Wieczne Odpoczywanie Amen
wszystko zależy od ludzi - każdy ma największy dar od Pana Boga - WOLNĄ WOLĘ - NIKT NAS NIE MOŻE ZMUSIĆ DO NICZEGO ! NAWET sZATAN, CHOĆBY SIĘ ,,ZDEFEKOWAŁ,, - NIE MOŻE i KONIEC !

TO MY SIE GODZIMY NA EXPERYMENTY MEDYCZNE Z WŁASNEJ WOLI ! TO WSZYSTKO JEST WBREW PRAWU i ZDROWEJ LOGICE, ALE IGNORANCJA NIE JEST CNOTĄ...

BYŁY PANNY MĄDRE i PANNY GŁUPIE - GŁUPIE More
wszystko zależy od ludzi - każdy ma największy dar od Pana Boga - WOLNĄ WOLĘ - NIKT NAS NIE MOŻE ZMUSIĆ DO NICZEGO ! NAWET sZATAN, CHOĆBY SIĘ ,,ZDEFEKOWAŁ,, - NIE MOŻE i KONIEC !

TO MY SIE GODZIMY NA EXPERYMENTY MEDYCZNE Z WŁASNEJ WOLI ! TO WSZYSTKO JEST WBREW PRAWU i ZDROWEJ LOGICE, ALE IGNORANCJA NIE JEST CNOTĄ...

BYŁY PANNY MĄDRE i PANNY GŁUPIE - GŁUPIE TO TE, KTÓRE NIE ZADBAŁY O ODPOWIEDNI POZIOM ROZUMU W GŁOWIE - KIEDY PRZYJDZIE PAN ŚWIATA - JEZUS CHRYSTUS KRÓL - BĘDĄ JUŻ ZAZNACZONE z W Ł A S N E J - N I E P R Z Y M U S Z O N E J - W O L I - znamieniem bestii - globalnym satanistycznym rytuałem - przyjęcia na siebie piętna krwi niewinnej w celu osiągnięcia ,,korzyści,,.

..........................................................................................


Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbom zmuszenia nas do przyjmowania szczepionek, które powstały z wykorzystaniem linii komórkowych dzieci zabitych w wyniku aborcji.

Jeśli przyjmiemy „do naszego ciała owoce – tak zwane owoce”, jakimi są szczepionki powstałe w wyniku eksterminacji nienarodzonych, to „będziemy naznaczeni.

Otrzymamy znak w naszym ciele, który w pewien sposób pokaże, że jesteśmy powiązani z tym największym złem, jednym z największych”, jakim jest aborcja.

Bp Schneider zaznaczył, że nie jest to bezpośrednie powiązanie z niegodziwością, jaką jest aborcja, ale że „jest to słabość moralna, w pewien sposób moralne wsparcie”. Także poparcie przez biskupów takich szczepionek może spowodować, że „aborcjoniści powiedzą (...), że cały Kościół katolicki, hierarchia w pewien sposób akceptuje, choćby niechętnie, ale akceptuje to” zło. Dlatego musimy się „obudzić, by zobaczyć prawdziwe niebezpieczeństwa, konsekwencje i okoliczności”.

Nawiązując do listu „O moralnej niedozwoloności użycia szczepionek zrobionych z komórek pochodzących z abortowanych płodów ludzkich”, który bp Schneider podpisał z kard. Janisem Pujtasem, abp. Tomaszem Petą, abo. Janem Pawłem Lengą oraz bp. Josephem Stricklandem, oraz do prób usprawiedliwiania stosowania takich szczepionek, bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.

Biskup zauważył także, że nie można usprawiedliwiać się tym, że przyjmując taką szczepionkę nie uczestniczymy bezpośrednio w złu, jakim jest aborcja. Odrzucił też porównanie do niegodziwego wykorzystania podatków, stwierdzając, że w tym przypadku – choć rząd kradnie nasze pieniądze na takie cele – nie mamy często na to wpływu.

Jak stwierdził bp Schenider:

„Nie potrafię sobie wyobrazić, że przyjmuje się do swego ciała szczepionkę mając w wyobraźni „ten straszliwy scenariusz – rozczłonkowanego dziecka” w wyniku aborcji. „I z tego dziecka w pewien sposób odnosi się ostatecznie korzyść dla swojego zdrowia (...) Nawet najdalsze i najdrobniejsze powiązanie jest już nieakceptowalne dla katolika z powodu wyjątkowej zbrodni oraz konsekwencji i kontekstu historycznego”.

Mówiąc o poparciu dla zastosowania szczepionki testowanej na liniach komórkowych zabitych w wyniku aborcji dzieci lub produkowanych z ich użyciem oraz prób usprawiedliwiania tego nawet przez dobrych ludzi, bp Schneider stwierdził: „Nie jest to kwestia liczb. Nawet jeśli stanowilibyśmy tylko grupkę kilku biskupów, prawda zwycięży. A po tym historia Kościoła powie, że nawet dobrzy ulegli. Nie widzieli wyraźnie. Byli w pewien sposób oślepieni prostymi teoriami materialnej współpracy”.

TAK WIĘC o ILE KOMUNIA ŚWIĘTA JEST SAKRAMENTEM ŻYCIA i MIŁOŚCI - DAREM BOGA, TAK ZASTRZYK ŚMIERCI, - PODSTĘPEM SZATANA - NAZYWANY PODSTĘPNIE ,,SZCZEPIONKĄ,, PRZYNOSI ZGODNĘ NA ,,KORZYŚĆ,, Z ZAMORDOWANIA DZIECKA i ŚWIADOMY I DOBROWOLNY WYBÓR ZŁA - GRZECHU - ZNAMIENIA BESTII.. CZYTAJCIE UWAŻNIE: ,,COV - ID,, - NUMER BYDŁA, - NUMER BESTII - NIE PRZYJMUJCIE TEGO, NIE BIERZCIE NA SIEBIE CZEGOŚ CO MIAŁO POCZĄTEK Z ZAMORDOWANIA NIEWINNEGO CZŁOWIEKA !


Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.
Jan Zbigniew wojan
Ze względu na niebezpieczeństwo wdrożenia sieci 5G, która stanowi zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia proponuję, aby posiadacze telefonów wysłali do swoich operatorów telefonii komórkowej oświadczenia następującej treści :

imię, nazwisko miejscowość i data
nr.umowy/klienta
nazwa operatora

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że z dniem włączenia przez Was systemu 5G, będę zmuszony wypowiedzieć …More
Ze względu na niebezpieczeństwo wdrożenia sieci 5G, która stanowi zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia proponuję, aby posiadacze telefonów wysłali do swoich operatorów telefonii komórkowej oświadczenia następującej treści :

imię, nazwisko miejscowość i data
nr.umowy/klienta
nazwa operatora

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że z dniem włączenia przez Was systemu 5G, będę zmuszony wypowiedzieć umowę, gdyż zmienione zostaną warunki korzystania z Waszej sieci
i telefon może stanowić zagrożenia dla mojego zdrowia, a nawet życia i na tego rodzaju zmiany kategorycznie nie wyrażam zgody. Zainstaluję telefon stacjonarny oparty na światłowodzie, który jest szybszy i nie stanowi zagrożenia.

Z poważaniem

Ciekawe co zrobią operatorzy, gdy otrzymają miliony takich oświadczeń?
Albo zrezygnują z 5G, albo splajtują.
Może by wydrukować w „TP” taki wzór oświadczenia - kto nas obroni jeśli nie my sami ? Np. Szwajcaria, czy Izrael nie godzą się na to i Polacy także nie powinni się poddawać rozkazom „starszych i mądrzejszych”.

Wysłałem takie oświadczenie do T-Mobile i dnia 27.06.2020 r. otrzymałem taką oto odpowiedź: /nie podaję nazwiska konsultanta, bo może sobie nie życzyć/

Witam,
Aby sieć 5G działała potrzebny jest najnowszy model telefonu obsługujący tą sieć oraz uruchomienie tej usługi u nas w systemie. Obecnie usługa jest wyłączona, włączyć ją możemy wyłącznie na Pana prośbę.
Pozdrawiam
K. K.
Konsultant ds. Sprzedaży
T-MOBILE POLSKA S.A.
ul. Marynarska 12, 02-674 Warszawa
telefon +48602900000
internet t-mobile.pl
Wieczne Odpoczywanie Amen
Wieczne Odpoczywanie Amen
Adrianna7
Dr. Carrie Madej mówi, że w tych szczepionkach jest nano dust - nano pył w postaci nano cząsteczek widocznych tylko pod dobrym mikroskopem elektronowym, który to jest wpuszczany do organizmu. A te nano cząteczki to nic innego jak forma chipowania...