Clicks2.7K
Policajný prezident Kovařík nezákonne zakročil proti občanovi bez rúška. Ten mu dal ukážkovú lekciu z právaMore
Policajný prezident Kovařík nezákonne zakročil proti občanovi bez rúška. Ten mu dal ukážkovú lekciu z práva
Stano Kobella
Rúško = falošný symbol neexistujúcej pandémie. Ach, prečo len ľudia veria televíznym lžiam...
Božena Baranková shares this
818
🤔 Tak toto je silná káva 🤕
milboy
podľa zákona o SBS (treba si nájsť presny paragraf) nesmie mať pracovnik SBS prekrytú tvár.. :-(
Peter(skala)
Na Hlavnej pošte Košice 1 ma obmedzili na osobnej slobode v trvaní cca 30. minút. Zamkli ma tam…!
🤪😊🤭😷
zalobyvocistatu.sk/…obode-sbs-kar-s-veducou-zmeny-ma-uzamkli-v-budove/
"Nemáš ruško, nemáš pravdu"
Peter(skala)
spomenul som si pritom na istý rozhovor policajtov s občanmi, kde takisto sa policajt správal ako "sudca" a zároveň ako vykonávatel sudneho rozhodnutia.

Totižto hovoril resp. vyčital občanovi, že nenosí ruško, pričom o tom, či musí človek nosiť ruško rozhoduje až sudca a napokon ani ten nemusí sudiť spravodlivo. Lenže, ked si predstavime sudcu, ktorý by nakoniec rozhodol, že občan nemusí nosiť …More
spomenul som si pritom na istý rozhovor policajtov s občanmi, kde takisto sa policajt správal ako "sudca" a zároveň ako vykonávatel sudneho rozhodnutia.

Totižto hovoril resp. vyčital občanovi, že nenosí ruško, pričom o tom, či musí človek nosiť ruško rozhoduje až sudca a napokon ani ten nemusí sudiť spravodlivo. Lenže, ked si predstavime sudcu, ktorý by nakoniec rozhodol, že občan nemusí nosiť ruško, tak potom policajt nemá čo kritizovať občana, že nenosí ruško, lebo nie je sudcom - nerozhoduje o tom, či sa jedná o nejaký priestupok. Policajt akurat môže spísať zápsinicu, ak má podozrenie, resp. že je presvedčený o spáchaní priestupku, ale nemôže kritizovať občana a už vôbec nie ho za to trestať, pokial ešte ani nebolo sudne pojednávanie.

Kovařik má ten istý problem: nie lenže bez uniformy resp. bez predstavenia svojej policajnej totožnosti nemá právo žiadať občana o doklady, ale ani nutiť občana aby si nasadil ruško.

Podobne sa správala aj revizorka, ale to je už iná kapitola.
Podostatné je, že títo pracovnici v službe štatu by si mali odpustiť osobné kritiky na osobu, čo je zrejmé pre nich dosť ťažké.

Ináč, ten chlapík bol dosť odvažny na to, že sa domáhal svojich práv i za cenu odsudenia a kritiky zo strany členov uradu.
Hermenegild
Sú aj udelené výnimky, keď by človek zahynul v rúšku, napr. silný astmatik.
Peter(skala)
presne ale toto ich nezaujima
práve kvôli dychacim problemom by mali byť ohladuplní a nenutiť ludí nosiť ruška
Roberto 55
Ten "prezident " PZ je oblečený ako kedysi vekslak pred Tuzexom....Svoju beztak nizku inteligenciu si tito ludkovia znizuju nosenim plastovych nahubkov (ktore a su vo vacsine pripadov kontaminovane roznymi skodlivymi chemikaliami a vyrobene v PRC - e = Cine). Nechapu, ze su iba poslusne nastroje tzv. elit, ktore ich iba vyuzivaju, smeju sa z kazdeho cloveka (aj mna - predstavte si - ha ha ha) a …More
Ten "prezident " PZ je oblečený ako kedysi vekslak pred Tuzexom....Svoju beztak nizku inteligenciu si tito ludkovia znizuju nosenim plastovych nahubkov (ktore a su vo vacsine pripadov kontaminovane roznymi skodlivymi chemikaliami a vyrobene v PRC - e = Cine). Nechapu, ze su iba poslusne nastroje tzv. elit, ktore ich iba vyuzivaju, smeju sa z kazdeho cloveka (aj mna - predstavte si - ha ha ha) a nakoniec skoncia v hrobe (neoznacenom) a vacsina v pekle...