Clicks425

JEZUS: Módl się, Moja umiłowana córko, do Mnie, twojego Jezusa, o siłę, aby darować Mi więcej cierpienia

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 14 lipca 2013 roku, godz. 23.50

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy daję ci Dar widzenia dzieci Bożych Oczami Boga, dokądkolwiek idziesz, jest ku temu powód. Za każdym razem, gdy widzisz małe dziecko, a w swoich żyłach czujesz przypływ Mojej Miłości, jest to Moja Miłość do nich. Kiedy widzisz nastolatków spacerujących i śmiejących się ze swoimi przyjaciółmi i odczuwasz do nich przypływ matczynej miłości, wiedz, że to, co czujesz, to jest Miłość Boga. Gdy widzisz ludzi starszych i nadal czujesz tę miłość, to znów odczuwasz Moją Miłość.

Kiedy patrzysz na dusze, które przysparzają innym strasznego smutku z powodu swojej niegodziwości i czujesz dla nich litość, wiedz także, że to jest Moja Miłość, która przepływa przez ciebie. Wiedz, że ci, którzy na wszystkie sposoby Mi się przeciwstawiają, nadal wypełniają Mnie Miłością do nich, bo jak mógłbym ich odrzucić? Są Moi. Kocham ich. Płaczę za nimi. Tęsknię za nimi. Jestem chory z powodu niepokoju o nich. Jak straszliwy sprawiają Mi ból, ale będę walczył ze złym duchem o te biedne dusze do ich ostatniego tchnienia na tej ziemi.

To, czemu Mój Ojciec daje życie, należy do Niego. To, co jest Jego, jest Moje. Umarłem za nich, chociaż Mnie przeklinali. Oni nadal Mnie przeklinają. Tęsknię za nimi. Bez nich nie mogę odczuwać pełni. Dlatego chętnie wciąż na nowo przechodziłbym Ukrzyżowanie, gdybym mógł przyciągnąć ich w Moje Ramiona.
Jak mogę odpoczywać, Moja córko, bez słodyczy ich nawrócenia? Ale oni muszą przyjść do Mnie z własnej wolnej woli. Mogę ich okryć Moją Miłością i Łaskami. Mogę zalać ich dusze wszelką Łaską, ale aby przyjęli te Dary, muszą ulec Mojej Świętej Woli i poddać się Mnie. Nie mogę wykorzystać Mojej Boskości, aby narzucić im Moją Wolę, ale mogę dzięki hojności Mojego Ojca wziąć Moje wybrane dusze i poprosić je, aby przyjęły Mój ból w zamian za te dusze. Ta cudowna interwencja będzie jednym ze sposobów, dzięki którym uratuję większość ludzkości.

Módl się, Moja umiłowana córko, do Mnie, twojego Jezusa, o siłę, aby darować Mi więcej cierpienia. Jeśli przyjmiesz tę szczególną prośbę, uroczyście obiecuję, że uratuję dziesiątki milionów dusz więcej. Nie bój się. Będziesz silna i tym razem uczynisz to z radością w sercu.

Idź, Moja córko, przyjmij Moją prośbę. Nie bój się jej, bo sprawisz Mi największą radość, jeśli oddasz Mi te nowe doświadczenia. To Ja będę Tym, Który będzie cierpiał ból, nie ty. Twój ból będzie krótki, ale gdy go przyjmiesz, będę mógł zrealizować Moje pragnienie, aby ocalić Moje biedne dzieci, które są oddzielone ode Mnie.

Dziękuję, że odpowiedziałaś na Moje wezwanie. Otwórz swoje serce na Moją prośbę, a Ja pomogę ci na każdym kroku tej drogi. Dla ciebie będzie to po prostu kolejna próba, o której szybko i łatwo zapomnisz. Dla Mnie oznacza to, że dusze, które mogłyby pójść do piekła, będą Moje, w Moim Królestwie.

Twój Jezus

* * *

jezusdoludzkosci.pl/…0-tesknie-za-nimi-bez-nich-nie-moge-odczuwac-pelni
wordpress.com/…/i-pine-for-them-without-them-i-cannot-feel-whole/
CÓRKA MARYI
"Idź, Moja córko, przyjmij Moją prośbę. Nie bój się jej, bo sprawisz Mi największą radość, jeśli oddasz Mi te nowe doświadczenia. To Ja będę Tym, Który będzie cierpiał ból, nie ty. Twój ból będzie krótki, ale gdy go przyjmiesz, będę mógł zrealizować Moje pragnienie, aby ocalić Moje biedne dzieci, które są oddzielone ode Mnie..."