Coburg
151.6K

Smrtiace Nebo (Toxic skies) – film o chemtrails s Anne Heche v hlavnej úlohe. Anne Heche je mŕtva. Odpojili ju od prístrojov. Havarovala a zostala v kritickom stave. Jej smrť rozhodne nie je štandartná. Podobá sa na smrť nepohodlných ľudí, ktorí boli napokon umlčaní. Môžeme sa o tom len domnievať. Ale herečka Anne Heche mala tú odvahu, aby prijala úlohy vo filmoch, ktoré sa neuralgicky dotýkajú činnosti „deep state“ - tajnej vlády USA. Jedným z tých filmov je aj film Smrtiace nebo (Toxic skies) ktorý bol akosi pre „deep state“ príšerne nežiadúci. Ide v ňom totiž o používanie chemického posypu z lietadiel, tzv „chemtrails“ – ktorý má (zatiaľ tajné – ale očividné) negatívne dopady na ľudské zdravie a prírodu vôbec Film si môžete pozrieť na dolu uvedenej linke na youtube, v angličtine, keďže Gloria TV zrejme z dôvodu autorských práv film odmietla. Coburg

Herečka Anne Heche (†53) ZOMRELA!

* * *
Rastúci počet ľudí verí v existenciu chemtrails, toxických chemikálií alebo biologických činidiel, ktoré sú údajne zámerne rozprašované vo vysokej nadmorskej výške vládou USA (a/alebo inými subjektmi) za účelom, ktorý nie je známy širokej verejnosti, čo vedie k respiračným ochoreniam. a iné zdravotné problémy. Pred pár dňami bol v austrálskej televízii odvysielaný film, ktorý sa dotýkal práve tejto témy, Toxic Skies , no nájsť o ňom nejaké informácie je takmer nemožné. Dokonca ani na IMDB.
Nechajte teda na YouTube, aby vám poskytol upútavku, ktorú si môžete pozrieť nižšie. A vďaka jednému z našich čitateľov, JRM, sa nám podarilo vystopovať súhrn s láskavým dovolením Rumour Mill News :
Vláda sa roky podieľala na tajnej operácii zahŕňajúcej kondenzačné stopy – viditeľné čiary skondenzovanej vodnej pary, ktoré trysky zanechávajú na oblohe. Ak by ste sa ich spýtali, navrhli by, že sa to robí v mene ochrany životného prostredia ako poistky, ktorá zmierni globálne otepľovanie odrazom slnečného svetla späť do atmosféry. Skutočná pravda: Tieto kondenzačné pruhy sú v skutočnosti toxická látka alebo vírus, zámerne nastriekaný na nič netušiacu populáciu s cieľom „vyhubiť starých a chorých“. Keď sa nemocnice v Seattli začínajú zapĺňať pacientmi trpiacimi smrteľnou chorobou, doktorka Tess Martinová, špecialistka z Global Health Association, sa vydáva na misiu nájsť pravdu. Onedlho sa vírus šíri ako požiar a stáva sa totálna epidémia, pričom medzi infikovanými je teraz aj Tessin vlastný 10-ročný syn.
Anne Heche stvárňuje Dr. Martinovú, jej skutočný záujem o lásku hrá James Tupper. Za Toxic Skies stojí Johnson Production Group a režíroval Andrew C. Erin. Nemáme potuchy, či ide o legitímny žánrový projekt alebo viac v duchu príbehu o celoživotnej žene v nebezpečenstve, ale ak vyjdú najavo ďalšie podrobnosti, poskytneme ich. Postupujte teda na vlastné riziko.

Smrtiace nebo

Toxic Skies

Thriller
Kanada, 2008, 87 min
Réžia:
Andrew C. Erin
Kamera:
Mahlon Todd Williams
Hudba:
Kevin Blumenfeld
Hrajú:
Anne Heche, James Tupper, Barclay Hope, Kevin McNulty, Carolyn Adair, Gerry Rousseau, Daniel Bacon, Ralph Alderman, David Milchard

(ďalšie profesie)
Obsahy(2)
zobraziť všetky obsahy
Televízna reportérka Angela a jej kameraman dostanú pridelenú reportáž nočnej službe s požiarnou jednotkou v LA. Keď požiarnici reagujú na volanie 911, dostanú sa do bytovej budovy, kde zistia, že žena, ktorá volala, je nakazená neznámym vírom. Všetka elektronika je mimo prevádzky, jediný dôkaz o tom, čo sa tam stalo, je jej videokazeta. (oficiálny text distribútora)

Smrtiace Nebo (Toxic skies)
TOXIC SKIES - PREMIERE ACTION MOVIE IN ENGLISH - EXCLUSIVE V MOVIES
Marus Marus
Ale notak, chemtrails jsou z fyzikalniho hlediska naprosty nesmysl. Kondenzacni cary zs letadly vznikaji zjednodusene receno tim vzduch z motoru ktery je ohraty se setka se studenym vzduchem za motorem. Ve vzduchu je vzdycky urcite procento vlhkosti, ktera pri lrudkem ochlazeni toho vzduchu co vysel z motoru letadla zmrzne a vytvori ledove krystalky ze kterych jsoz pak tvorena ta kondenzacni …More
Ale notak, chemtrails jsou z fyzikalniho hlediska naprosty nesmysl. Kondenzacni cary zs letadly vznikaji zjednodusene receno tim vzduch z motoru ktery je ohraty se setka se studenym vzduchem za motorem. Ve vzduchu je vzdycky urcite procento vlhkosti, ktera pri lrudkem ochlazeni toho vzduchu co vysel z motoru letadla zmrzne a vytvori ledove krystalky ze kterych jsoz pak tvorena ta kondenzacni stopa. To jak dlouho vydrzi na obloze a jak bude dlouha zavisi napriklad na vlhkosti vzduchu jaka je v te dane letove hladine ve ktere to letadlo leti. Navis si uvedomme v jakych vyskach ta letadla letaji. Tezko neco efdktivne posypete necim s drobnymi casteckami z vysky 10/12 kilometru. Jednak to zustsne v atmosfere ve vysce, jednak se to bude extremne rozptylovst a nic efektivne nezasahnete. To uz by bylo logictejsi, blbuvzdornejsi a ekonomictejsi kontaminovat zdroje vody/potravin. Anebo zmrvit skolstvi - hlavne prirodovedecke a technicke obory. Omezit detem vyuku matematiky, chemie a fyziky (bo to nuti ubohe deticky premyslet a premysleni boli), rozsirit vyuku tzv. humanitnich oboru (kde si kazdy muze myslet ze je velky myslitel, protoze neni nucen sve teorie konfrontovat s realitou), posadit je k telefonum a cpat jim do hlavy ideogie. Jedna pulka pak bude verit pohadkam ze solarni panely a sekacky na ptaky (pardon vetrne elektrarny) zajisti Evrope energetickiu sobestacnost, a druha pulka si mysli ze Zeme je placata, drzi ji na zadech 4 sloni a ti stoji na zadech velke zelvy, protoze to psal Terry Pratchett ve svych fantasy knizkach (mimochodem jeho ironicky styl pdani me hrozne bavi).
Coburg
Vy ste chemický odborník, alebo letecký mechanik? Máte ma tu za blba? Vieme čo su to kondenzačné výpary z motorov lietadla a že sa zrážajú. Ale takmer vzápätí sa strácajú. Kdežto tieto chemtrails-pásy nemiznú, nanajvýš sa roztiahnu do šírky a až potom nejako miznú - ale trvá to hodiny, nie ako tie kondenzačné výpary. . Tak si tu ušetrite tie prednášky.
Erik Kaltenbrunn
Jak nejsou žádné info...proč má někdo za potřebí dělat senzace z věcí které jsou jinak? Tady je odkaz ke stazení: Error 451
Coburg
čo je "jinak"? Toto? K stiahnutiu?
Error 451!
The page is blocked due to the decision of the authorities in your area.More
čo je "jinak"? Toto? K stiahnutiu?

Error 451!

The page is blocked due to the decision of the authorities in your area.
Erik Kaltenbrunn
Aha, tak zde nejdou vkládat odkazy na staženi. Film je ke stazeni na ulozto....cz ve třech verzích i titulky. Hledal jsem to jako toxic skies
Coburg
Viem, aj som ti stiahol, ale ja píšem že na Gloriu to nejde natiahnuť,
Coburg
Podobne to je s inými filmami, niektoré dajú, niektoré nie, napr film Songbird (Labutia pieseň) tiež Gloria odmietla. (hraný film o dopade pandémie na spoločnosť)
Erik Kaltenbrunn
A podle čeho to gloria cenzuruje? Autorské práva?
Coburg
Ozaj, ako sa volá Toxic skies v českom jazyku?
Erik Kaltenbrunn
Oficialní český nazev to nemá. Takže buď smrtelné nebe nebo toxické nebe.
Coburg
Ana, dobre, ale kde ste to našiel s titulkami? Ja som videl na ulož to iba anglické verzie, Čo sa týka naťahovania na Gloriu, Kedysi sa to dalo, dnes už nie. Nie je to cenzúra, ale bol nastavený program, podľa ktorého filmy automaticky nenahrá. Gloria zrušila kopec dobrých filmov, lebo mali neustále potiaže s pokutami. Aj v mnohých iných ohľadoch sa webový priestor riadne zúžil. Nikto to z …More
Ana, dobre, ale kde ste to našiel s titulkami? Ja som videl na ulož to iba anglické verzie, Čo sa týka naťahovania na Gloriu, Kedysi sa to dalo, dnes už nie. Nie je to cenzúra, ale bol nastavený program, podľa ktorého filmy automaticky nenahrá. Gloria zrušila kopec dobrých filmov, lebo mali neustále potiaže s pokutami. Aj v mnohých iných ohľadoch sa webový priestor riadne zúžil. Nikto to z prevádzkovateľov nepomenuje, ale kto s tým pracuje, jasne to vidí.
Coburg
Ešte k tomu, prevádzkujem magnificat.sk, už 10 rokov, a cez vimeo som nahrával aj filmy a aj vlastnú produkciu na našu Orol TV. Ale pred 7-timi rokmi nás zrušili, a všetko je "v háji" - bola zlikvidovaná naša 5 ročná práca.
Erik Kaltenbrunn
Kdyz jsem to dal vyhledat na ulozto, tak mi vedle videi vyhledalo rovnou i soubor s titulkama....ve formatu srt
Erik Kaltenbrunn
One more comment from Erik Kaltenbrunn
Erik Kaltenbrunn
Aha, tak ani titulky... 😂