Clicks3K

Správkyňa Grasalkovičovho paláca vypovedala vojnu nenarodeným deťom

Anton Čulen
51
Zuzana Čaputová práve vypovedala vojnu všetkým, pápežovi, slovenským biskupom, nám…, predovšetkým však právu na život tých najslabších, nenarodených detí! Zuzana Čaputová, ktorá – verte alebo nie – …More
Zuzana Čaputová práve vypovedala vojnu všetkým, pápežovi, slovenským biskupom, nám…, predovšetkým však právu na život tých najslabších, nenarodených detí!

Zuzana Čaputová, ktorá – verte alebo nie – je stále len správkyňou Grasalkovičovho (prezidentského) paláca, čakáme totiž ako na podnety v súvislosti s jej voľbou odpovie ústavný súd (pravdaže, ak vôbec odpovie), sa ako žena a matka v deň narodenia Panny Márie, keď sa v katolíckych kostoloch čítal pastiersky list proti potratom, vyjadrila jasne: nie! V jednej súkromnej televízii oznámila, že v prípade, ak v parlamente prejde návrh interrupčného zákona, ktorý zakáže možnosť zabiť nenarodené dieťa po ôsmich týždňoch jeho života v tele matky, bude ho vetovať! A prečo tak urobí? No lebo nepovažuje za šťastné, aby sa pár mesiacov pred voľbami cez poslanecký návrh riešila taká závažná téma, a to bez riadneho medzirezortného pripomienkového konania a bez spoločenskej diskusie. Bodka: diskusia a pár mesiacov pred voľbami je viac ako právo nenarodených na život!

Slováci a Slovenky, to naozaj máme diskutovať o tom, či smrť nevinného a bezmocného človiečika máme, či nemáme umožniť?

Zuzana si síce nevie osobne predstaviť, že by bola postavená v živote pred dilemu, či ísť na interrupciu alebo nie, a jej súkromné rozhodnutie by – zrejme – bolo v prospech života, ale vy, Slovenky, zabíjajte svoje nenarodené deti, ak chcete aj po či do štyroch týždňoch ich života vo vašom tele! Ak do roku 1957 ste za to mohli ísť až na jeden rok do basy, teraz nepôjdete. Ona zákon, ktorý vám to umožní už „len“ do ôsmich týždňov, nepodpíše. Poslanci, počujete? Zariaďte sa podľa toho.

Pápež František a slovenskí biskupi vo svojom pastierskom liste, ktorý si katolíci vypočuli v ten istý deň, ako sa nepodpísaním zákona vyhrážala Čaputová, povedali jasne: „Potrat je najvyššia forma korupcie!“ Najvyššia forma korupcie, na báze boja proti ktorej vznikli progresívci a ona (Čaputová) bola ich podpredsedníčkou a vlastne aj sa stala prezidentkou…, teda zatiaľ správkyňou paláca.

Práve vypovedala vojnu všetkým, pápežovi, slovenským biskupom, nám…, predovšetkým však právu na život tých najslabších, nenarodených detí!

Odpustíme jej to, Slovenky a Slováci? Nebudeme bojovať?

Autor je členom predsedníctva KDŽP- Aliancia za Slovensko

alianciazanedelu.sk/archiv/4323
Anton Čulen
piakatarina likes this.
majina1
Nech si spytujú svedomie všetci kresťanský voliči, ktorí jej dali hlas. Veď už pred voľbami prezentovala svoje progresívne, genderove smerovanie. Bohužiaľ plní si svoje sľuby.
Caesar
Kazdy katolík, ktorý dal hlas sorosovej satanistke, dopustil sa tazkeho, velkeho, smrtelneho hriechu!
Liberalizmus je HRIECH!!!!
apredsasatoci and 4 more users like this.
apredsasatoci likes this.
PetraB likes this.
majina1 likes this.
piakatarina likes this.
Monika G likes this.
Monika G likes this.
PetraB
liberalismus je jinak řečené zednářství. akorát to pro většinu zní líp.