Były wiceprezes Pfizer, Mike Yeadon szczepionki covid są „toksyczne z założenia” – są bronią mającą na celu zmniejszenie globalnej populacji

Ethan Huff
Komitet Śledczy Corona w Niemczech zorganizował sesję online , w której uczestniczył dr Michael Yeadon, były wiceprezes firmy Pfizer, który podzielił się najnowszymi potępiającymi dowodami na temat „szczepionek” przeciwko koronawirusowi. Yeadon stał się czymś w rodzaju „teoretyka spiskowego”, przynajmniej w oczach establishmentu. Pomimo pracy w firmie Pfizer na stanowisku kierowniczym przez ponad trzy dekady, Yeadon nie wierzy, że zastrzyki jego byłego pracodawcy są bezpieczne i skuteczne. W rzeczywistości Yeadon niekoniecznie jest przekonany, że "Fauci Grypa" w ogóle istnieje, jak twierdzą. Jeśli przypadkiem jest to coś więcej niż tylko paskudna sezonowa grypa, nadal nie jest tak śmiertelna, jak twierdzą media i rządy. „Okazuje się, że nie jest to szczególnie śmiertelny wirus, jeśli istnieje” – stwierdził Yeadon podczas sympozjum. „Albo to mniej więcej to samo, co zła sezonowa grypa”.

Yeadon ostrzega, że wszystko, od testów PCR, przez maski po pomysł „bezobjawowego rozprzestrzeniania się”, jest oszustwem. Testy PCR „nic ci nie mówią”, a maski z tkaniny „jeśli cokolwiek zwiększa prawdopodobieństwo złapania niezwykłego bakteryjnego zapalenia płuc, ponieważ oddychasz przez brudną szmatkę”. Jeśli chodzi o niebieskie maski, to nic innego jak osłony przeciwbryzgowe. Ich celem, jak mówi Yeadon, jest „powstrzymanie krwi i płynów ustrojowych przed dostaniem się do nosa i ust pracownika” w szpitalu. „Nigdy nie były do filtrowania oddechu i najwyraźniej tego nie robią” – mówi Yeadon o niebieskich maskach.

"Ciosy Covid" to spisek depopulacji i destabilizacji, który ma zapoczątkować Wielki Reset
Jednak tak zwane „szczepionki” są prawdopodobnie najbardziej wyraźnym elementem oszustwa. Yeadon mówi, że „zawsze będą krzywdzić ludzi” z powodu okropnego sposobu, w jaki zostały zaprojektowane. Technologia informacyjnego RNA (mRNA) jest nie tylko całkowicie nowa i eksperymentalna, ale kodowanie, które zostało wykonane, aby "strzały" były skierowane tylko" na zewnątrz białka kolczastego", czyni je wyjątkowo niebezpiecznymi. „Wybierając ten projekt, zakres wyników jest prawdopodobnie 1000 razy gorszy niż w przypadku konwencjonalnej szczepionki”, mówi Yeadon o wstrzyknięciach mRNA. Inną rzeczą jest fakt, że nie każda fiolka rzekomej szczepionki zawiera taki sam stosunek składników lub nawet te same składniki. Niektórzy ludzie wydają się otrzymywać wyjątkowo śmiertelne mikstury, podczas gdy inni otrzymują placebo.

Yeadon mówi również, że dwie osoby, które otrzymają dokładnie ten sam zastrzyk, mogą doświadczyć różnych wyników. Jedna osoba może nie mieć żadnych negatywnych skutków, podczas gdy druga kończy się śmiercią – pomyśl o rosyjskiej ruletce. Yeadon wcześniej wypowiadał się przeciwko twierdzeniom o bezpieczeństwie i skuteczności ataków swojego byłego pracodawcy, ostrzegając, że istnieją „wyraźne dowody oszustwa”. Ukłucia nie tylko nie zapewniają żadnej rzeczywistej ochrony przed covid, ale są bardzo niebezpieczne. Nie zapobiegają infekcji ani rozprzestrzenianiu się, a w najlepszym razie, jak nam mówi się, "mogą jedynie złagodzić objawy". Gdyby to były prawdziwe szczepionki, zaszczepione osoby miałyby niższy poziom wirusa niż osoby nieszczepione. Rzeczywistość jest jednak taka, że miano wirusa jest zwykle takie samo w obu grupach – więc co właściwie robią szczepienia?

W opinii Yeadon wszystko wydaje się być szeroko rozpowszechnionym spiskiem tych, którzy kontrolują systemy finansowe świata, aby zniszczyć gospodarki, łańcuchy dostaw i całe społeczeństwo, aby wprowadzić nową erę. Część tego spisku obejmuje masowe wyludnienie planety, co w dużej mierze zostanie osiągnięte dzięki zastrzykom. Pojawią się inne skutki zerwania łańcuchów dostaw, które doprowadzą do masowego głodu i chaosu społecznego. „To spisek kierowany przez klikę banków centralnych i ich klientów, aby przejąć świat” – mówi Yeadon. „Kiedy to zrobią, zniszczyli gospodarkę… wielki reset finansowy, który zmusi nas do korzystania z ich przepustek, cyfrowego identyfikatora i cyfrowej waluty banku centralnego… nie spodoba ci się to, naprawdę nie. To będzie koniec gotówki i wszelkiej prywatności dla wszelkich transakcji.”

Yeadon mówi, że jeśli depopulacja planety jest jednym z celów, to „układ jest tak doskonały”. „Obecne tak zwane „dobre” partie mogą być partiami z kodem aktywującym długoterminowe zdarzenia niepożądane” – zasugerował jeden z komentatorów w Brighteon na temat potencjalnie różnych wyników szczepień z różnych partii produkcyjnych. „Nie można być pewnym, że dobra partia to dobra partia?” Inny poprosił Boga, aby chronił dr Yeadona i innych mu podobnych, którzy ryzykują swoje życie, występując i opowiadając prawdę o tym złym spisku. Obejrzyj całe sympozjum (na strone), aby usłyszeć więcej od dr Yeadona i innych, którzy wzięli udział w przemówieniu. Former Pfizer VP Mike Yeadon declares covid vaccines are "toxic by design" – they're weapons to reduce global population

Dr Reiner Fuellmich o oszustwie związanym ze szczepionką COVID – USTALENIA ŚMIERTELNYCH DAWEK

Dr Reiner Fuellmich i zespół prawników/lekarzy/naukowców zebrali się w ciągu ostatniego półtora roku, aby utworzyć Komitet Śledczy Corona, którego celem jest zdemaskowanie plandemii COVID i pociągnięcie sprawców tych zbrodni do odpowiedzialności za ich czyny. W poniższym wywiadzie Reiner Fuellmich dzieli się niezwykle ważnymi informacjami i danymi, o których dyskutowali podczas tych spotkań, wymieniając niektóre odpowiedzialne grupy oraz kroki, które podejmują, aby rozwiązać te problemy. Niezwykle istotne i niezbędne jest rozważenie dokładnej wagi omawianej w tym wywiadzie. Dr Reiner Fuellmich opisuje odkrycia naukowe i fakty oraz łączy je z głębokimi implikacjami, które pomagają wyjaśnić stan świata. Choć może być trudno w to uwierzyć, szczególnie może dla osób o silnym, naukowym zapleczu, jak przyznają niektórzy lekarze i badacze, wnioski, do których doszli nieuchronnie, ujawniły prawdę w tej sprawie – choć jest to trudne do twarzy. Jednak z kilkoma dowodami i dowodami wyjaśniającymi niektóre programy, nie ma wątpliwości, do czego to wszystko się sprowadza. Szczerze dziękuję doktorowi Reinerowi Fuellmichowi i wszystkim innym w tych zespołach za to, że byli wystarczająco odważni, aby zająć się tymi problemami i ujawnić rażącą korupcję, w której jesteśmy otoczeni.

Film , transkrypcja poniżej Dr Reiner Fuellmich – aktualizacja Norymbergi 2.0

Maria Zeee: „Dr. Reiner Fuellmich, bardzo dziękuję za przybycie do nas tego wieczoru. Dr Reiner Fuellmich jest czołowym prawnikiem i członkiem Niemieckiego Komitetu Śledczego Corona i specjalizuje się na całym świecie w ściganiu nieuczciwych korporacji. Być może słyszeliście o nim ze słynnego „Norymberga 2.0”. Doktorze Reiner Fuellmich, dziękuję – Reiner Fuellmich, bardzo dziękuję za przybycie do nas dziś wieczorem lub dziś po południu.

Dr Reiner Fuellmich: „Tak, bardzo dziękuję za przyjęcie mnie. To przyjemność.”

Maria Zeee: „Uch, spójrz, ze względu na publiczność, zawsze to robię, czy mógłbyś podać nam krótką historię kariery i co doprowadziło cię do… stania na czele Norymbergi 2.0?”

Dr Reiner Fuellmich: „Cóż, ja nie – wolę nie nazywać tego Norymberga 2.0. Ale wiem, że wiele osób próbowało mi to zepchnąć, więc… um, wiele nadziei – bardzo duże nadzieje wiążą się z tym, co tutaj robimy. Ale przede wszystkim nie jestem jedyny. Jestem tylko jednym z wielu. Um, Komitet Śledczy Corony został założony przez moją przyjaciółkę Viviane Fischer, która jest adwokatem tutaj w Berlinie, i przeze mnie 10 lipca 2020 roku. Wcześniej byłem całkowicie zgodna z mainstreamem. Um, miałem pewne podejrzenia z powodu – z powodu mojej praktyki prawniczej; Szedłem za większymi, niemieckimi globalnymi korporacjami, takimi jak jedna z najbardziej przestępczych organizacji na świecie, Deutsche Bank, VW i największa na świecie firma transportowa, Kuehne i Nagel [Kuehne+Nagel]. Miałem swoje podejrzenia, podobnie jak wszyscy moi koledzy, bo wyglądało na to, że karty były ułożone przeciwko nam w tych sprawach, w sądzie. W międzyczasie oczywiście wiele się nauczyliśmy, a karty nie są tylko przeciwko nam. Faktem jest, że druga strona – hm, Catherine Austin Fitts nazywa ich Mr. Global, ale ludzie, którzy stoją za tym programem – i doszliśmy do wniosku, że jest to program, który jest wdrażany – że ci ludzie od dziesięcioleci infiltrują nasze społeczeństwa.

Trudno to sobie wyobrazić, ale do tego doszliśmy – do takiego wniosku doszliśmy. Nie tylko poprzez Światowe Forum Ekonomiczne, nie tylko poprzez ich program Young Global Leaders czy Global Young Leaders, w ramach którego wykształcili się absolwenci, tacy jak Angela Merkel i Bill Gates, i oczywiście Jacinda Ardern i Macron we Francji, i jak on ma na imię… Justin Trudeau w Kanadzie. Ale, by skrócić bardzo długą historię, moja żona i ja wciąż byliśmy w Stanach Zjednoczonych na naszym ranczo w Północnej Kalifornii, kiedy otrzymaliśmy wiadomość – to jest w marcu 2021 roku, a raczej 2020 roku, kiedy otrzymaliśmy to wszystko telefony od naszych przyjaciół i krewnych informujące nas o blokadzie. Myślałem, że to jest – to śmieszne. To jest szalone. A historie, które słyszeliśmy, przypomniały mi wiele o tym, co wydarzyło się podczas świńskiej grypy, chociaż większość z nich zapomniałem.

A ponieważ nie mogłem zrozumieć, co się dzieje, skontaktowałem się z moim przyjacielem Wolfgangiem Wodargiem. Doktorze Wolfgang Wodarg, to człowiek , który mniej więcej – trzymaj się jednej sekundy – mniej lub bardziej w pojedynkę powstrzymał świńską grypę jakieś dziesięć lub jedenaście lat temu. Był w stanie to zrobić, ponieważ jest bardzo – jest lekarzem, specjalistą od płuc z dużym doświadczeniem i miał władzę. Był posłem do niemieckiego parlamentu, był członkiem Rady Europy. I właśnie dlatego był – dlaczego wtedy zdołał zdemaskować tę mistyfikację jako łagodną grypę.

Jednak nawet wtedy ci sami bohaterowie, w tym profesor dr Drosten , to on wynalazł – który wynalazł test PCR, który, jak twierdzi, może nam coś powiedzieć o infekcjach, co jest kompletnym kłamstwem. Ten facet i jego brytyjski odpowiednik Neil Ferguson . Obaj są jawnymi kłamcami. Zrobili – zaszli bardzo daleko. W rzeczywistości już wtedy pomogli przemysłowi farmaceutycznemu wprowadzić swoje „szczepionki”. W Niemczech nie działało to dobrze, ale w krajach skandynawskich zaszczepiono mnóstwo ludzi, a przez to szczepienie teraz jest 1300 dzieci, młodych dorosłych, którzy są trwale niepełnosprawni z powodu narkolepsji. Tak to się wszystko zaczęło.

Moja żona powiedziała: „Musimy wracać, musimy coś zrobić, wiesz, jak walczyć z tymi draniami” ; użyła innych słów, oczywiście, hm, więc: „Musisz to zrobić. Musisz znaleźć jakichś sprzymierzeńców i iść dalej. I powiedziałem, nie sądzę, że znajdę sojuszników, bo Niemcy, a szczególnie niemiecki wymiar sprawiedliwości, to banda tchórzy. Są w tym dla pieniędzy, są w tym dla ich kariery, nie sądzę, żebym mógł na nikogo liczyć. Ale Wolfgang skontaktował mnie z Viviane Fischer, ona nie jest w tym dla pieniędzy, jest w tym dla sprawy, a 10 lipca założyliśmy Komitet Śledczy Korony. Chcieliśmy odpowiedzi na te pytania, w które wierzymy naszemu rządowi, który już nie jest naszym rządem, oraz w mediach głównego nurtu, które są oczywiście własnością tych samych ludzi, którzy są właścicielami tej koronoplandemii , że nie udzielą nam żadnych odpowiedzi do. Jak niebezpieczny jest wirus, jak "niezawodny" jest test PCR i ile szkód wyrządzają środki antykoronowe? Tymczasem wiemy, że to druzgocące i dlatego mówimy o zbrodniach przeciwko ludzkości. Najnowsze dowody są tak przekonujące, że – właśnie rozmawiałem z dr. Mikem Yeadonem, byłym wiceprezesem firmy Pfizer – „

Maria Zeee: „Miałam cię o to zapytać. Ponieważ słyszałem, że to jest – tu nie chodzi o pieniądze, ten pierwotny plan zakładał wycofanie tego – aż do 2050 roku, ale przyspieszyli to. A ostatnie odkrycie Mike'a Yeadona i innych jest takie, że to jest gorsze niż to, co wydarzyło się podczas II wojny światowej, i znaleźliśmy dowody, niezaprzeczalne dowody, że to jest zabójczy strzał, używany do mordowania lub okaleczania ludzi. Czy mógłbyś zagłębić się w te ustalenia dla nas.”

Dr Reiner Fuellmich: „Tak. To jest – to najnowsze odkrycia, które wymyślił dr Mike Yeadon. Ale podkreśla, że nie jest jedyny. A to jest grupa 5 lub 6 naukowców, po prostu to on, jak sądzę, połączył kropki. I nie wiem, czy wiecie, czy widzieliście jego nagranie, to, które… i myślę, że nazywa to przekonującym dowodem masowego morderstwa z premedytacją . Ten film pokazuje bardzo szczegółowo i zrobimy to ponownie jutro, podczas naszej następnej sesji Komitetu Corona. To bardzo szczegółowo pokazuje, jak – i skupia się na 3 producentach szczepionek. Albo twierdzą, że to szczepionki; wiemy, że to nie jest szczepionka. To nie jest nawet eksperymentalna terapia genowa, to eksperymentalna manipulacja genami. O tym właśnie mówimy. Przyjrzał się więc bliżej firmom BioNTech/Pfizer, Moderna oraz Johnson and Johnson.

A dowody, które nam pokazał, są naprawdę tak przekonujące, że myślimy, że uczynimy z tego centralny element naszego Międzynarodowego Procesu Karnego. Co rozpocznie się za… kilka tygodni i prawdopodobnie będzie to śledztwo wielkiej ławy przysięgłych, w którym zwrócą się do ławy przysięgłych, czyli ludzi, o oskarżenia przeciwko czterem ich figurantom: Billowi Gatesowi, Drostenowi, Fauciemu i Tedros z WHO Ale odkrycia, które nam pokazał, są takie – ale – wszyscy trzej, wszyscy trzej z tych producentów szczepionek, cytując/nie cytując „producentów szczepionek”, są celowo – szukają śmiertelnych dawek . Wypróbowują dawkowanie – zapomniałem dokładnego określenia technicznego, którego użył, ale powiemy to jutro w naszej komisji. Jest bardzo oczywiste, że jeśli śledzisz numery partii, myślę, że Brytyjczycy nazwali to „opłatami”? Raczej partie, ale Amerykanie nazywają to partiami. Tak więc, jeśli śledzisz te numery partii, są takie, które nie wydają się powodować żadnych problemów. Przynajmniej nie teraz.

Jak dowiedzieliśmy się od jednej z naszych profesorów-naukowców, jest biologiem i immunologiem [nieokreślony] Uniwersytet, nawet te zastrzyki, które wydają się nieszkodliwe, jeśli to mRNA, wyłączają twój układ odpornościowy . To niekoniecznie oznacza, że umrzesz natychmiast; nie, nie . Ale prędzej czy później natkniesz się na wirusa lub jakąś chorobę i twoje ciało nie będzie w stanie z tym walczyć, ponieważ twój układ odpornościowy został wyłączony.
Ale niektóre z tych partii są tak niebezpieczne , że jeśli spojrzysz na nie i prześledzisz je przez Stany Zjednoczone, przez – w tym przypadku 36 stanów Stanów Zjednoczonych, były one niezwykle szkodliwe, spowodowały tysiące zgonów, wszystkie w całym kraju. A ze sposobu, w jaki nam to wyjaśnił, wydaje się bardzo oczywiste, że robili to na zmianę. Najpierw Moderna, potem BioNTech/Pfizer, potem Johnson&Johnson. Widać też było, że między nimi robili sobie przerwy. I jest kilka partii, które znów były całkowicie nieszkodliwe, i nagle zaczyna się od nowa, z tymi bardzo śmiercionośnymi partiami, raczej.

Maria Zeee: „Co oznaczają jego przerwy? Co to znaczy, że robili sobie przerwy?

Reiner Fuellmich: „Uważamy – staramy się ustalić punkt odniesienia. Coś w tym stylu. Ale przyjrzymy się temu bardziej szczegółowo. Zanim rozpoczniemy nasze śledztwo kryminalne, nasze śledztwo przed ławą przysięgłych, będziemy mieli pełną historię. Ale nawet teraz tak jest – to jest tak przekonujące. Jest niezaprzeczalne i niepodważalne, że są – że właśnie to próbują zrobić. Próbują wymyślić, jak zabić jak najwięcej ludzi, by to nie dostrzegało zbyt wielu ludzi. Bo gdyby zaczęli, gdyby użyli tych śmiertelnych dawek od samego początku, zabiłoby to wszystkich i wszyscy powiedzieliby: „Och, nie sądzę, że dostanę ten strzał”. Dlatego starają się znaleźć sposób, w jaki mogą wyrządzić wiele szkód, ale w taki sposób, aby ludzie nie byli zaniepokojeni. To jest… jest diabelskie. Po prostu… spojrzeliśmy na siebie i po prostu nie mogliśmy w to uwierzyć. Jak ludzie mogą być tak źli? Tak źli.

Maria Zeee: „Znajdę wideo, o którym mówisz, od Mike'a Yeadona. [Reiner Fuellmich: „Wyślę ci to.”] Wrzucę go na moją stronę internetową dla widzów, abym mógł później to zobaczyć. Więc wyjaśnijmy to. Były, żeby podsumować, były partie wypuszczane celowo przez tych wielkich farmaceutycznych gigantów… placebo, wiedząc, że są – że są to zastrzyki z soli, a potem wiedząc, że uwalniają zabójcze zastrzyki, robiąc sobie przerwę, wypuszczając trochę więcej soli fizjologicznej, celowo wypuszczając więcej zabójczych strzałów, dobrze wiedząc, co robią?

Reiner Fuellmich: „To jest wniosek, do którego doszliśmy. To jest nieuniknione. Nie ma łagodnego wyjaśnienia tego, co zrobili. To nie jest niewinne. To jest celowe.

Maria Zeee: „Niedawno powiedziałeś, że nie chodzi o pieniądze, doktorze Fuellmich. Czy możesz z nami porozmawiać o tym, co to oznacza?

Reiner Fuellmich: „Tak. Ludzie, którzy za tym stoją, może 300, może 3000, nie znamy. To nie bardzo wielu ludzi, ale ludzie, którzy za tym stoją i którzy są – mają tyle pieniędzy, że już ich nie potrzebują. Mogą kupić dziesiątki lub tysiące jachtów, jeśli chcą, bo tyle nam ukradli. Nie dbają o pieniądze. Ale używają pieniędzy. Używają pieniędzy, aby kupować polityków, ludzi z głównego nurtu mediów, lekarzy, prawników, to są dwa narzędzia, których używają, aby przejąć kontrolę nad ludźmi. Pieniądze, przekupywanie ich, a drugim narzędziem jest wymuszenie. A to wymuszenie jest bardzo, bardzo trudne do rozgryzienia. Wierzymy, że rytualne wykorzystywanie dzieci odgrywa w tym dużą rolę. Ale pieniądze są bardzo –”

Maria Zeee: „Dlaczego w to wierzysz? Dlaczego w to wierzysz? Czy istnieją dowody sugerujące, że…

Reiner Fuellmich: „Cóż, podeszli do nas sygnaliści i powiedzieli nam o tych sprawach. A 18 lat temu wiem trochę o tej scenie, ponieważ 18 lat temu reprezentowałem niektóre z ofiar tego rytualnego wykorzystywania dzieci. Mój przyjaciel, który jest dobrze znanym członkiem niemieckiej sceny dziennikarskiej, i ja; Ja wykonałem pracę prawną, a on ją opublikował – nawet w naszym ogólnokrajowym radiu i telewizji publicznej. Dopóki go nie zatrzymali, bo nie chcieli, żeby już to robił, a moja była żona też nie mogła już tego znieść. Więc wiem o tym kilka rzeczy. Po prostu nie mogłem uwierzyć, jak to jest możliwe. Może być to znacznie większe niż myślimy. Ale nie mamy jeszcze na to wystarczających dowodów, więc nie zamierzam tego jeszcze upubliczniać.

Maria Zeee: „Jasne. Więc mówimy, że wszyscy ci światowi liderzy biorą w tym udział. Jeśli to jest część tego, to rytualne maltretowanie dzieci, jak to się ma do planu depopulacji?

Reiner Fuellmich: „Sądzimy, że po rozmowach z wieloma profesorami psychologii i psychiatrii uważamy, że jest to ogromna operacja psychologiczna. Planowana jest od co najmniej 3 dekad, może dłużej. I używają wszelkiego rodzaju narzędzi do paniki. Mamy na przykład u nas w Niemczech wyciek tak zwanej „papierki paniki”. Został napisany przez niemieckiego sekretarza spraw wewnętrznych i szczegółowo, bardzo szczegółowo wyjaśnia, jak wywołać panikę wśród ludności.
Na przykład: „Chcemy, aby dzieci czuły się odpowiedzialne za torturowaną śmierć swoich rodziców i dziadków, jeśli nie umyją rąk, jeśli nie noszą masek” itp. Tak jest napisane. Wyraźny. To jest szaleństwo. Dlatego uważamy, że ludzie, którzy za tym stoją, to psychopaci i socjopaci. Używają wielu marionetek, bo je przekupują, albo dochodzi do wymuszenia, nie wiemy.

Ale nie chodzi o pieniądze. Używają pieniędzy, ale nie chcą pieniędzy. Ostatecznie dużą rolę odgrywają w tym pieniądze. Ponieważ wierzymy, że jest to branża finansowa, a raczej mafia finansowa: Blackrock, Vanguard – których używają jako narzędzi do inwestowania swoich pieniędzy, a następnie te fundusze – inwestują swoje pieniądze w Deutsche Bank, VW i wszystkich inne międzynarodowe korporacje globalne. Tak więc posiadanie, jak sądzę, 147 korporacji, posiadających prawie wszystko na tej planecie.
Um, więc to się dzieje od co najmniej 30 lat. Miał wybuchnąć, ten schemat finansowej mafii miał wybuchnąć w 2008 i 9 roku, kiedy mieliśmy pierwszy skandal finansowy; zaczęło się jako skandal mieszkaniowy w Stanach Zjednoczonych. Przypadkowo ścigałem tych ludzi, szczególnie Deutsche Bank, za te same zbrodnie, które popełniono w Niemczech od 1992 roku.

Ale myślę, że jest to – z powodu tego, że niemieckie sądy z jakiegoś powodu, teraz wiemy dlaczego, ponieważ byli ułożeni przez swoich ludzi, nie chcieli tego śledzić, poczuli się zmotywowani, Deutsche Bank i inni poczuli się zmotywowani do grania w tę grę na znacznie większą skalę w Stanach Zjednoczonych. W tym miejscu zaczęła się całość, którą teraz nazywamy „drapieżnymi programami pożyczkowymi”. To powinno wybuchnąć w 2008 i 9. Hm, wiele osób wystąpiło do przodu, w tym nasz kanclerz i ówczesny sekretarz finansów, i „zdobędziemy tych ludzi, będą musieli zapłacić cenę” – Nie. Nikt nie zapłacił ceny. Jedyne, co się wydarzyło, to to, że zaczęli drukować pieniądze. Ciężarówki pieniędzy. We wrześniu 2019 cała ta sprawa miała znów wybuchnąć. Chcieli jednak eksplodować, a raczej implodować, na ich warunkach. Chcą… bo nie ma innego wyjścia. Nie ma innego sposobu na rozwiązanie tego problemu.

Bo jeśli to wybuchnie w niekontrolowany sposób, ludzie zrozumieją, że to – teraz nazywamy ich kliką DAVOS – ludzie, którzy regularnie spotykają się raz w roku na tej platformie Światowego Forum Ekonomicznego, wszyscy z nich są oszuści i gangsterzy, struktury mafijne – wtedy odkrylibyśmy, że to ci ludzie mieszają się z ich samozwańczymi elitami korporacyjnymi i samozwańczymi elitami politycznymi. Elity polityczne są własne. Kupili je. Przeszkolili ich, na przykład w ramach programu Young Global Leaders. Partnerstwo publiczno-prywatne oznacza wrogie przejęcie przez nich naszych polityków. Myślimy, że to nasi politycy – nie, to ich.

Więc to wszystko by eksplodowało i wszyscy byśmy się o tym dowiedzieli, a oni chcieli nas powstrzymać od nauczenia się tego i dlatego potrzebowali odwrócenia uwagi. I dlatego w grudniu 2019 r. wymyślili pandemię korony, mimo że nie było przypadków. Musieli tworzyć – to doprowadziło ich do wczesnego startu i dlatego popełniają tak wiele błędów. Pomijając fakt, że większość z nich jest głupia jak diabli. Ale popełniają wiele błędów i to nam pomaga. Ponieważ zostali zmuszeni do wczesnego startu.

Nie mieli żadnych przypadków. Nawet w Wuhan w Chinach. I właśnie tam, jak twierdzą, wszystko się zaczęło. Nie mieli żadnych przypadków. Potrzebowali więc skrzynek. Dlaczego potrzebowali skrzynek? Ponieważ musieli ogłosić międzynarodowy – jak to się nazywa – stan zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym. Był krótki, PHEIC [wymawiane „fałszywe”]. FEIC. Podróbka. Tak oczywiste. To jest w naszych twarzach. Ale żeby to zadeklarować – i po co im to było? Nie dla mandatów maski. Nie dla dystansu społecznego. Potrzebowali go jednak do wprowadzenia nieprzetestowanych nowych leków. Na szczepionki. Bo to jedyna podstawa, na której mogą stosować nieprzetestowane nowe leki. Na podstawie międzynarodowego zagrożenia zdrowia. I tym właśnie jest ten stan zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym.

Dlatego nie mieli żadnych przypadków, więc zadzwonili do Drosten. To – nie jest ani profesorem, ani doktorem medycyny, jest oszustem. Zadzwonili więc do niego i powiedzieli mu, tak jak 10 lat wcześniej lub 20 lat wcześniej podczas ptasiej grypy, wymyślili test PCR, który powie nam o infekcjach. I twierdzi, że to zrobił.
Dwa podstawowe kłamstwa, na których wszystko tu się opiera, to – pochodzą od niego. Po pierwsze, istnieją bezobjawowe infekcje; oczywiście nie ma żadnych. A nawet gdyby były, nie odgrywają w tym żadnej roli. Najnowsze badanie, które zostało przeprowadzone w Wuhan z udziałem 10 milionów osób, jest pod koniec 2020 roku i pokazuje, że nie ma bezobjawowych infekcji. I to jest kwestia logiki. Wiesz, że? Jeśli chcesz iść – jeśli pójdziesz do lekarza i powiesz mu: „Mam problem”. Lekarz – pierwszą rzeczą, którą zapyta cię lekarz, będzie: „Jakie masz objawy?” Co zamierzasz powiedzieć? „Nie mam żadnego!” Poza Drostenem i Faucim… tak, racja. Idź do egzorcysty czy coś takiego.

Więc nie ma bezobjawowych infekcji, ale tego potrzebował. Albo WHO, która promowała jego idee i polecała je całemu światu, potrzebowali tego, aby wszyscy się bali. Bo nawet jeśli wyglądasz idealnie zdrowo, to zgodnie z ich logiką stanowisz potencjalne niebezpieczeństwo. A potem przyszedł i powiedział: „Ale mam na to rozwiązanie. Ponieważ wymyśliłem nowy test PCR i mogę dokładnie powiedzieć, kto jest zakaźny, a kto nie.”

To drugie kłamstwo.
Mówię „kłamstwo”, bo możemy udowodnić, że kłamał, mówiąc o bezobjawowych infekcjach, bo w preprintie odnosił się do kobiety, która przyjechała do Niemiec – Frankfurt, Niemcy z Chin i wskazał na jako przykład kogoś, kto nie ma żadnych objawów, ale jest bardzo zaraźliwy, ponieważ zaraziła niektórych ludzi w południowych Niemczech, w Bawarii. Ale inny naukowiec przeczytał ten wstępny wydruk i zwrócił uwagę Drostenowi: „Mylisz się! Ta kobieta miała objawy. Ponieważ brała leki na grypę, a ty tego nie robisz, bo tak świetnie smakuje. I ostatecznie okazało się, że została zarażona przez własnych rodziców i oczywiście miała objawy. Pociła się itd. itd.

Drugie kłamstwo, mówi: „Wynalazłem test PCR, który powie ci, kto naprawdę jest zakaźny” i oczywiście jest to rażące kłamstwo, ponieważ testy PCR, jak prawdziwy wynalazca, Kary Mullis, powtarzał w kółko: nie służy do celów diagnostycznych. Służy do celów naukowych, ale nie do celów diagnostycznych. Ponieważ nie potrafi odróżnić materii martwej od żywej. Tak więc, gdy wynik testu jest pozytywny, bardzo prawdopodobne jest, że wynik będzie pozytywny, ponieważ test wykrywa fragmenty walki układu odpornościowego organizmu z przeziębieniem lub grypą. Nie widać różnicy. Ponadto, aby ktoś został zarażony wirusem, potrzebny jest cały wirus, który wniknie do twoich komórek i zacznie się tam replikować. Te testy – maszyny Roche, widzą tylko fragmenty wirusa; nigdy nie widzą całych wirusów.

Tak więc z tych dwóch powodów i są jeszcze inne, z tych dwóch powodów, jest całkowicie, całkowicie niemożliwe, aby test PCR powiedział ci cokolwiek o infekcjach. Co więcej , on, Drosten i idąc za jego przykładem – Światowa Organizacja Zdrowia, która zastosowała lub wykorzystała jego test PCR jako plan, wysłali test, aby zagwarantować fałszywie dodatnie wyniki.

Zeszłej nocy Mike Yeadon powiedział: „Reiner, myślę, że wszystkie te przypadki były fałszywie pozytywne. Nie tylko 97%”. Dlaczego tak mówi? Cóż, bierzesz to, co dostajesz z nosa i gardła, wymaz, nic nie widać, bo jest niewidoczne dla ludzkiego oka. Więc wkładasz je do maszyn, wszystkie należące do Roche'a, robią teraz mnóstwo pieniędzy, a w tej maszynie powiększasz rzeczy, które tam są. Nazywa się to cyklami wzmocnienia. 2, 4, 6 – 2, 4, 8, 16 – cokolwiek. Przy 24 cyklach wzmocnienia, myślę, że jesteś w miliardach powiększania tego materiału. Przy 24 cyklach amplifikacji nawet Frankfurcki Instytut Zdrowia mówi, że lekceważymy wszystko, co wykracza poza to, ponieważ nie ma to żadnego sensu.

Mike Yeadon mówi, pamiętaj, że jest byłym wiceprezesem firmy Pfizer i był ich dyrektorem ds. nauki przez 16 lat, mówi, że przy 35 cyklach amplifikacji otrzymujesz co najmniej 97 pozytywów. Test Drosten i wszystkie inne ustawiono na 45. Tak więc stworzyli przypadki, aby móc ogłosić stan zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym, aby nas przeprowadzić, sprawić, abyśmy byli posłuszni, aby przejść przez maskę mandatów, dystansów społecznych, blokad, aż w końcu zgodzimy się na wszystko, aby mieć ten koniec. Cokolwiek oznaczają, te śmiertelne strzały.

Maria Zeee: „A mówiąc o śmiertelnych strzałach, my – więc teraz wiemy, że te, według Karen Kingston, również byłej pracowniczki Pfizera, która analizowała patenty, że są to niewątpliwie wszystkie szczepionki przeciwko COVID-19 zatwierdzone przez Światowa Organizacja Zdrowia ma w nich zdolność śledzenia. Nie zatwierdzą ich, jeśli nie będą w stanie śledzić obywateli. Więc w tej notatce, wiedząc, że są to zabójcze strzały, wiedząc, że są w stanie śledzić ludzi, co tak naprawdę próbują tutaj zrobić, doktorze Fuellmich? Czy próbują osiągnąć tę klikę DAVOS, wiesz, ten cel zmniejszenia populacji, który jest łatwiejszy do kontrolowania… czy to jest ostateczny cel?”

Reiner Fuellmich: „Myślę, że to dwojakie. Chcą i eufemistycznie nazywają to kontrolą populacji, ale tak naprawdę chodzi o redukcję populacji. Niektórzy mówią, że chcą nas zredukować do 500 milionów; Nie wiem, czy to prawda. Ale redukcja populacji jest jednym z ich głównych celów. To zdecydowanie prawda.
Nawet Robert Malone, który powiedział, że gdyby ktoś powiedział mu to rok temu, powiedziałby: „Tak, zgadza się”. I ja! To znaczy, gdybyś mi to powiedział półtora roku temu, powiedziałbym: „Idź weź swoje pigułki. Idź do lekarza. I będzie lepiej”. Nie! W międzyczasie kończą się teorie spiskowe. Jest to więc jeden z ich głównych celów.

Drugim jest, i dlatego cały ten śledzący materiał wchodzi w grę, drugim jest kontrolowanie reszty z nas. Aby naprawdę uczynić z nas niewolników. To nie będzie myśleć, że nie będzie walczyć, ale po prostu zrobi to, co im każą. Dlatego próbują nas kontrolować, dlatego próbują manipulować naszym DNA za pomocą tych rzeczy mRNA.
W tym gigantycznym eksperymencie odbywa się wiele eksperymentów. Nie wiemy, co jest w ujęciu. Tylko oni to robią. Nasze rządy, jak powiedziałem, nie są już naszymi rządami. Są całkowicie kontrolowani przez drugą stronę. Jest to szczególnie prawdziwe tutaj, w Europie, gdzie zamierzają zainstalować pierwszy mini-rząd światowy – rząd realnego świata, jak powiedział "papież", który również się tym zajmuje, w swojej "aferze"; „fratelli tutti” w 2020 roku. Powiedział, że wszyscy musimy podporządkować się nowemu światowemu rządowi zgodnie z prawicą ONZ „Tak”.

Ale zaczną od Europy, programu, który oni – program, który tutaj realizują, nazywa się HERA, Agencja Reagowania na Sytuacja Kryzysu Zdrowotnego, i to będzie wynik netto, gdy okaże się, że nasze rządy krajowe są niezdolne radzenia sobie z tym poważnym zagrożeniem koronawirusem. Nie sądzę, że zajdą tak daleko, ponieważ w międzyczasie zbyt wielu ludzi się obudziło. I nawet tutaj w Europie, gdzie wiele z tego się rozgrywa, nawet tutaj w Europie ludzie znowu wychodzą na ulice; setki tysięcy ludzi na całym świecie. We Włoszech, zwłaszcza w dawnych krajach Europy Wschodniej, a nawet ponownie w Niemczech. Więc nie zajdą znacznie dalej.

Maria Zeee: „Widzieliśmy, jak wiele osób wychodzi na ulice, doktorze Fuellmich, ale wygląda na to, że plan po prostu przyspiesza i przyspiesza. Czy uważamy, że to naprawdę robi różnicę dla tych ludzi, że tak wielu protestuje?”

Reiner Fuellmich: „Myślę, że tak. To kwestia czasu, kiedy zamiatanie czegokolwiek pod dywan będzie dla nich absolutnie niemożliwe. Byli w stanie to zrobić, ponieważ mają pełną kontrolę nad mediami głównego nurtu. Ale staje się coraz bardziej oczywiste, że chociaż nikt nie zna nikogo, kto zmarł na COVID lub kto doznał poważnych obrażeń z powodu COVID, nagle KAŻDY zna kogoś, kto po szczepieniu miał poważne problemy, a nawet śmierć. I to jest inna sprawa, mówią nam najnowsze dane, a potwierdził to prezes amerykańskiej firmy ubezpieczeniowej na życie, że od początku działań, a w szczególności od początku zastrzyków szczepień, mamy przez ostatni rok mamy nadwyżkę śmiertelności o 40%. To jest niesłychane. Całkowicie niesłychane. Nie da się tego dłużej zamiatać pod dywan”.

Maria Zeee: „Zgadzam się. A niektórzy z mainstreamu musieli zacząć raportować – nie mają wyboru. Ponieważ zbyt wiele osób mówi o ludziach, których znają, a które są teraz niepełnosprawne lub martwe od śmiertelnego strzału. Wspomniałeś o 4 osobach: Gates, Tedros i kilku innych; ten proces, który się toczy. Czy możesz podać nam więcej szczegółów na ten temat?

Reiner Fuellmich: „Myślę, że tak będzie – włożyliśmy w to dużo czasu i energii, ponieważ wierzymy, że jest to bardzo ważne… ponieważ jest tak wielu ludzi, którzy mówią o Norymberdze 2.0. Tak naprawdę chcą nas jako prawników i jako naukowcy, którzy będą naszymi ekspertami, chcą, abyśmy pokazali im fakty i chcą, abyśmy dali im platformę prawną, na której mogą bezpiecznie się oprzeć . Doszliśmy do tego wniosku po omówieniu tego bardzo szczegółowo, w szczególności z ludźmi, bardzo inteligentnymi ludźmi, takimi jak Catherine Austin Fitts, która dużo o tym wie, wspomnianymi strukturami mafii finansowej. Którzy robią co w ich mocy, by odwrócić naszą uwagę od tego, co robili. Nie potrzebujemy – oczywiście chcemy – jest to sformalizowane postępowanie, wzorowane na amerykańskim dochodzeniu przed ławą przysięgłych, które pokazuje wszystkie dowody, jakie mamy, z prawdziwymi ekspertami, z prawdziwymi świadkami, z prawdziwymi prawnikami. Będziemy mieli prawdziwego sędziego.

Wszystkie dowody dla ławy przysięgłych, którą będą nasi widzowie, a następnie poprosimy ich o powrót, aby oskarżyć nas przeciwko Drostenowi, który jest ich główną marionetką, jeśli chodzi o test PCR. Fauci, Tedros i oczywiście Bill Gates. Nie wiem, jak ważni są ci ludzie, prawdopodobnie są tylko figurantami. Może Bill Gates uważa, że jest jednym z tych, którzy pociągają za sznurki. Nie sądzę, że jest, ale zobaczymy. Ale o wiele ważniejsze od tych aktów oskarżenia jest przekazanie ludziom pełnych informacji. Weryfikowalne informacje od prawdziwych ekspertów. Ludzi, którzy naprawdę wiedzą, o czym mówią... Tak więc wszyscy ci ludzie, w tym wielu polityków, którzy dołączyli do naszych szeregów, bardzo szczegółowo zeznają, co się naprawdę wydarzyło. Jak jest to od dawna planowany program, który jest wdrażany w celu odwrócenia naszej uwagi od tego, co się naprawdę dzieje. A to, co naprawdę się dzieje, to redukcja populacji i kontrola populacji. A to, co naprawdę się dzieje, to celowe niszczenie naszych gospodarek z korzyścią dla platform amerykańskich, takich jak na przykład Amazon.
Informatorzy mówią nam, że w tym samym czasie Chińczycy przejmują nasz i amerykański przemysł samochodowy. Nie wiemy, na ile to prawda, ale istnieją dowody, które pokazują nam, że może to być prawda. Ale cokolwiek widzimy, to dwie rzeczy: celowe niszczenie naszych gospodarek, celowe niszczenie naszego zdrowia.

Maria Zeee: „A co możemy przede wszystkim, żeby to się działo w sądzie międzynarodowym, prawda? [Reiner Fuellmich: „Tak.”] To, co widzieliśmy w lokalnych sądach, to naprawdę korupcja sędziów, którzy odrzucają sprawy. [Reiner Fuellmich: „Tak.”] Jakie są szanse, że wydarzy się to w sądzie międzynarodowym? Jeśli wszyscy ci wielcy gracze są w to zamieszani?

Reiner Fuellmich: „Doskonałe pytanie. I właśnie rozmawiałem z kilkoma moimi kolegami tutaj w Niemczech. Właśnie rozmawiałem z nimi kilka minut wcześniej – zanim zaczęliśmy twój program. Myślimy, że jeśli dopisze nam szczęście, natkniemy się na pojedynczych sędziów, którzy nadal chcą przestrzegać prawa. Jednak u nas w Niemczech jest to prawie niemożliwe. Dlaczego? Bo Niemcy tradycyjnie od co najmniej 150 lat są bardzo posłuszni. Wszystko to rozpoczął Bismarck. To znaczy, jest szczególnie źle w sądownictwie, ponieważ 150 lat temu można było wstąpić do sądownictwa tylko wtedy, gdy całkowicie zgadzało się z rządem. Więc to nie jest wynalazek Hitlera. On to pogorszył, tak. Ale nigdy nie było lepiej.

I właśnie teraz możemy zobaczyć rezultaty tej trwającej dekady edukacji. To musi się zmienić. Uważam, że jeśli chcemy dokonać postępu, jeśli chcemy dokonać postępu na naszych międzynarodowych szczeblach sądowniczych, będziemy musieli zacząć na szczeblu międzynarodowym. Będziemy musieli pokazać ludziom, że my, ludzie, rządzimy. Nie potrzebujemy ich systemu. My, na przykład, nawet amerykańscy koledzy i koleżanka z RPA mówiliśmy nam, że zaczynamy własne sądownictwo. Już nad tym pracujemy. Ponieważ system jest tak skorumpowany, nie możemy już na nich polegać. Dotyczy to nie tylko sądownictwa. Odnosi się to również do systemu ekonomicznego, do systemu edukacji, będziemy musieli uruchomić nasz własny system. Będziemy musieli odłączyć się od tych globalnych korporacji i globalnych organizacji pozarządowych, cofnąć się – i skupić się na naszych regionalnych gospodarkach na naszych regionalnych rządach, ponieważ tak naprawdę jest. Wracamy do korzeni. To jest demokracja.

Dlatego dołączyłem do tej nowej partii, imprezy oddolnej tutaj w Niemczech. Bo naprawdę wierzą, że my – jedynymi ludźmi, którzy naprawdę wiedzą, co jest dla nich dobre, są ludzie z regionu. W naszych własnych społecznościach. Nie możemy pozwolić, by ci ludzie kontrolowali nas przez rząd światowy. Nie ma mowy! Widzieliśmy, jak to nas to zaprowadziło. To nas to zaprowadziło. I nie może być gorzej. Dlatego musimy walczyć, walczyć; stworzyć własne systemy, w tym nasz własny system prawny, abyśmy mogli mieć wszystkie te samorządy regionalne, z którymi moglibyśmy się połączyć. Każdy z nas może połączyć wszystkie te oddzielne systemy. Ale nigdy więcej nie powinniśmy pozwolić, by jakakolwiek globalna jednostka rządziła nami.

Jakby to właśnie teraz robi WHO. Nikt, nawet prawnicy, nie rozumie – jak to się nazywa? Międzynarodowe przepisy zdrowotne? To jest wynalazek WHO. To nie jest demokracja. Demokracja jest wtedy, gdy głosujemy na kogoś, kto będzie nas reprezentował w parlamencie. Nikt, nikt nie wybrał tych osób w Światowej Organizacji Zdrowia.
To znaczy, pamiętajcie, Tedros, facet, który prowadzi serial, ich główna marionetka, myślę, że w zeszłym roku złożyli przeciwko niemu skargę karną w Nowym Jorku za ludobójstwo. Widziałem zdjęcia, na których nosi broń, a za nim martwi ludzie. Więc z tym mamy do czynienia. To mafia. [Maria Zeee: „On jest znanym terrorystą.”] Tak. Jest znanym terrorystą.

Maria Zeee: „Tak. Nagle udziela światowych porad dotyczących zdrowia, chcąc ocalić ludzkość poprzez rozwiązania Światowej Organizacji Zdrowia. To niewiarygodne. Jakie są możliwe – jakie są możliwe konsekwencje dla tych morderców? Co może z tego wyniknąć? Dr Fuellmich. Ludzie są źli. Ludzie chcą sprawiedliwości”.

Reiner Fuellmich: „Tak. Myślę, że musimy być bardzo ostrożni, aby nie wymknąć się spod kontroli w przemoc. Bo tego właśnie chcą. Jeśli zaczniemy… działać gwałtownie, myślę, że spróbują sprowadzić własne oddziały. Jeśli mają. Nie wiem o tym. Krąży wiele plotek – nie byliśmy w stanie niczego zweryfikować.
Ale powinniśmy kontynuować pokojowe protesty. Powinniśmy również kontynuować wysiłki na rzecz ponownego skoncentrowania się na naszych regionach, zamiast na globalizmie. Będziemy… jest na to jeszcze jeden czynnik. Mamy 3 poziomy, na których musimy walczyć. Jednym z nich jest edukacja. Wydobądź prawdę. Ujawnij je wszystkie. Drugi to wysiłki prawne. Musimy kontynuować nasze wysiłki prawne; w szczególności z międzynarodowymi wysiłkami prawnymi. Ale jest też strona duchowa..

Maria Zeee: „Wiele osób, dr Fuellmich, w tym czasie prosiło o głębsze odpowiedzi na pytanie, co jest nie tak ze światem. I co, wiecie, wielu ludzi w tym czasie pobiegło do Boga po schronienie, pocieszenie, ochronę. Za wszystkie te rzeczy. Podobnie jak ty, jestem osobą, która po prostu nie odczuwa strachu. Mamy zadanie, jesteśmy po właściwej stronie historii i musimy to zrobić za wszelką cenę. Ale znowu, jakie są potencjalne konsekwencje dla winnych? Jeśli zostaną uznani za winnych, jakie są potencjalne konsekwencje dla tych osób?

Reiner Fuellmich:Zapłacą bardzo, bardzo wysoką cenę. Um, myślę, że ostatecznie my, ludzie, odwrócimy tę sprawę. To nie sądy. Wtedy przyjdą sądy i posprzątają. W następstwie. Będzie – jestem absolutnie przekonany, że będzie prawdziwe… ostateczne rozliczenie. Co jest spóźnione prawdopodobnie od setek lat. Będzie ostateczne rozliczenie. Dlatego myślę, że zapłacą naprawdę wysoką cenę. A ci, którzy to przeżyją, no cóż, będziemy się z nimi rozprawiać w sądzie. Ostatecznie, jeśli spojrzę na obraz prawny, który teraz ewoluuje, ale jest wystarczająco jasny. To jak wielka układanka składająca się z tysiąca elementów, ale myślę, że brakuje tylko 10-15 elementów. Dzięki temu możesz dokładnie zobaczyć, co się dzieje. Pomimo tego, że wciąż brakuje kilku elementów. Więc to jest, Mike Yeadon ma rację. To – fakty, które widzimy, są przekonującymi dowodami – niezbitymi dowodami na morderstwo z premedytacją. I za to trzeba zapłacić. Nie ma odporności. Nawet w naszych systemach prawnych. Nie ma immunitetu dla nikogo za morderstwo z premedytacją. Jak może być?

Więc wszyscy lekarze, którzy biorą w tym udział, wszystkie firmy farmaceutyczne, które biorą udział w tym, wszyscy, którzy są w to zaangażowani, wszyscy ludzie – wszyscy tak zwani VIP-y, politycy, którzy próbują namówić ludzi na zastrzyk, wszyscy będą musieli zapłacić bardzo wysoką cenę. A ta cena jest… to znaczy można by wyrzucić figurę, jak każdy, kto – KAŻDY, doznał szkód przez to, co się działo przez ostatnie 2 lata. WSZYSCY. Więc jeśli zaczniesz od ceny w wysokości miliona dolarów, to prawdopodobnie nie będzie to zbyt wysokie. Ale nie mówimy o zaledwie milionie dolarów. Na przykład w bólu i cierpieniu. Jeśli to wszystko, co masz. Ale zostaną zniszczone firmy, zniszczone zostanie twoje zdrowie. Ale jeśli zaczniesz od 1 miliona dolarów, a myślę, że to bardzo niska liczba, możesz to pomnożyć, ponieważ mówimy o celowym wyrządzaniu krzywdy. Celowe wyrządzenie krzywdy prowadzi nas bezpośrednio do tego, co Amerykanie nazywają „odszkodowaniem karnym”. Ostatecznie jedynym sposobem, aby za to zapłacić, jest rozbicie tych wszystkich globalnych korporacji, odebranie nam tego, co nam ukradli, i wykorzystanie ich pieniędzy na zupełnie nowe społeczeństwo. Taki, który jest ludzki, taki, który opiera się na współpracy, taki, który ma sens w ludzkim sensie”.

Maria Zeee: „Czy pójdą do więzienia?”
Reiner Fuellmich: „Tak. Ci, którzy przeżyją wielką rozrachunek, na pewno trafią do więzienia. Tak."
Maria Zeee: „Co masz na myśli mówiąc o tych, którzy przeżyli?”

Reiner Fuellmich:Myślę, że będzie Wielkie Rozliczenie i ludzie, wielu z tych, którzy są… odpowiedzialni, byli na tyle głupi, by sami oddawać strzały. Nie sądzę, żeby to przeżyli. I nie mam jasnego obrazu tego, jak ta duchowa rachuba będzie działać. Ale myślę, że będą musieli zapłacić naprawdę naprawdę wysoką cenę. I dlatego mówię, że systemy prawne – nasz nowy system prawny się nimi zajmie. Ci z nich, którzy wciąż tam są. Ale myślę, że będziemy musieli tylko posprzątać.

Maria Zeee: „A czy masz wsparcie prawników na całym świecie, w każdym kraju zaangażowanym w sprawę? [Reiner Fuellmich: „Tak.”] Wiem, że Tony Nikolic z Australii bardzo mi pomógł. Jest moim drogim przyjacielem i mi też pomógł. Więc…"
Reiner Fuellmich: „Tak. To dobry – świetny charakter. Jest świetnym aktywistą. Jest twardy. Kocham go. On jest spoko."

Maria Zeee: „I tak masz, masz ludzi z całego świata, którzy cię wspierają i są w tym zaangażowani. Te publiczne procesy”.
Reiner Fuellmich: „Tak. Jesteśmy dużym zespołem. To zespół ludzi. Nie ma w tym żadnego ego. Nikt z nas nie musi niczego nikomu udowadniać. Robimy to, ponieważ wierzymy w to, co robimy. I wiemy, że ostatecznie jest to walka dobra ze złem.”.


Maria Zeee: „A ten nowy system, to nowe społeczeństwo, kto jest odpowiedzialny za dyktowanie, jak to się dzieje?”
Reiner Fuellmich: „Nikt. To tylko my. Wszyscy zamierzamy stworzyć własne systemy – w naszych własnych regionach. Najpierw zaczynamy w naszym regionie. Ponieważ – a wszyscy jesteśmy różni. Dlatego ciągle mówię ludziom w Europie, żeby się pozbądźcie tej pieprzonej UE. UE jest tylko – to instrument kradzieży pieniędzy od ludzi, z państw członkowskich UE. Dlatego bardzo sprytnym posunięciem Brytyjczyków było opuszczenie UE. A teraz kraje dawnej Europy Wschodniej również niedługo opuszczą UE. Będziemy musieli zacząć od zera. Zbuduj własne systemy, systemy zaopatrzenia, jeśli chodzi o energię, jeśli chodzi o żywność, w naszych regionach. A potem połącz się ze sobą. Wymieniać się pomysłami. Ale nigdy więcej nie pozwolimy nikomu rządzić z góry; z bardzo daleka.”

Maria Zeee: „Czy będziemy mieli ujawnienie wszystkich tych organizacji, wszystkich tych firm, wszystkich zaangażowanych? Czy to wszystko zostanie odkryte?
Reiner Fuellmich: „Tak. Myślę, że absolutnie. Nikt nie ucieknie”.
Maria Zeee: „Jak publiczność może to śledzić i śledzić, co się dzieje?”

Reiner Fuellmich: „Myślę, że to już się dzieje. Wiadomości nie da się już stłumić. Jak powiedziałem, wszystkie te tak zwane skutki uboczne, które tak naprawdę nie są skutkami ubocznymi szczepień, nie mogą już być zamiatane pod dywan. 40% nadwyżka śmiertelności; Co więcej możesz powiedzieć? Ale jeśli chcesz – jeśli chcesz zachować, lub jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje, my, Komitet Corona, nie chcę wyrzucać na siebie tych wszystkich pochwał, ale Komitet Corona przeprowadził wywiady z ponad 150 ekspertami z wszystkie dziedziny nauki.

Luc Montagnier, profesor, który zdobył Nagrodę Nobla z Francji. Catherine Austin Fitts, już o niej wspomniałem. Dr Mike Yeadon. Robert Malone. Petera McCullougha. Wszystkich tych ludzi przeprowadziliśmy bardzo szczegółowo. Na początku Robert Malone był bardzo niezdecydowany. To jest kilka miesięcy temu. Ale w ciągu tych kilku miesięcy całkowicie otrząsnął się i zrozumiał, że to, co uważał za teorie spiskowe, obejmujące na przykład Światowe Forum Ekonomiczne, jest absolutnie prawdziwe. A on mówi, że to nam w twarz! Możesz to przeczytać. Publikują to! Są tacy głupi. Są naprawdę głupi. Ale nie możemy ich lekceważyć, musimy traktować ich poważnie, ponieważ zapłacili wielu ludziom dużo pieniędzy za ich licytację, a wielu z nich zajmuje strategicznie ważne stanowiska. Więc mamy do czynienia z tymi ludźmi. I będziemy. I będziemy."

Maria Zeee: „A ten plan, dotyczący „wielkiego resetu”, potencjalnie, że cyber COVID wyłącza wszystkie sieci… Czy wiemy coś więcej na ten temat?”

Reiner Fuellmich: „Wszystko jest możliwe. Myślę, że to się nie wydarzy. Jest tak wiele plotek. Jest tyle paniki. Wiele z tego jest częścią iluzji, którą tworzą. Wiele z tego jest częścią operacji psychologicznej, która w dużej mierze zależy od utrzymania nas w dezorientacji, utrzymywania nas w stanie paniki. Utrzymanie nas w pozycji – jest… jak to się nazywa? Karta przymusu Bidermana ? Niesamowity. Powinieneś to sprawdzić. To jest mniej więcej z lat pięćdziesiątych. To celowa operacja psychologiczna, którą wyjaśnił nam profesor Mattias Desmet, to tak, jakby nimi byli i mówi, że to nie „tak jakby”, to jest, że hipnotyzują 30% populacji. Tak to działa z 30% populacji. Nie możesz już do nich dotrzeć. Bo jeśli jesteś zahipnotyzowany, nic nie widzisz, nic nie czujesz.

Porównał to ze starą chińską techniką. W Chinach nadal przeprowadzają operacje – nie wszystkie, ale w niektórych przypadkach hipnotyzują ludzi. Więc jeśli masz operację na otwartym sercu i jesteś zahipnotyzowany, oczywiście nie możesz niczego słuchać. Nie usłyszysz niczego, co im mówimy. Więc tak powiedział. Ale! Dobrą wiadomością jest to, że nadal można dotrzeć do 40% populacji. 40% siedzi tak jakby na płocie, nie wiedzą, w którą stronę wysiąść, a mimo to możemy do nich podejść. I coraz więcej z nich się budzi. Łącznie z tymi, którzy dostali strzały. Ponieważ czują, że zostali oszukani. Nagle mówią – dostają, mówi się im: „Nie! Jesteś nieszczepiony, ponieważ nie dostałeś trzeciego ani czwartego zastrzyku”. A to po prostu posuwa się za daleko.

Maria Zeee: „Albo twoja piąta! W Holandii. Teraz twoja piąta. I czy liczba osób, które są zaszczepione, to co nam mówią, jest prawdą? Ponieważ właśnie otrzymaliśmy raport z Wielkiej Brytanii, w którym stwierdzono, że jest tylko 25 milionów, które otrzymały – 25 milionów, które nie otrzymały nawet 1 dawki”.

Reiner Fuellmich: „Tak. Myślę, , że liczby są całkowicie fałszywe. Okłamują nas. Kłamią, ilekroć otwierają usta. W Niemczech uważamy, że 40% populacji nie zostało jeszcze zaszczepionych. Twierdzą, że co najmniej 80% zostało zaszczepionych. Ale w to nie wierzymy. Z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych, jeśli o nich chodzi, jest jeszcze gorzej. Ponieważ uważamy, że może 50%, może 55% zostało zaszczepionych. Ale nie wiecej. A teraz ludzie z branży medycznej zaczynają rezygnować z pracy. Zamkną cały biznes opieki zdrowotnej, a my zrobimy to samo w Austrii iw Niemczech. Ponieważ założyliśmy związki, a jedną z najważniejszych sekcji tych związków jest sekcja opieki zdrowotnej. Ponieważ wiemy, że wielu pracowników służby zdrowia, w tym na przykład pielęgniarki, w szczególności pielęgniarki, nie otrzyma zastrzyków. Więc potrzebują ochrony. I dlatego założyliśmy te związki.”

Maria Zeee: „Dobrze. A te związki, planujecie rozszerzyć je na cały świat? Wszędzie? [Reiner Fuellmich: „Tak. Tak.”] Ustawić dla tych ludzi?”
Reiner Fuellmich: „Tak. Już rozmawiamy o tym między sobą z międzynarodową grupą prawników. Tak."

Maria Zeee: „To wspaniała wiadomość. To wspaniała wiadomość. Więc jest nadzieja. [Reiner Fuellmich: „Tak”.] Wiele osób uważa, że jest to przegrana sprawa, a Światowa Organizacja Zdrowia dała nam ten termin 1 lipca 2022 r., aby w pełni zaszczepić 70% świata. A co jest w pełni va- co oznacza dla nich „w pełni zaszczepione” do 1 lipca, gdy będą przesuwać słupek bramki? Ale mówimy, że jest nadzieja. Więc… co, doktorze Fuellmich, idziesz do Telegramu i strony internetowej, na której ludzie mogą cię również znaleźć,… przepraszam, Komitet Śledczy Corona?

Reiner Fuellmich: „Tak. Możesz to znaleźć – myślę, że wiele z tego jest po angielsku. Albo myślę, że jest przycisk „ANGIELSKI”. Jeśli to naciśniesz, wszystko wyjdzie po angielsku. Um, nie wiem zbyt wiele o tych sprawach IT, ale jeśli chcesz to sprawdzić, niemiecki – strona corona-ausschuss.de . Ausschuss to niemieckie słowo oznaczające komitet. I oczywiście mam swój kanał telegramowy, którym obsługuje mój przyjaciel i nasz menedżer Corvin Rabenstein. I to znaczy, codziennie otrzymuję setki e-maili. Ale moi koledzy filtrują je tak, że ostatecznie dostaję około stu dziennie. Ale potem jest jeszcze 150 lub więcej wiadomości tekstowych za pośrednictwem Threema, Telegram, Signal, Wire – wszystkie te usługi komunikatorów.Wczoraj wieczorem napisałem kilka briefów, dodatkowo muszę zrobić wywiady, poza rozmowami Zoom i konferencjami telefonicznymi itp., itd. Ale wiem, że warto. I wiem, że robimy postępy.

Maria Zeee: „Dobrze to słyszeć. To, co zrobię, to po tym wywiadzie, dodam te linki dla publiczności, aby mogli śledzić, co się dzieje na twoim Telegramie. Czy na twoim Telegramie pojawi się ogłoszenie o tym dwutygodniowym międzynarodowym – [Reiner Fuellmich: „Tak.”] Tak? Tam będzie?"

Reiner Fuellmich: „Tak. Będzie – postaramy się przyciągnąć jak najwięcej uwagi do tego procesu, ponieważ pracuje nad tym tak wielu naprawdę dobrych ludzi. Jak najwięcej uwagi. Ponieważ wiemy, że, jak mówi Catherine Austin Fitts, nie chodzi tylko o złożenie aktów oskarżenia, ale o zapewnienie ludziom merytorycznej i prawnej platformy, na której mogą powstać, powstać i walczyć z tymi draniami. Prawdopodobnie będziemy mieli kilku profesorów prawa konstytucyjnego, którzy przedstawią nam swoje poglądy, czy naprawdę możemy to zrobić. Ponieważ niemiecka konstytucja, w przeciwieństwie do wszystkich innych, ma sekcję: 20 ust. 4, która wyraźnie daje ludziom prawo do oporu, jeśli istnieją dowody, że ktoś próbuje się przemóc – próbuje całkowicie pozbyć się konstytucji lub demokracji .
I nie ma tylko jakichś dowodów, są jasne i przekonujące dowody na to, że to właśnie dzieje się teraz.
Ponieważ próbują wprowadzić faszystowski system i dlatego muszą pozbyć się demokracji”.

Maria Zeee: „A jak ludzie angażują się podczas… w to, co się dzieje?”
Reiner Fuellmich: „Myślę, że najważniejszą rzeczą jest po prostu zdobycie informacji i ich rozpowszechnienie. Przekaż informacje jak największej liczbie osób. Ponieważ na tym polega inicjacja. Musisz wiedzieć, co się dzieje. Musisz znać prawdziwe fakty.”

Maria Zeee: „Cóż, myślę, że mówienie ludziom, którzy stoją na płocie, że są międzynarodowe zbrodnie przeciwko ludzkości, jest, no wiesz, wnoszone – wnoszone są sprawy o to, z pewnością, że to nadstawiłoby im uszu.. Więc są ludzie, którzy się budzą i tak, masz rację. 30% populacji nie może się obudzić; mogą nawet uwierzyć, po tym, jak wszystko wyszło na jaw, że to wszystko nie dla naszego zdrowia. Doktorze Reiner Fuellmich, bardzo dziękuję. Dla widzów proszę zasubskrybuj ten kanał; Wszystkie linki umieszczę na końcu na dole. Dziękujemy za oglądanie i udostępnianie tych informacji wszędzie. Każdy musi wiedzieć, że kłamstwa są ujawniane. Nie mogą dłużej ukrywać tego planu. Ta globalna masowa depopulacja, zabójczy strzał, musi się skończyć. Dobranoc wszystkim. I dobranoc, doktorze Reiner Fuellmich.
Reiner Fuellmich: „Dziękuję i życzę powodzenia. Nie poddawaj się. Walcz."
Maria Zeee: „Dziękuję. Nie przestaniemy. Dobranoc wszystkim."

LINKI; Dr Mike Yeadon: Dowód dla Komitetu Corona Fundacji na rzecz masowego morderstwa z premedytacją: Corona Investigative Committee Telegram dr Reinera Fuellmicha: Reiner Fuellmich więcej - expandingawarenessrelations.com
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.

Rząd UK przyznaje, że szczepionki uszkodziły naturalny system odpornościowy zaszczepionych

Rząd brytyjski przyznał, że po podwójnym szczepieniu już nigdy nie będzie można nabyć pełnej naturalnej odporności na warianty wirusa Covid – lub ewentualnie jakiegokolwiek innego wirusa.


A więc obserwujmy, jak zaczyna się „prawdziwa” pandemia!

W swoim raporcie z tygodnia 42 „COVID-19 Vaccine …More
.
.

Rząd UK przyznaje, że szczepionki uszkodziły naturalny system odpornościowy zaszczepionych

Rząd brytyjski przyznał, że po podwójnym szczepieniu już nigdy nie będzie można nabyć pełnej naturalnej odporności na warianty wirusa Covid – lub ewentualnie jakiegokolwiek innego wirusa.


A więc obserwujmy, jak zaczyna się „prawdziwa” pandemia!

W swoim raporcie z tygodnia 42 „COVID-19 Vaccine Surveillance Report”, brytyjskie Ministerstwo Zdrowia przyznaje na stronie 23, że „poziom przeciwciał N wydaje się być niższy u osób, które zarażają się po dwóch dawkach szczepionki”. Dalej mówi się, że ten spadek przeciwciał jest w zasadzie stały.

Co to oznacza?

Wiemy, że szczepionki nie zapobiegają zakażeniu ani przenoszeniu wirusa (w rzeczywistości w innym miejscu sprawozdania wykazano, że obecnie prawdopodobieństwo zakażenia zaszczepionych dorosłych jest znacznie większe niż nieszczepionych).

Brytyjczycy „odkryli” teraz, że szczepionka zakłóca zdolność organizmu do wytwarzania przeciwciał po zakażeniu nie tylko przeciwko białku kolca, ale także przeciwko innym częściom wirusa. W szczególności nie wydaje się, aby osoby zaszczepione wytwarzały przeciwciała przeciwko białku nukleokapsydu, otoczki wirusa, która jest kluczową częścią odpowiedzi u osób nieszczepionych.

W dłuższej perspektywie szczepieni są o wiele bardziej podatni na wszelkie mutacje w białku kolca, nawet jeśli już raz lub więcej zostali zakażeni i wyleczeni.

Z drugiej strony, osoby nieszczepione zyskają trwałą, jeśli nie stałą odporność na wszystkie szczepy rzekomego wirusa po tym, jak choć raz zostaną nim naturalnie zarażone.

Link do całego materiału:


33158/SN-164/ME (XXVII. GP) - COVID-19-Impfpflichtgesetz – COVID-19-IG | Parlament Österreich

—————————-

Rząd UK przyznaje, że szczepionki uszkodziły naturalny system odpornościowy osób zaszczepionych
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.

Yeadon ostrzega, że wszystko,

od testów PCR,

przez maski

po pomysł „bezobjawowego rozprzestrzeniania się”,


jest oszustwem.

Testy PCR „nic ci nie mówią”,

a maski z tkaniny „jeśli cokolwiek zwiększa prawdopodobieństwo złapania niezwykłego bakteryjnego zapalenia płuc,

ponieważ oddychasz przez brudną szmatkę”.

Jeśli chodzi o niebieskie maski, to nic innego jak osłony przeciwbryzg…
More
.
.

Yeadon ostrzega, że wszystko,

od testów PCR,

przez maski

po pomysł „bezobjawowego rozprzestrzeniania się”,


jest oszustwem.

Testy PCR „nic ci nie mówią”,

a maski z tkaniny „jeśli cokolwiek zwiększa prawdopodobieństwo złapania niezwykłego bakteryjnego zapalenia płuc,

ponieważ oddychasz przez brudną szmatkę”.

Jeśli chodzi o niebieskie maski, to nic innego jak osłony przeciwbryzgowe.

Ich celem, jak mówi Yeadon, jest „powstrzymanie krwi i płynów ustrojowych przed dostaniem się do nosa i ust pracownika” w szpitalu.

„Nigdy nie były do filtrowania oddechu i najwyraźniej tego nie robią” – mówi Yeadon o niebieskich maskach.

...
Tymoteusz
Jedna z profesorów-naukowców:
„Ale prędzej czy później natkniesz się na wirusa lub jakąś chorobę i twoje ciało nie będzie w stanie z tym walczyć, ponieważ twój układ odpornościowy został wyłączony.
Tymoteusz
Dr Reiner Fuellmich:
(...) „wiemy, że to nie jest szczepionka. To nie jest nawet eksperymentalna terapia genowa, to eksperymentalna manipulacja genami.”