Clicks525
Anton Čulen
6
Alfie musí ostať v nemocničnej izbe, kým neumrie, rozhodol odvolací súd. Prečo potrebuje nemocnica Alder Hey Alfieho mŕtveho pred dovŕšením jeho 2. narodenín? Keď nemocnica už nechce poskytovať staro…More
Alfie musí ostať v nemocničnej izbe, kým neumrie, rozhodol odvolací súd. Prečo potrebuje nemocnica Alder Hey Alfieho mŕtveho pred dovŕšením jeho 2. narodenín?

Keď nemocnica už nechce poskytovať starostlivosť dieťaťu, prečo ho jednoducho nenechajú odísť, aby si ho rodičia mohli vziať na liečbu do Talianska?

Prečo nemocnica Alder Hey tak tvrdošijne trvá na tom, že práve oni musia ukončiť život dieťaťa, a to práve teraz, pred dovŕšením jeho 2. roku života? Dôvodom je možno príčina, pre ktorú sa v prvom rade do nemocnice dostal…

Niektorí tvrdia, že nemocnice sa takýmto spôsobom môžu snažiť ukryť škody, ktoré pacientovi spôsobili, kým bol v ich starostlivosti. Iní tvrdia, že keď sa nemocnica snaží zabiť detského pacienta, možno tým skrývajú testovanie, ktoré na dieťati počas hospitalizácie robili bez rodičovského súhlasu. Pri výskume, ktorý má byť zabezpečený na deťoch, sa využívajú obrovské granty. Keď nemocnica získa nad dieťaťom patronát, rodičia už nemôžu odmietnuť, ani zmeniť lekára a deti sa tak stávajú objektom nemocničného výskumu. Množstvo výskumov si pre dokončenie vyžaduje, aby nemocnica vykonala autopsiu orgánov pre laboratórnu analýzu.
Petícia - Please Let Alfie Evans' Parents Take Care of Him - www.gopetition.com/petitions/pleae-let-alfie…

Nemocnica Alder Hey je známa práve zo škandálu, keď v minulých rokoch odoberala orgány a tkanivá deťom bez vedomia či súhlasu rodičov. Je toto dôvod, prečo má nemocnica v súčasnosti ozbrojenú stráž v blízkosti Alfieho postele? Alfieho rodičia okrem toho publikovali fotografie dokumentujúce doslova týranie malého dieťaťa (nevysvetliteľné popáleniny, škrvny od krvi, plesnivé hadičky a šatstvo premočené močom z dôvodu neprebaľovania).Pred nemocnicou protestujú stovky až tisíce ľudí a požadujú oslobodenie Afieho.

Podobný prípad sa udial len nedávno. Po mesiacoch úradného boja sa londýnskej nemocnici The Great Ormond Street Hospital podarilo docieliť ukončenie života Charlieho Garda napriek zúfalým prosbám rodiny a verejnosti. Podobná situácia sa odohrala pred troma rokmi. Rodičia chlapca menom Ashya King “uniesli” svoje dieťa z britskej nemocnice, aby mu zabezpečili protónovú liečbu rakoviny v Prahe. Boli za to uväznení, ale podarilo sa im zachrániť život syna. Syn sa v Prahe z rakoviny úplne vyliečil.

Ako sa Alfie do nemocnice dostal?

Alfie sa narodil ako úplne zdravé dieťa. Jeho rodičia uvádzajú, že neurologické problémy a záchvaty sa začali okolo obdobia očkovania v štvrtom a šiestom mesiaci života a práve po očkovaní v 6.mesiaci sa začali rapídne zhoršovať a zintenzívňovať. Lekári tiež potvrdzujú, že jeho choroba nie je geneticky daná a nevedia určiť príčinu a vlastne ani pomenovať presne jeho stav. Záchvaty sú však známym zadokumentovaným vedľajším účinkom ako aj neurologické problémy a paralýza, aj kvôli prítomnosti hliníka vo vakcínach (oficiálne zverejnená štúdia dostupná TU).

Z platnej britskej legislatívy v súčasnosti vyplýva, že o odškodné po nežiaducich účinkoch z očkovania možno v Británii žiadať až po dosiahnutí 2 rokoch života dieťaťa. Malý Alfie má narodeniny o dva týždne, kedy oslávi práve 2 roky. Prípadným súdom o odškodné by rodičia pravdepodobne vysúdili vysokú sumu peňazí. Je toto dôvod, prečo sa úrady ponáhľajú s ukončením jeho života ešte pred dovŕšením jeho 2 rokov a to aj za cenu, že zjavne nie je v takých zúfalých a fatálnych podmienkach, ako uvádzali lekári pred vyňatím umelej ventilácie?

Snímka Afieho z dnešného rána, 26. apríla. Nie a nie umrieť… Dýcha sám, usmieva sa. Ostáva nám dúfať, že sa niekto zľutuje a poskytnú mu výživu.

Viac TU: alianciazanedelu.sk/archiv/1608

Bude barbarstvo dokonané?! Alfie musí ostať v nemocničnej izbe, kým neumrie, rozhodol odvolací súd. Nesmie mu byť poskytnutá žiadna pomoc

Posledný odvolací súd 25. apríla pod vedením Lorda McFarlana (na koláži fotiek vpravo hore) zamietol obe žiadosti rodičov Toma a Kate Evansových o uvoľnenie ich žijúceho syna Alfieho, aby ho mohli previesť na liečbu do Talianska prostredníctvom pohotovostného vrtuľníka, ktorý už dva dni s personálom čaká pri nemocnici Aldey Hey.

Tá dieťa za pomoci súdov doslova väzní, lebo ono neumiera tak, ako si to nemocnica predstavovala Toto sú tváre novodobých nacistov, ktorí doteraz rozhodovali v prípade Alfieho v jeho neprospech a nariaďovali ukončenie jeho života Alfie nemôže ísť do Talianska ani nikde inde sa liečiť, nemôže mu byť znova pripojený ventilátor, ktorý mu pomáhal dýchať a nemôže ísť ani domov.

Odvolací súd 25. apríla pod vedením Lorda McFarlana rozhodol, že Alfie môže ostať výhradne na nemocničnej posteli a tam čakať na smrť. Toto je “najlepší záujem” Alfieho. Takto si to nemocnica zadefinovala a je to alfou a omegou rozhodnutí. Najlepší záujem dieťaťa. Anglický lekársko-právny systém sa dnes javí ako jeden nepreniknuteľný múr. Posledné rozhodnutie súdu dáva plnú moc nemocnici Alder Hey a tomu, o čom rozhodne. Tá za každú cenu odmieta paliatívnu starostlivosť a za každú cenu chce odpojiť Alfieho od akejkoľvek pomoci a ukončiť jeho “zbytočný život”.

Pre právnikov ani lekárov, ktorí sa v predošlých súdnych pojednávaniach zaprisahávali, že Alfie nie je schopný sám dýchať a dýchajú zaň výlučne prístroje, teraz nič neznamená, že chlapec už dva dni dýcha sám autonómne a že jeho životne dôležité orgány fungujú. Trvajú na tom, že musí umrieť, lebo je to v jeho najlepšom záujme a už ani nezáleží na tom, či umrie udusením alebo vyhladovaním na smrť. Prečo sa tak boja chorého dieťaťa? Do ich novodobej kultúry už nespadá povinnosť považovať Alfieho za dieťa bezprostredne ohrozené na živote, ktorému treba pomôcť, ale považujú ho za dieťa, ktoré “umiera”, ako oni hovoria, a preto mu nesmú poskytovať úpornú liečbu. Alfie však neumiera, nie je prijímateľom úpornej liečby. Je len chorý a potrebuje medicínsku asistenciu pre svoj život…

Aby urýchlili smrť, sudcovia rozhodli, že mu lekári nesmú poskytnúť ani obyčajný kyslík – kyslíkovú masku. Urýchlia tak jeho smrť udusením… Alfie teda zostáva v nemocničnej izbe, kým nezomrie. Musí umrieť ako nejaký nebezpečný delikvent. Izbu strážia desiatky policajtov, a najnovšie vydali vyhlásenie, že ktokoľvek bude akýmkoľvek spôsobom ohrozovať nemocničný personál, bude čeliť vzatiu do väzby. Pred nemocnicou totiž protestujú stovky ľudí a mnohí majú so sebou aj kyslíkové masky, ktoré chceli k rodičom dieťaťa prepašovať. Je vôbec možné, že ich tak desí jedno choré dieťa?

Viac TU: alianciazanedelu.sk/archiv/1608
amarillo
oni si vyberajú ci chcu dievčatko alebo chlapca...chore...povedat im to prisli sikhova amoslimovia....
Sick sick sick 🤒 🤮
www.lifenews.sk/content/britský-parlame…
Libor Halik
Snímka Afieho z rána, 26. apríla. Nie a nie umrieť… Dýcha sám, usmieva sa. Ostáva nám dúfať, že sa niekto zľutuje a poskytnú mu výživu (L: a modliť sa o takého hrdinného človeka v hitlerovskej nemocnici). Alfie sa narodil ako úplne zdravé dieťa. Jeho rodičia uvádzajú, že neurologické problémy a záchvaty sa začali okolo obdobia očkovania v štvrtom a šiestom mesiaci života a práve po očkovaní v …More
Snímka Afieho z rána, 26. apríla. Nie a nie umrieť… Dýcha sám, usmieva sa. Ostáva nám dúfať, že sa niekto zľutuje a poskytnú mu výživu (L: a modliť sa o takého hrdinného človeka v hitlerovskej nemocnici). Alfie sa narodil ako úplne zdravé dieťa. Jeho rodičia uvádzajú, že neurologické problémy a záchvaty sa začali okolo obdobia očkovania v štvrtom a šiestom mesiaci života a práve po očkovaní v 6.mesiaci sa začali rapídne zhoršovať a zintenzívňovať. Z platnej britskej legislatívy v súčasnosti vyplýva, že o odškodné po nežiaducich účinkoch z očkovania možno v Británii žiadať až po dosiahnutí 2 rokoch života dieťaťa. Malý Alfie má narodeniny o dva týždne, kedy oslávi práve 2 roky. Prípadným súdom o odškodné by rodičia pravdepodobne vysúdili vysokú sumu peňazí. Toto je dôvod, prečo sa úrady ponáhľajú s ukončením jeho života ešte pred dovŕšením jeho 2 rokov. Viz i Jak Tvé dítě dostane autismus. MUDr. Andrew Wakefield 27.3.2016 Zaszczepieni, slovenské titulky.
Anton Čulen
Anton Čulen
Hypokratova prisaha je pre lekarov obrovske bremeno. Naco ju skladaju?? Zdravotnictvo tym pada do moralneho dna. Nie zachranovat zivot cloveka od pocatia po prirodzenu smrt, ale zabijat bezbranne deti a to uz nielen v lone matiek, ale v kazdom stadiu ich vyvoja, eutanazia starych, bezbrannych a chorych.... Hranica sa posuva dalej a dalej.... a bude sa este dalej posuvat. Bude sa vrazdit za nazor …More
Hypokratova prisaha je pre lekarov obrovske bremeno. Naco ju skladaju?? Zdravotnictvo tym pada do moralneho dna. Nie zachranovat zivot cloveka od pocatia po prirodzenu smrt, ale zabijat bezbranne deti a to uz nielen v lone matiek, ale v kazdom stadiu ich vyvoja, eutanazia starych, bezbrannych a chorych.... Hranica sa posuva dalej a dalej.... a bude sa este dalej posuvat. Bude sa vrazdit za nazor a presvedcenie. To je svet BEZ BOHA, kde sa ludia robia bohmi.... Jedina zachrana je navrat k BOHU a zivot podla DESATORA.

Pane Boze, prosime, Ta pre zasluhy Tvojho Syna, Pana Jezisa Krista, zachran toho chlapca.....
One more comment from Anton Čulen
Caesar
Sudcu a vedenie nemocnice treba zavriet do jednej izby dokial neskapu!
Ockovanie je zlo a z toho zdravé dieta takto otravili! Satanisti nanucuju ockovania. Taketo svinstvá, ake sa robia dnes, sa v stredoveku nerobili, a to nam tu satanisti hustia do hlav, ze temny stredovek, no dnes mame tu najhorsiu a najtemnejsiu dobu, aká este na svete nebola!