Clicks1.3K
csk.news
7

Babylonská Věž: František Bude Pořádat “Mezi-Náboženskou Modlitbu” V Měsíčním Chrámu

Při návštěvě Ur v Iráku, příští týden, bude František pořádat mezi-náboženskou modlitební službu. Ur je místem, které Abraham opustil, za účelem následování volání Trojjediného Boha.

Mezi-náboženského představení se zúčastní Křesťané, Muslimové, Mandejci-Sabejcové, Jezídové a ostatní náboženské skupiny přítomné v Iráku.

FloridaNewsTimes.com nazývá Františkovu modlitbu “pohanským shromážděním.” Ur, který se nachází 300 km jižně od iráckého hlavního města Bagdádu a tvoří stupňovitý pyramidový zikkurat.

Zikkurati jsou mohutné stavby postavené v starověké Mezopotámii pro božstvo žijící v na vrcholech těchto chrámů. Zikkurat z Uru byl postaven jako svatyně Nanna, který byl v sumersko-akkadské mytologii bohem Měsíce. Podle některých moderních teorií byla Babylonská Věž (Gen 11) podobným zikkuratem zasvěcená jinému bohu.

#newsZhrdamksuq

csk.news and one more user link to this post
Roberto 55
Rad by som is pozrel ten ziggurat v Ur odkial bol aj Abram.
Preco si myslis stale Bajzo, ze katolici su zaslepene ovce?
Laco Bajzo
Katolíci nie,len tí veriaci z Frantovej neviestky.
Laco Bajzo
Jeho zaslepené ovečky si myslia,že za to si bude "svätý otec" zodpovedať sám.
Ony sú na tomto titaniku do pekla predsa kvôli "sviatostiam".
Nie,nie milé ovečky. bez vášho komparzu by to hranie masonov na katolícku cirkev nebolo dôveryhodné :) Preto si aj večnosť s ním zaslúžite. Ste predsa jedna cirkev,nie ? :)
jožinko božinko
Problém ale je, že ty se svými postoji se k té nevěstce přiřazuješ.
zaba
Bergoglio zatím hraje dvojí hru: na pravověrného i na otevřeného aktivnímu ekumenismu, který nakonec nemůže skončit jinak, než novým jednotným světovým náboženstvím. Až se jeho hra ukáže ještě více rozporuplná věřím, že dojde k rozdělení na pravou a nepravou část katolické církve. Pýcha té nepravé pravděpodobně bude iniciovat odmrštění té "zaostalé" pravé.
Laco Bajzo
jožinko- Ale vysvetliť to "múdro" čo si napísal asi vedieť nebudeš. Je to len taký výkrik,za ktorý nech každý dosadí čo chce.
jožinko božinko
Stačí si počíst zde @Laco Bajzo