04:43
Clicks1.5K
Stano Kobella
11
Desať dôvodov prečo Nepoužívať vašu mikrovlnnú rúru. Založené na Švajčiarskych, ruských a nemeckých klinických štúdiach. 1. Neustále jedenie jedla ožarovaného v mikrovlnnej rúre spôsobuje dlhodobé, …More
Desať dôvodov prečo Nepoužívať vašu mikrovlnnú rúru.

Založené na Švajčiarskych, ruských a nemeckých klinických štúdiach.

1. Neustále jedenie jedla ožarovaného v mikrovlnnej rúre spôsobuje dlhodobé, trvalé poškodenie mozgu cez "skratovanie" elektrických impulzov v mozgu (depolarizáciou alebo demagnetizáciou mozgového tkaniva).

2. Ľudské telo nevie metabolizovať (rozložiť) neznáme vedľajšie produkty vytvorené v mikrovlnami ožiarenom jedle.

3. Produkcia mužských a ženských hormónov sa vypína a/alebo je pozmenená pri neustálom jedení jedál ohrievaných v mikrovlnke.

4. Účinky vedľajších produktov v mikrovlnami zahrievanom jedle sú reziduálne (sú dlhodobé, trvalé) v ľudskom tele.

5. Minerály, vitamíny a výživné látky každého jedla zohrievaného v mikrovlnke sú redukované alebo pozmenené, takže ľudské telo získava malý alebo žiadny prínos, alebo ľudské telo pohlcuje pozmenené zložky, ktoré nemôže rozložiť.

6. Minerály v zelenine sú zmenené na rakovinotvorné voľné radikály, ak ich uvaríte v mikrovlnnej rúre.

7. Mikrovlnami ohrievané jedlo spôsobuje rast žalúdočnej a črevnej rakoviny (tumorov). Toto je prvoradý prispievateľ k rapídnemu nárastu rakoviny hrubého čreva v Spojených Štátoch. (resp. aj na Slovensku, kdekoľvek.)

8. Dlhodobé jedenie mikrovlnami ohrievaného jedla spôsobuje nárast počtu rakovinových buniek v ľudskej krvi.

9. Pokračujúce požívanie jedla z mikrovlnky spôsobuje oslabenia imunitného systému cez pozmenenia lymfatických žliaz a krvného séra.

10. Jedenie jedla z mikrovlnky spôsobuje stratu pamäte, koncentrácie, emočnú nestálosť a zníženie inteligencie, ktorá veľmi pravdepodobne spôsobí, že človek zostane naďalej používať svoju mikrovlnnú rúru. :)

health-science.com/microwave-hazards/

či už mikrovlnné žiarenie (okolo 2,4 GHz) vychádza z mikrovlnnej rúry, zo smart zariadení, alebo z chytrého prachu (smart-dust, nanočipy) zaneseného do vašej krvi cez vakcíny a testovacie špajdle alebo potravu, účinky sú známe: poškodzovanie buniek, rakovina, telesná slabosť, nevoľnosti, poruchy spánku, koncentrácie ba až sterilita. Toto je samozrejme pravda zamlčiavaná a znevažovaná tými, ktorí podporujú depopuláciu/sterilizáciu ľudí a bezdrôtové/telefónne technológie majú ako predmet svojho podnikania.

O škodlivosti mikrovlniek za 120 sekúnd s T. E. Rostasom: mojevideo.sk/…193c0/o_skodlivosti_mikrovlniek_za_120_sekund.html
Public domain
dobko shares this
Metod
Mikrovlnka len na ohrev tanierov!