Media, telewizja -"Okno Overtona". Jak mogą zalegalizować każdą aberrację, od eutanazji po kanibalizm?

W dzisiejszym społeczeństwie tolerancji, które nie ma ustalonych ideałów, a co za tym idzie, jasnego podziału między dobrem a złem, istnieje technika, która pozwala ludziom zmieniać nastawienie ludzi do pojęć i praktyk uważanych za całkowicie niedopuszczalne. Czy znasz jakiś podobny przykład w naszym kraju?

Ta technika, zwana „Oknem Overtona”, która składa się z określonej sekwencji działań w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu, „może być bardziej skuteczna niż ładunek nuklearny jako broń do niszczenia ludzkich społeczności” - mówi felietonista Evgueni Gorzhaltsán. . W swoim artykule na portalu Adme podaje radykalny przykład tego, jak krok po kroku doprowadzić do przyjęcia ideę egalizacji kanibalizmu (obecnie to np. szczepionkowy kanibalizm), od fazy, w której jest to działanie obrzydliwe i nie do pomyślenia, całkowicie obce moralności publicznej, aż do staje się rzeczywistością akceptowaną przez zbiorową świadomość i prawo. Nie osiąga się tego poprzez bezpośrednie pranie mózgu, ale za pomocą bardziej wyrafinowanych technik, które są skuteczne dzięki ich konsekwentnemu i systematycznemu stosowaniu, bez dostrzegania procesu przez społeczeństwo, uważa Gorzhaltsán.

Etap pierwszy: od niewyobrażalnego do radykalnego
Oczywiście kwestia legalizacji kanibalizmu znajduje się dziś na najniższym poziomie akceptacji w „oknie możliwości” Overtona, ponieważ społeczeństwo uważa to za zjawisko absurdalne i nie do pomyślenia, tabu. Aby zmienić to postrzeganie, można, korzystając z wolności słowa, przenieść problem do sfery naukowej , ponieważ dla naukowców zwykle nie ma tematów tabu. W ten sposób możliwe jest np. Zorganizowanie sympozjum etnologicznego poświęconego egzotycznym rytuałom plemion polinezyjskich i omówienie historii badanego tematu oraz uzyskanie autorytatywnych wypowiedzi na temat kanibalizmu, zapewniając w ten sposób przejście od negatywnej i bezkompromisowej postawy społeczeństwa do bardziej pozytywne nastawienie. Jednocześnie musisz stworzyć radykalną grupę kanibali. Nawet jeśli istnieje tylko w Internecie, z pewnością zostanie zauważony i cytowany przez liczne media. W wyniku pierwszego etapu Overtona znika tabu i zaczyna dyskutować niedopuszczalny temat.

Drugi etap: od radykalnego do akceptowalnego
Na tym etapie należy nadal cytować naukowców, argumentując, że nie można uchronić się przed posiadaniem wiedzy o kanibalizmie, bo jeśli ktoś odmówi o tym mówić, zostanie uznany za nietolerancyjnego hipokrytę . Potępiając nietolerancję, trzeba też stworzyć eufemizm dla samego zjawiska, aby oddzielić istotę pytania od jego denominacji, oddzielić słowo od jego znaczenia. W ten sposób kanibalizm staje się „kanibalizmem”, a później „kanibalizmem”. Równocześnie można stworzyć precedens referencyjny, historyczny, mitologiczny, współczesny lub po prostu wymyślony, ale najważniejsze jest, aby był on legitymizowany, aby można go było wykorzystać jako dowód na to, że antropofilia w zasadzie może zostać zalegalizowana.

Trzeci etap: od tego, co jest akceptowalne, do tego, co „rozsądne”
Zbrodnia eutanazji nazywa się „śmiercią z godnością”. Na zdjęciu Terry Schiavo, który zginął, pozbawiając ją wody i pożywienia Na tym etapie ważne jest promowanie idei takich jak: „chęć jedzenia ludzi jest genetycznie uzasadniona”, „czasami osoba musi się do tego uciec, jeśli są naglące okoliczności” lub „wolny człowiek ma prawo zdecydować, że je ”. Prawdziwi przeciwnicy tych koncepcji, czyli zwykli ludzie, którzy nie chcą pozostać obojętni na problem, są celowo przedstawiani opinii publicznej jako radykalni wrogowie, szaleni psychopaci , agresywni przeciwnicy antropofilii, którzy wzywają kanibali do palenia się żywcem, wraz z innymi przedstawicielami mniejszości. Eksperci i dziennikarze na tym etapie pokazują, że w historii ludzkości zawsze były chwile, kiedy ludzie jedli się nawzajem i to było normalne.

Czwarty etap: od rozsądnego do popularnego
Media
, z pomocą znanych osób i polityków, już otwarcie mówią o antropofilii. Zjawisko to zaczyna pojawiać się w filmach, popularnych tekstach piosenek i wideo. Na tym etapie zaczyna również działać technika polegająca na promowaniu odniesień do wybitnych postaci historycznych uprawiających antropofilię. Aby usprawiedliwić zwolenników legalizacji zjawiska, można uciec się do humanizacji przestępców, tworząc ich pozytywny wizerunek, mówiąc na przykład, że są ofiarami, bo życie zmusiło ich do uprawiania antropofilii.

Piąty etap: od popularnego do politycznego
Ta kategoria zakłada, że już rozpoczęto przygotowywanie aktów prawnych legalizujących to zjawisko . Grupy nacisku umacniają się i publikują sondaże, które rzekomo potwierdzają wysoki odsetek zwolenników legalizacji kanibalizmu w społeczeństwie. W powszechnym sumieniu zostaje ustanowiony nowy dogmat: „Zakaz jedzenia ludzi jest zabroniony”. Jest to typowa technika liberalizmu, która działa dzięki tolerancji jako pretekst do zakazania tabu. Podczas ostatniego etapu „ruchu okiennego” Overtona, od popularnego do politycznego, społeczeństwo już doznało załamania, ponieważ normy ludzkiej egzystencji zostały zmienione lub zniszczone wraz z przyjęciem nowych praw. Gorzhaltsán konkluduje, że pojęcie " okien możliwości '', pierwotnie opisane przez Josepha Overtona, można ekstrapolować na dowolne zjawisko i jest szczególnie łatwe do zastosowania w tolerancyjnym społeczeństwie, w którym tzw. "oczy" wszystkie ograniczenia, które chronią społeczeństwo przed otchłanią samozniszczenia, są usuwane jedno po drugim. ¿Cómo legalizar cualquier aberración, desde la eutanasia hasta el canibalismo?

"Mięso celebryty" - USA
Często słyszymy od starych wyjadaczy, że w naszym życiu jest za dużo nauki i technologii. W świecie porwanym przez spekulujących biznesmenów z branży spożywczej i agrobiznesmenów wykorzystujących naukę jako pretekst, te obawy się sprawdziły. Kanibalizm dokonał szokującego powrotu.

Oto głęboko niepokojący rozwój, który pochodzi z Kalifornii, gloryfikowanego stanu USA, który dał ci swoje ulubione platformy mediów społecznościowych. Firma o nazwie Bite Labs oferuje nam pyszne gotowane salami wykonane w całości z mięsa znanych osób. Dobrze przeczytaliście. To nie jest żaden żart. Mięso wykonane z próbek tkanek celebrytów żyjących i znanych jest oferowane jako "artisanal salami". Firma twierdzi na swojej stronie internetowej, że możesz wybrać, które mięso celebrytów chcesz spróbować, a jeśli ta sławna osobistość jest skłonna oddać swoje komórki macierzyste na ten cel, firma przystąpi do realizacji i dostarczy ci salami wykonane z ich komórek macierzystych.

Firma nie podaje ceny swojego produktu, ani nie wymienia nazwisk znanych osób, które już zgłosiły się do oddania komórek macierzystych do eksperymentalnego salami. Jednak na stronie głównej witryny wymienia gwiazdę rapu Kanye Westa, aktora Jamesa Franco, ikonę "Hunger Games" Jennifer Lawrence oraz popularną prowadzącą Ellen DeGeneres jako czterech celebrytów, których użytkownicy mogą oznaczyć na Twitterze, pytając ich: "Czy będziesz moim salami?". Chociaż nie ma żadnych poparcia marki od tych czterech celebrytów, można przypuszczać, że firma mogła wypracować jakiś rodzaj tie-upu, aby móc używać ich nazwisk i obrazów do promowania kontrowersyjnego produktu.

"Boutique Cannibalism Which Celebrity Do You Want To Eat Tonight" - Butik Kanibalizm Którego celebrytę chcesz zjeść dziś wieczorem . Zrzut ekranu ze strony głównej serwisu

Biznesmeni żywnościowi, wciąż "nawijają" ludzią na całym świecie; o moralnej potrzebie przejścia z prawdziwego mięsa na "roślinne" lub sztuczne mięso, już tym wywołali powszechne obawy. Spekulanci z przemysłu spożywczego przeciwdziałają krytycznej narracji poprzez odwieczną, wypróbowaną technikę marketingową. Weźmy na przykład firmy produkujące mięso roślinne lub sztuczne. Zatrudniają one popularne twarze ze świata sportu i rozrywki jako ambasadorów marki, aby promować sztuczne mięso, które można wyprodukować tylko w fabrykach.

Ale to, co oferuje kalifornijska firma Bite Labs, przeniosło biznes żywnościowy na nowe dno - przechodząc od czegoś niepokojącego do czegoś perwersyjnego.
Firma wyjaśnia proces, jak robi "rzemieślnicze" salami z celebrytów. "Mieszamy mięsa celebrytów i zwierząt, hodowane we własnym zakresie poprzez zastrzeżony proces hodowli, w kuratorskie mieszanki salami. Zaczynając od biopsyjnych komórek mioblastu, hodujemy nasze zdrowe, bogate, mięsa we własnych bioreaktorach Bite Labs" - czytamy na stronie internetowej.

Oto naukowy proces, jak firma spożywcza twierdzi, że produkuje salami. Po pierwsze, kiedy celebrytka się na to zapisuje, komórki mioelektryczne lub komórki macierzyste są pobierane z jej ciała poprzez biopsję. Komórki są umieszczane w "medium wzrostowym", sztucznym środowisku przypominającym krew, gdzie szybko się mnożą i rosną w mięśnie. Dodaje się bazę cukrową, aby wygenerować teksturę i strukturę prawdziwych mięśni, a rosnąca substancja zaczyna rozwijać naturalnie wyglądające żyły, przez które medium wzrostowe zaczyna przepływać jak krew.

Rozwijający się materiał jest następnie umieszczany wewnątrz firmowych bioreaktorów, które stymulują nowo wyhodowane "mięśnie", aby stały się silniejsze. Po osiągnięciu pełnej dojrzałości, kawałki mięśni są mielone lub rozdrobnione przez maszynę, a następnie mieszane z innymi rodzajami mięsa, przyprawami, tłuszczami i olejami dla uzyskania smaku. Teraz następuje ostatni etap. Mięso jest upychane w osłonkach i poddawane przyprawianiu. Jest suszone, i poddawane obróbce w niskiej temperaturze, a na koniec pakowane do dystrybucji jako "artisanal celebrity salami".

"Butik Kanibalizm". Którą gwiazdę chcesz zjeść dziś wieczorem"

Okropne wezwanie do działania na stronie głównej witryny. Równie okropny jak perwersyjna nauka stojąca za "salami" z celebrytów jest rażący sposób, w jaki firma sprzedaje swój produkt. "Nigdy nie doświadczyłeś celebrytów w ten sposób", mówi krzyczący nagłówek na swojej oficjalnej stronie głównej. Inny mówi: "Pomóż zdobyć celebrytów na pokładzie". Być może najbardziej skandaliczną z ich linii marketingowych jest ta: "Farmy są brudne, a zwierzęta podatne na infekcje; Bite Labs to czysta przestrzeń, w której możemy hodować bezpieczniejsze, zdrowsze produkty". Od czasu pierwszej rewolucji przemysłowej, korporacyjne imperia wielokrotnie nadużywały nauki i technologii, aby przekształcić proste, rdzenne i naturalne procesy życiowe w "fabryczne" przemysły zarabiające pieniądze. Czerpanie zysków z kanibalizmu butików jest nowym piórem w ich czapce. Boutique Cannibalism: Which Celebrity Meat Do You Want To Eat Tonight? - GreatGameIndia

Masowy głód - wynikiem dodruku pieniądza Mike Adams

(...) Inflacja żywności nie jest też winą Putina: jest głównie spowodowana niekończącym się drukowaniem pieniędzy przez Rezerwę Federalną , kartel kryminalny, który drukuje „pieniądze” z powietrza, skutecznie kradnąc ludziom siłę nabywczą, napędzając dziesiątki milionów Amerykanów w ubóstwo i głód. Pod rządami każdego prezydenta w naszym życiu, Rezerwa Federalna wpompowała do systemu fałszywą walutę fiducjarną, skutecznie okradając klasę robotniczą, jednocześnie wzbogacając ich oszukanych przyjaciół bankierów, którzy zawsze otrzymują dofinansowania i premie, bez względu na to, ilu Amerykanów pogrąża się w ubóstwie i głodzie. Globaliści celowo próbują zagłodzić świat na śmierć w ramach globalnego planu depopulacji, który obejmuje również śmiercionośne zastrzyki „zakrzepowe”, które są błędnie nazywane „szczepionkami”. Oprócz inżynierii globalnego masowego głodu i bankructwa, światowi antyludzcy brokerzy władzy to także:

- Promowanie kanibalizmu, w tym za pośrednictwem NYT, który niedawno twierdził: „Nadszedł czas” na kanibalizm.
- Popychanie eutanazji osób starszych, a nawet dzieci.
Kanada naciska teraz , aby znormalizować eutanazję dzieci .
- Promowanie
recyklingu martwych ciał ludzkich na „nawóz” poprzez „hydrolizę alkaliczną” połączoną z zastosowaniem bioosadu w gospodarstwach spożywczych. Oznacza to, że zmarli ludzie są spłukiwani do kanalizacji, gdzie ich „mięsna maź” jest mieszana z bioszlamem i wywożona ciężarówką na wieś, aby wyrzucić ją na wiejskie farmy i rancza. (Patrz Biosludged.com , aby zobaczyć pełny, film dokumentalny.)

Nie chodzi tylko o to, że próbują zagłodzić ludzkość na śmierć, widzicie, chodzi o to, że próbują nakarmić umarłych żywych , jednocześnie nakazując ludziom przestać jeść mięso. (To znaczy mięso zwierzęce. Jedzenie ludzkiego mięsa jest najwyraźniej w porządku dla globalistów…) W tym tempie inflacji żywności zmierzamy do masowego, ogólnokrajowego powstania głodujących, wściekłych ludzi, którzy będą gotowi do zabijania i jedzenia prawie wszystkiego… łącznie ze sobą nawzajem. Americans shift food shopping to DOLLAR STORES as their last desperate strategy before mass famine... and REVOLT

Rządy i media są w rękach satanistów, czego dobitnym przykładem jest promocja kanibalizmu. Sztuczne mięso z laboratoriów (które jest promowane przez elity), po zniszczeniu naturalnego rolnictwa, ma być mięsem , pochodzącym (namnażanym) na komórkach ludzkich - będzie to ostatni etap w inicjacji w satanizm - który wymaga inicjacji krwi (widać szczepionki skażone aborcją im już nie wystarczą) ... Szczepionki powiązane z aborcja to tak w połowie kanibalizm, który wielu już zaakceptowało , ci co się na nie zgodzili zgodzą się na gorsze rzeczy ...

Lista korporacji używających dzieci z aborcji w swoich produktach
Ofiary z ludzi wrócily, wraz ze szczepionkami
Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci
"Tato, wolałabym raczej umrzeć!"
Mordowanie niemowląt w celu pozyskania tkanki płodowej do badań nad szczepionkami
rycerz NIEPOKALANEJ
"Butik Kanibalizm". Którą gwiazdę chcesz zjeść dziś wieczorem"?
rycerz NIEPOKALANEJ shares this
767
Croisade shares this
8