Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks685
pl.news
12

Viganò nazywa Franciszka "argentyńskim likwidatorem"

Już przed Soborem Watykańskim II, wiara była słaba, arcybiskup Viganò napisał 24 czerwca do włoskiego Ojca Alfredo Morsellego (MarcoTosatti.com, 14 lipca).

Viganò wyjaśnia, że wielu biskupów na Soborze Watykańskim II było skorumpowanych intelektualnie, ponieważ solidne dokumenty przygotowawcze można było tak łatwo zastąpić tanimi innowacyjnymi tekstami.

Dla Viganò Sobór był "nieuczciwą operacją" i "oszustwem przeprowadzonym przeciwko wiernym i duchownym".

Od czasu Soboru Watykańskiego II, wyjaśnia, Kościół poszedł "śliską, nieszczęśliwą i destrukcyjną drogą", która w końcu doprowadziła do "bankructwa przedsiębiorstwa z rąk jego argentyńskiego likwidatora", który jest "gotów oddać Kościół Miłosierdzia Co. w ręce Nowego Zakonu".

Viganò podejrzewa, że Franciszek jest przekonany, iż otrzyma "jakąś rolę kierowniczą" w tej nowej strukturze, "tylko z powodu uznania dla dzieła zniszczenia, którego dokonał".

#newsJnxdjonziy

Posoborowe absurdy
Papież Franciszek zakupił respiratory do szpitali aby "ratować życie' zarażonych na koronawirusa. A okazuje się że jest to broń do uśmiercania ludzi. Covid19 - Czas na prawdę - Teresa Łabaziewicz - wides.pl/…/covid19-czas-na… . Wszystkie filmy o fałszywym koronawirusie wides.pl/koronawirus Polski profesor krytykiem "pandemii" - Prof. Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz - www.youtube.com/watc…More
Papież Franciszek zakupił respiratory do szpitali aby "ratować życie' zarażonych na koronawirusa. A okazuje się że jest to broń do uśmiercania ludzi. Covid19 - Czas na prawdę - Teresa Łabaziewicz - wides.pl/…/covid19-czas-na… . Wszystkie filmy o fałszywym koronawirusie wides.pl/koronawirus Polski profesor krytykiem "pandemii" - Prof. Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz - www.youtube.com/watch
PiotrM
Zniszczenia widać gołym okiem na całym świecie. Nie wspomną o duszach pustych w człowieku. RUINA!!!