Jak naprawdę wygląda konflikt na Ukrainie? Zachodni mainstream przestawia wajchę ?

..zaoferował swoim panom „przejęcie patronatu nad konkretnym regionem Ukrainy, miastem, społecznością lub przemysłem”...

Do tego momentu podawanie informacji niezgodnych z główną linią mainstreamu było traktowane jako „rosyjska propaganda”. Natomiast od pewnego momentu w mediach głównego nurtu, szczególnie zachodnich, zaczęła się pojawiać informacja, że większość elitarnych jednostek ukraińskich już zostało rozbitych.
New York Times (NYT) miał na celu trąbienie o koalicji 20 krajów, których „ukryta sieć komandosów i szpiegów spieszy, by dostarczyć broń, dane wywiadowcze i szkolenia” do Kijowa w swoim najnowszym artykule na ten temat, ale nieumyślnie ujawnili również jakościową skalę strat ukraińskich w tym konflikcie. Ujawniono, że Kijów doświadcza do 1000 ofiar dziennie oraz stracił już 30-50% całkowitego sprzętu wojskowego - według ukraińskich urzędników. Ale dopiero teraz potwierdzono, że „traci wielu doświadczonych ludzi”, jak powiedział anonimowy były urzędnik administracji Trumpa.
Niedługo potem nieokreślona grupa „byłych amerykańskich urzędników” rzekomo poinformowała NYT, że „największym obecnie problemem szkoleniowym ukraińskiego wojska jest to, że traci on swoje najbardziej zahartowane w boju i dobrze wyszkolone siły”. To odkrycie nastąpiło po doniesieniach z zeszłego tygodnia, że w jednym z rosyjskich precyzyjnych uderzeń zginęło ponad 50 ukraińskich generałów i oficerów.
W miarę jak „najbardziej zahartowane w boju i dobrze wyszkolone siły” Kijowa kurczą się, coraz bardziej zależą od zachodnich władców, którzy zapewniają szkolenie w celu złagodzenia jakościowych strat. Trend jest taki, że coraz słabsze siły wojskowe Ukrainy są szkolone albo za granicą, albo przez cudzoziemców w kraju, a nie przez własnych weteranów, i że szeregowi żołnierze szybko stają się niewiele więcej niż poborowym mięsem armatnim dla kierowanego przez USA NATO konfliktu proxy z Rosją. Najnowsza narracja o wojnie informacyjnej przeciwko Rosji mówi, że kraj ten jest współczesnym „mocarstwem kolonialnym”, ale ta obserwacja w rzeczywistości dowodzi, że to Stany Zjednoczone pasują do tego opisu.
Aby wyjaśnić, upadający jednobiegunowy hegemon USA sprowokował rosyjską specjalną operację wojskową, odmawiając poszanowania integralności i bezpieczeństwa narodowego, które zostały wyjaśnione we wnioskach Moskwy o gwarancję bezpieczeństwa z grudnia ubiegłego roku. Dokonano tego z pełną świadomością, że to ukraińscy pełnomocnicy Zachodu będą adresatami tego konfliktu, a nie oni sami. W ciągu zaledwie jednej trzeciej roku NYT potwierdził, że Rosja nie tylko z powodzeniem pozbyła się jakości kijowskiej armii, ale że ci którzy pozostali, są całkowicie zależni od USA, jak wyjaśniono w najnowszym artykule tego magazynu.
Ukraina nie „walczy o swoją niepodległość”, ponieważ jej przywódcy już dobrowolnie przekazali kontrolę nad swoimi siłami zbrojnymi Stanom Zjednoczonym i pozostałym 19 krajom NATO. Ukraina stała się świadomie wasalem USA w wojnie którą ma przegrać.
Innymi słowy, jednym z powodów, dla których Stany Zjednoczone sprowokowały konflikt na Ukrainie, było stworzenie pretekstu do otwartego przejęcia kontroli nad wojskiem swojego wasala po tym, jak Rosja pozbawiła ich „najbardziej zahartowanych w boju i dobrze wyszkolonych sił”. Co więcej, istniejące szkody wyrządzone przez Rosję w trakcie jej operacji specjalnej sprawiły, że Zełenski tak desperacko szukał pomocy w odbudowie, że dosłownie zaoferował swoim panom „przejęcie patronatu nad konkretnym regionem Ukrainy, miastem, społecznością lub przemysłem” podczas przemawiania na tegorocznym szczycie w Davos. Innymi słowy, ten sprowokowany przez Stany Zjednoczone konflikt bezpośrednio doprowadził do utraty zarówno militarnej, jak i ekonomicznej niezależności Ukrainy.
Jest bardzo prawdopodobne, że USA będą nadal prowokować więcej takich zastępczych wojen na całym świecie w najbliższej przyszłości, próbując odtworzyć neoimperialny sukces swojej ukraińskiej operacji, dzięki czemu będą wykorzystywać konflikty, które wywołują. w celu uzyskania kontroli nad wojskiem i gospodarką swojego wasala pod fałszywym pretekstem „wspierania” go. Na całym świecie jest wiele stref konfliktowych, które można wykorzystać do tych celów. Dotyczy to zwłaszcza globalnego Południa, które staje się główną strefą konkurencji w Nowej Zimnej Wojnie, co oznacza, że niektóre z najbiedniejszych krajów świata mogą podzielić los Ukrainy.
Źródło
https://www.sott.net/article/469182-The-New-York-Times-inadvertently-revealed-the-qualitative-scale-of-Kievs-losses
Jeśli chcesz przeczytać inne ciekawe wpisy kliknij linki poniżej
Daj małpie kowida a prawdę Ci powie !
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/daj-mapie-kowida-prawde-ci-powie.html
Sztuczne mięso hodowane z krowich płodów - czy taka czeka Nas niedaleka przyszłość?
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/sztuczne-mieso-hodowane-z-krowich-podow.html
Przyznanie Ukrainie kandydatury UE to tylko chwyt PR-owy, wystarczy zapytać Turka, który podpisał taką samą umowę w 1999 roku
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/przyznanie-ukrainie-kandydatury-ue-to.html

PolskaWLiczbach
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU