Clicks71
uk.news

Джіані звільнили за те, що він виконував накази Папи Франциска

16 жовтня Марко Тосатті написав, що колишній керівник жандармерії Ватикану, Доменіко Джіані, став жертвою інтриг.

Обшуки, які пройшли в закритому економічному відділі Державного секретаріату 1 жовтня, стали лише приводом, щоб позбутися від нього.

Даний відділ управляє фінансами, які не снилися Банку Ватикану. За інформацією Тосатті, навіть у Папи Франциска немає до них доступу.

Тосатті пише, що обшук був проведений з подачі Папи Франциска, який давно прославився тим, що кидає своїх помічників.

Він наводить як приклад кардинала Пелла, який був призначений на посаду секретаря з питань економіки лише для знищення цієї посади, а також кардинала Берка, якому було наказано зачистити Мальтійський орден, щоб потім отримати удар в спину від Папи Франциска.

Вороги Джіані працюють саме з Папою Франциском. Тосатті називає імена кардинала Бекку і архієпископа Пенья Парра, які звинуватили Джіані в перевищенні службових повноважень і "розгнузданій" поведінці жандармерії. Крім того, жандармерія давно з'ясовує стосунки з представниками швейцарської гвардії.

Спочатку, Папа Франциск не вірив Джіані, який став "занадто важливим для нього". Проте, Тосатті вважає, що противники Джіані використовували "мінливий настрій" Папи Франциска, щоб переконати його в тому, що обшуки були спрямовані саме проти нього.

Крім того, за інформацією Gloria.tv, Джіані був звільнений ще й для того, щоб показати приклад Банку Ватикану, який і ініціював проведення обшуків.

Тосатті називає те, що трапилося "війною угруповань, які зібралися навколо монарха".

Зображення: Domenico Giani, © DaveLarssonn, CC BY-SA, #newsYckffxuogq