02:19:24
Coburg
61.6K
Niečo o Indiánoch. FilmMore
Niečo o Indiánoch.

Film
Coburg
No presne. Sme v štádiu rozpadu rímskej ríše.
Coburg
Ono sa to vlastne všetko stale opakuje. Invázie, ríše, pády, Rimania tiež okupovali Germánov a kus Británie, nakoniec tieto kmene vtrhli do Ríma. USA vznikli ako "Nová príležitosť" na ríšu, ktorá dnes diktuje svetu, vybili tamojšiu kultúru a proste územie obsadili. Dnes si brúsia zuby na Rusko, a svet a do starej Európy hrnú naopak imigranstské živly - lebo slušní zostávajú doma - a hrozí že …More
Ono sa to vlastne všetko stale opakuje. Invázie, ríše, pády, Rimania tiež okupovali Germánov a kus Británie, nakoniec tieto kmene vtrhli do Ríma. USA vznikli ako "Nová príležitosť" na ríšu, ktorá dnes diktuje svetu, vybili tamojšiu kultúru a proste územie obsadili. Dnes si brúsia zuby na Rusko, a svet a do starej Európy hrnú naopak imigranstské živly - lebo slušní zostávajú doma - a hrozí že Európu rozvrátia. Máme tu rozpínavý islam, rozpínavý Nový svetový poriadok, ktorý už ale nemá šancu, všetko je domotané ako gordický uzol. Niekde to ale proste praskne. Čo sa týka problému pohania - kresťania, asi nie je kresťanské niekoho vykynožiť a potom mu rozprávať o Bohu.
Peter(skala)
pokial ide o civilizaciu, tak konkretne v strednej amerike - mexico - mali taku infraštrukturu mesta, že ešte aj dnes by sa mali čo učiť, ale pokial ide o civilizaciu v zmysle moralky, tak to možno niekde v horach by sa našla u jednotlicov, ale vo velkomestach, kde žili pohania - prišelci z Egypta a pod... tak to musela byť pohanská hrôza.
snakee
v Americe byla nějaká civilizace před příchodem křesťanství?
Peter(skala)
Coburg
Je to tu preto, aby sa pripomenulo, ako európski "migranti" zničili americkú civilizáciu.