Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks4.4K
Henri_Kumans
Cytat "ja wam głoszę to, co czcicie, nie znając." Ale wyznawcy pachamamy wiedzą co czczą i nie dadzą się przekonać. Gdyby tak na przykład papież pojechał do Boliwii czy Peru to może dałbym się przekonać. Ale czy św. Paweł padał na twarz przed tymi bóstwami i im cześć oddawał? Ktoś tu kręci.
wlowoj
"najbardziej szokującą manifestacją tego, jak szatan wszedł do Kościoła, był niedawny kult pogańskiej bogini, Pachamamy, matki ziemi, w Ogrodach Watykańskich, a także, co bardziej złowieszcze, przed grobem św. Piotra w Bazylice" kard Burke
WYKLĘTY
Bòg jest jeden Jedyny wszechmocny miłujący wszystkie swoje stworzenia
On nie rozróżnia na lepszych czy gorszych. On ma moc przemówić do każdego na Ziemi. On jest Panem tego co jest, było I co będzie. On nie należy do rasy wybranych a wręcz odwrotnie. Ale nie tylko ta rasa do Niego należy. Jego Syn powiedział nam że nie ma różnicy Żyd Arab Ruski Murzyn czy ktokolwiek, wszyscy to dzieci Jedynego …More
Bòg jest jeden Jedyny wszechmocny miłujący wszystkie swoje stworzenia
On nie rozróżnia na lepszych czy gorszych. On ma moc przemówić do każdego na Ziemi. On jest Panem tego co jest, było I co będzie. On nie należy do rasy wybranych a wręcz odwrotnie. Ale nie tylko ta rasa do Niego należy. Jego Syn powiedział nam że nie ma różnicy Żyd Arab Ruski Murzyn czy ktokolwiek, wszyscy to dzieci Jedynego Ojca. Wszyscy mają te same prawa I ten sam dekalog.
Ale Antychryst będzie szukał różnic.
woj_tek
@WYKLĘTY " On ma moc przemówić do każdego na Ziemi..."

- Prawda, Bóg ma taką moc... , ale zapominasz o wolności wyboru, którą Bóg dał każdemu człowiekowi i niestety są wśród tych umiłowanych dzieci takie , które wybiorą jednak zło.

Jezus Judasza też umiłował i nawet znając jego "przeszłość, teraźniejszość i przyszłość" do końca o niego walczył wraz ze swoją Matką. Pozwolił mu nawet zasiąść…More
@WYKLĘTY " On ma moc przemówić do każdego na Ziemi..."

- Prawda, Bóg ma taką moc... , ale zapominasz o wolności wyboru, którą Bóg dał każdemu człowiekowi i niestety są wśród tych umiłowanych dzieci takie , które wybiorą jednak zło.

Jezus Judasza też umiłował i nawet znając jego "przeszłość, teraźniejszość i przyszłość" do końca o niego walczył wraz ze swoją Matką. Pozwolił mu nawet zasiąść do Ostatniej Wieczerzy, obmyć rękę w tej samej misie z wodą ( przykładowo może być podobnie z Bergoglio). A jednak Judasz, będąc tak blisko Boga, czerpiąc samą esencję Miłosierdzia Jego i Jego Matki, wybrał zło i został ostatecznie potępiony.
________________________________________________________________
" On nie należy do rasy wybranych a wręcz odwrotnie. Ale nie tylko ta rasa do Niego należy..."

- Unikałbym słowa "rasa", bo bardziej kojarzy się ze zwierzętami niż z ludźmi, a tak właśnie postrzega nas anioł upadły. Wystarczy słowo "wybrani". Czasem wystarczy takie małe "słówko" które wzbudza niepokój, czyich to podszeptów słuchasz.

Oczywiście dopuszczalne jest użycie słowa "rasa" w nowomowie, ale domyśleć się można za sprawa jakiego ducha w niektórych przypadkach. Jeśli słowo kojarzy się w nich dwuznacznie - dobrze i źle, to nawet jeśli jest dopuszczalne jego użycie, lepiej zastąpić je innym neutralnym. Tutaj akurat można je w ogóle pominąć.

________________________________________________________________


" ... powiedział nam że nie ma różnicy Żyd Arab Ruski Murzyn czy ktokolwiek, wszyscy to dzieci Jedynego Ojca ..."

- Wszystkie dzieci mają te same prawa i tę samą wolność wyboru daną przez Boga, co nie oznacza że ich wybory są zgodne z Wolą Bożą. Nie znaczy też, że bez względu na te ich wybory wszystkie one zostaną zbawione.

Bóg nakazuje miłować wszystkich bez względu na ich etniczność, ale również nakazuje wszystkim swoim uczniom, Apostołom, i też tym którzy naukę jego przyjęli - katolikom, pouczać i nawracać dzieci błądzące na drogę, którą im Bóg wskazał. Bóg nie akceptuje grzechów i błędów swoich dzieci, ich wyboru zła: pogan / grzeszników - To wynika z Dekalogu!

Bóg miłuje wszystkie swoje dzieci jednakowo i my powinniśmy je miłować, ale jeśli niektóre z nich z woli własnej wybiorą drogę zła, mimo nakazanych przez Boga, pouczeń apostolskich naszego Prawa Kościoła Katolickiego to z ich woli będą one potępione. Miłość Boga i nasza może być do nich wielka, ale wybór należy do nich.


Niedopuszczalne jest głoszenie przez Stolicę Piotrową, że Miłosierdzie Boże od teraz ma być rozumiane inaczej i Prawo ustanowione przez samego Boga (Dekalog) nie będzie już przestrzegane albo na przekór jego logice będzie inaczej interpretowane.

Czyli przyzwolenie wszystkiemu na odwrót niż przykazał Bóg np. oddawanie innym bóstwom czci, co obecnie ma miejsce w Watykanie (Pachamama, Moloch) przez Bergoglio i niektórych protestantyzujących "katolickich" kardynałów

___________________________________________________________

" Ale Antychryst będzie szukał różnic "

- raczej Antychryst szuka podobieństw zła do dobra, by się w dobro obleczyć i zwieść dzieci chwiejne, takie niezbyt mocno osadzone w Prawie Bożym, które nie mają czasu czytać Biblii i na rozmyślanie Słowa Bożego. Ich jest najwięcej.

Debatują, oceniają... ale nie sięgają do źródeł, by znaleźć odpowiedź w Prawdzie.
Ilu z nich modli się do Ducha Świętego z prośbą o znalezienie właściwej odpowiedzi?

Ci, którzy liczą tylko na swój intelekt, najbardziej narażenie są na zwiedzenie przez ducha zła. I z pewnością różnic między kąkolem a pszenicą też nie będzie szukał Antychryst w ostatnich czasach.