smrti: Osobnosti, ktoré sa hlásia k homosexualite, vinia politikov! Povedali toho viac

„Týka sa to aj mňa, kamarátov a mojej rodiny,“ dodala. To, že Slovensko nie je pre členov LGBTI+ komunity ostrovom bezpečia, prízvukovali mnohí z desiatok tisíc ľudí. Medzi nimi stála aj Laura (17). „Prišla som, aby som vyjadrila podporu. Mala som pocit, že hlavné mesto by malo byť miestom, kde sa môžeme voľne a slušne vyjadriť,“ apelovala na kompetentných. O podobne mienené vyjadrenia, ktoré by si mali vziať k srdcu najmä politici a verejne činné osoby, nebola na pochode núdza.

a ako inak, diskusia je zrusena.... este by mohli diskutujuci odhalit tento podvod, v ktorom ma zas paprce Lipsic...
milboy
..milionom ľudí na Slovensku sú buzeranti odporní a čím dlhšie budú propagovať ich "normálnosť", tým to bude horšie a môžu si za to sami. Majú byť zalezení vo svojich domovoch a neukazovať ich zvrátenosti na verejnosti..
Peter(skala)
hlavne by sa mali liečiť, lebo ked už budu zdraví, potom bude po probleme, ale či už sa budu skrývať alebo verejne predvadzať, tak či tak budu žiť v hriechu a to nepomôže nikomu
Freddy Gargamel
Hovorím to stále: ako jeden z prvých krokov naozaj kresťanskej a národnej vlády, ak takúto bude Slovensko niekedy mať, by malo byť presídlenie hlavného mesta mimo Bratislavu. Už Mečiar mal tým smerom našliapnuté, žiaľ zastalo to stáť na štarte.
Peter(skala)
stačí, ked parlament presunu inde :)
srandujem, ale aj tak sa mi nepáči ako tu opachu vsunuli do hradnej časti - kulturnej pamiatky.
Nevadí, počas vojny ju odstrania a po vojne bude lepšie 🤗More
stačí, ked parlament presunu inde :)
srandujem, ale aj tak sa mi nepáči ako tu opachu vsunuli do hradnej časti - kulturnej pamiatky.

Nevadí, počas vojny ju odstrania a po vojne bude lepšie 🤗
Caesar
Podivná vražda před bratislavským gay klubem v bývalé židovské čtvrti, údajný pachatel je mrtev a „elity“ okamžitě požadují represe proti vlastencům. To všechno v době, kdy se slovenský národ začíná bouřit proti nastupující totalitě
SLOVENSKO: V bratislavském gay klubu Tepláreň došlo k vraždě 2 homosexuálů a to navíc v bývalé židovské čtvrti. Pachatelem je údajně mladý homofob a antisemita …More
Podivná vražda před bratislavským gay klubem v bývalé židovské čtvrti, údajný pachatel je mrtev a „elity“ okamžitě požadují represe proti vlastencům. To všechno v době, kdy se slovenský národ začíná bouřit proti nastupující totalitě

SLOVENSKO: V bratislavském gay klubu Tepláreň došlo k vraždě 2 homosexuálů a to navíc v bývalé židovské čtvrti. Pachatelem je údajně mladý homofob a antisemita a co navíc jeho otec kandidoval za vlastenecké sdružení. Zkrátka vzorový příklad „rodiny neonacistů“, kde mají syna homofoba a antisemitu. Všechno do sebe „zapadá“ jako v propagační brožurce ministerstva vnitra o extremismu.
Politici establishmentu okamžitě začali požadovat represe proti opozici. Podle prezidenty ze skládky Čaputové mají „orgány v trestním řízení a soudy začít konat“. Podobně reagují i další politici z vládní koalice. Ale proti komu, když údajný vrah je mrtev?! No proti těm strašlivým „nacionalistům a antisemitům, co nechtějí nosit roušky, píchat si podivné vakcíny, vítat barevné imigranty, dát vlastní děti homosexuálům na hraní, válčit s Ruskem na Ukrajině za tamější židovské oligarchy a prezidenta…..
Celý případ je pro establishment podivně „bez vady“. Přitom otázek je celá řada. Proč se mladý pachatel vlastně zastřelil? Vždyť žádné sebevražedné tendence nevykazoval nikdy v minulosti. Jako k tomu měl motivaci? Mrtvý už nemůže promluvit….. Proč zastřelil jen osoby před klubem, kdyby vešel dovnitř, mohl zabít přece mnohem víc homosexuálů?! Zpanikařil? Možná, ale to musí prokázat až důkladné vyšetřování. Pachatel si pak přijde v klidu domů, pohádá se s rodiči a vymění pistoli za jinou a jde se zastřelit? Opravdu to takhle bylo? Pachatel byl údajně i silný antisemita, ale zaútočí pouze na homosexuály, třebaže židovské muzeum a hotel je hned vedle…. Co když to byl jen případ žárlivosti mezi hysterickými gayi-milenci? Příliš mnoho otázek je zatím nezodpovězeno a je předčasné dělat závěry.
Nemohu si pomoci, ale nějak mám pocit, že tahle smutná událost přišla nastupujícímu totalitnímu liberálnímu režimu velmi vhod. Slovenský národ se pod tíhou uměle vyvolané ekonomické krize a hrozící války za cizí zájmy začíná bouřit proti režimu. Teď bude mít režim proti opozici důvod zakročit pomocí represe. Vždyť kdo by nechtěl zlikvidovat antisemity a homofoby, že?! Ti přece do nového krásného světa nepatří….
Laco Štúrovec, Chicago, USA
P.S. poznámka redakce: české politické „elity“ se také vyznamenaly. Podle Rakušana je třeba kvůli tomu schválit manželství pro homosexuály! Fiala chce zase bránit různost, stejně jako Pekarová. Když před pár dny opilý člen establishmentu zabil autem 5 mladých Slováků, tak po nich ani pes neštěkl… životy heterosexuální Slováků snad žádnou cenu nemají?!
dominikguzman
@Caesar Presne toto mi napadlo hneď, keď som o tom počul, že to perfektne hrá určitej skupine do karát, a po prípade s Jánom Kuciakom a jeho milenkou, ktorých zastrelili, aby urobili puč vlády Roberta Fica, vôbec nepochybujem o tom, že na Slovensku sú skupiny ľudí, ktorí sa neštítia ani vraždy, len aby dosiahli svoje ciele. Navyše pri tejto gaunerskej vláde.
Caesar
dominikguzman
hned, ako som cital, ze tam ma paprce Lipsic, tak mi to doslo, ze to bude akcia CIA, presne ako pri kuciakovi, cize milnik - kuciak 2
ten parchant je vsade pri vrazdach
Caesar
Tarantula včera opäť vraždila. Tentokrát pred barom Tepláreň na Zámockej ulici č.30 v Bratislave. Zabijak z tajného komanda SIS s krycím menom Tarantula zabil dvoch ľudí. A následne na príkaz z najvyšších miest vo vláde sa agenti Slovenskej informačnej služby zbavili Juraja Krajčíka, aby neprehovoril a národ sa nedozvedel pravdu. Zavraždili ho. Akože to bola “samovražda”. Ale kto bude ďalší❓More
Tarantula včera opäť vraždila. Tentokrát pred barom Tepláreň na Zámockej ulici č.30 v Bratislave. Zabijak z tajného komanda SIS s krycím menom Tarantula zabil dvoch ľudí. A následne na príkaz z najvyšších miest vo vláde sa agenti Slovenskej informačnej služby zbavili Juraja Krajčíka, aby neprehovoril a národ sa nedozvedel pravdu. Zavraždili ho. Akože to bola “samovražda”. Ale kto bude ďalší❓
(fb Martin Bavolar)
One more comment from Caesar
Caesar
PREČO je tu znova tá istá šablóna – vražda, Lipšic, hromadné protesty hneď na druhý deň, zneužívanie ľudského nešťastia na politické ciele??? PREČO?!
lebo autori mali uspech s tymto scenarom…More
PREČO je tu znova tá istá šablóna – vražda, Lipšic, hromadné protesty hneď na druhý deň, zneužívanie ľudského nešťastia na politické ciele??? PREČO?!

lebo autori mali uspech s tymto scenarom…
Peter(skala)
Zaujimave bude ešte, ked sa nakoniec zistí, ako nie len kuciakovci ale aj Juraj su niekde v ochrannej vezbe CIA a cele to sinscenovali...
Marieta Ria
Lipšic nielen pri Kuciakáde, aj pri Valkovi, aj pri Lučanskom...