04:14
CÓRKA MARYI
44.9K
Co przykrywa wojna na Ukrainie? Państwo Chazarskie i Niebiańska Jerozolima zamiast Ukrainy? Dr Leszek Pietrzak o tajnym porozumieniu Izraela i Kijowa [VIDEO] Czym jest projekt Niebiańska Jerozolima …More
Co przykrywa wojna na Ukrainie?
Państwo Chazarskie i Niebiańska Jerozolima zamiast Ukrainy? Dr Leszek Pietrzak o tajnym porozumieniu Izraela i Kijowa [VIDEO]

Czym jest projekt Niebiańska Jerozolima i czy uda się odtworzyć państwo Chazarskie?


Na południu Ukrainy, niespełna 600 kilometrów od polskich granic, ma powstać nowe państwo żydowskie. Projekt «Niebiańska Jerozolima» stanowi plan awaryjny w wypadku wybuchu wojny na Bliskim Wschodzie i potrzeby ewakuacji żydowskich mieszkańców. Według dyplomatów i analityków amerykańskiego wywiadu kolejna wojna arabsko-żydowska może oznaczać koniec Izraela.

Kaganat Chazarski był wielkim żydowskim państwem na terenach obecnej wschodnio-południowej Ukrainy. Pomysł jego odbudowy, jako nowego państwa Izrael, czyli projekt Nowa Jerozolima, wzbudza spore kontrowersje.

Telewizja PL1 już kilka lat temu zwróciła się do historyka dr. Leszka Pietrzaka o komentarz w sprawie tajnego porozumienia Ukrainy i Izraela.

Opublikowano: 14 grudnia 2018 roku
CÓRKA MARYI
Ten reportaż jest z 2018 roku o projekcie politycznym, który ma powstać (już powstaje od 2017) na terenach głównie południowej Ukrainy i zakończony.... w 2022 roku. A wojna, która część przegoni, a część wybije zrobi dużo miejsca na tym terytorium dla kogoś innego. Wszystko logiczne.
2 more comments from CÓRKA MARYI
CÓRKA MARYI
Czytałam, że tereny Polski też mają być włączone do Nowego Izraela (Trójmorza). Niestety te artykuły zniknęły z Polskiego internetu. Współczujmy Ukraińcom bo jeżeli nie dokonamy właściwej Intronizacji Polaków czeka taki sam los.
CÓRKA MARYI