Orędzia
769

Ludzkość zbliża się do otchłani samozniszczenia. Szatan wprowadzi zamieszanie wszędzie i wielu straci wiarę

2 stycznia 2021 - 5067. Orędzie Matki Bożej Królowej Pokoju, Anguera: Drogie dzieci, jesteście ważni dla realizacji moich planów. Pomóż mi. Proszę was, abyście podtrzymywali płomień swojej wiary. Żyjesz w czasach gorszych niż potop i nadszedł czas na twoją szczerą pokutę. Odejdź od grzechu. Mój Pan cię kocha.

Ludzkość zbliża się do otchłani samozniszczenia, które ludzie stworzyli własnymi rękami. Nie wycofuj się. Zostaje ze mną. Zaopiekuję się tobą. Zbliżasz się do przyszłości, w której niewielu będzie mocno utwierdzać się w prawdzie. Szatan wprowadzi zamieszanie wszędzie i wielu straci wiarę.

Cierpię z powodu tego, co nadchodzi na twojej drodze. Ucz się. Nie zostawiaj tego, co masz robić na jutro. Miejcie odwagę i wszędzie świadczycie, że jesteście na świecie, ale nie ze świata. Naprzód w obronie prawdy. Zawsze jestem z tobą, nawet jeśli mnie nie widzisz.

To jest przesłanie, które dziś wam przekazuję w imię Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliliście mi się tu jeszcze raz zebrać. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Zostań w pokoju.

5 stycznia 2021 - 5068 Orędzie Matki Bożej Królowej Pokoju, Anguera.

Matka Boża, Królowo Pokoju: Drogie dzieci, znam każdego z was po imieniu i przybywam z nieba, aby wezwać do nawrócenia. Posłuchaj mnie Nie odchodźcie od modlitwy.

Ludzkość odsunęła się od Stwórcy i zbliża się do wielkiej otchłani. Odwrócić się. Bóg się spieszy. Otwórzcie swoje serca i słuchajcie głosu Pana. On cię kocha i czeka na twoje tak. Szukajcie siły w Ewangelii i Eucharystii. Przyjmijcie serdecznie naukę prawdziwego Magisterium Kościoła Mojego Jezusa.

Zmierzasz ku przyszłości pełnej zamieszania i separacji. Ci, którzy nie pozostaną wierni Kościołowi Mojego Jezusa, zostaną uprowadzeni w otchłań fałszywego nauczania. Uważaj, aby nie dać się zwieść. Cierpię za to, co nadchodzi na twojej drodze. Naprzód w obronie prawdy.

To jest przesłanie, które dziś wam przekazuję w imię Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliliście mi się tu jeszcze raz zebrać. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Zostań w pokoju.