Clicks4K
Magda20
11

Każdy zaszczepiony szczepionką na COVID-19, będzie sądzony tak, jak sądzi się kogoś, kto targnął się na swoje życie.

pl.tl/2021.htm

Stok Polski k. Sieradza, 16 maja 2021r. godz. 22:53 Przekaz nr 1074
Proszę o znaki – znaki otrzymałem.
Matka Boża.
Jam jest Najświętsza Maryja Panna, Matka Mojego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa, pozdrawiam cię Imieniem Mojego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, ja odpowiadam: Na wieki wieków. Amen. Dziś z Woli Trójcy Świętej przybyłam do ciebie Żywy Płomieniu, aby przekazać ci Wolę Bożą, więc nie lękaj się.
Tak bardzo mocno, niezmiernie was kocham, tak bardzo miłuję i pragnę, abyście zechcieli wypełniać każdą Wolę i Myśl Bożą. Choć Trójca Święta obdarzyła Mnie wielką Siłą, Mocą i Potęgą, to jednak doskonale wiem co mogę uczynić, a czego nie wypada i wiem, jak tego wszystkiego użyć do dobrych celów. Pragnę pomóc wam kroczyć drogami zbawienia. W dzisiejszym czasie demony uderzają w was o wiele bardziej, o wiele intensywniej niż do tej pory, wzmagają swoje ataki, zwierają swoje szyki, bo doskonale wiedzą, że koniec ich działania jest bardzo bliski.
Tak bardzo pragnę porywu waszych serc i dusz, tak, aby stały się zdolne do wszelkich poświęceń, do wszelkiej eksploracji duchowej. Ja pragnę prowadzenia was tak, jak prowadzi za rękę Mama swoje małe dziecko i chcę, abyście byli w stanie Mi zaufać, tak jak bezradne niemowlę ufa swojej mamie, bo nie ma innego wyboru, lecz wy macie wybór i możecie się sprzeciwić swojej Niebieskiej Mamie, ale dobrze by było, abyście nigdy tego nie czynili.
Doskonale wiem, że jesteście świadomi i chcę, aby każda wasza świadomie podjęta decyzja, była jasna, klarowna, w pełni świadoma. Nie bójcie się Mi zawierzyć, zaufać, pozwolić prowadzić się za rękę, tak krok po kroku. Zły duch jest pewien zwycięstwa, już śpiewa swój hymn zwycięstwa, lecz koniec jego jest bardzo bliski, a kres jego terroru nad każdym człowiekiem nadchodzi wielkimi krokami. Jednak zanim przegra to wiele wam „krwi napsuje” i wiele szkód przyniesie swoim działaniem.
Trójca Święta wykorzystuje jego typowe cechy, upór i zajadłość w działaniu, do tego, aby przetestował waszą wierność Bogu oraz fakt, jak bardzo przywiązani jesteście do tego co macie, do tego czym dysponujecie. Niebawem w dość krótkim czasie nastąpi wiele zmian, a większość ludzi na ziemi dobrowolnie poddaje się powolnej eutanazji szczepionką na COVID-19. Większość ludzi poddaje się temu w wyniku prania umysłów za pomocą telewizji. Na świecie w tym i w Polsce w wyniku następstw szkodliwego działania tych trujących preparatów, zakończy swoje życie miliardy ludzi, w tym wielu Polaków, a pośród nich liczni kapłani i biskupi.
Sąd Boży, który się odbędzie nad nimi będzie dość szczególny. Odpowie każdy za siebie, zgodnie z faktycznym stanem świadomości, w dniu swojej fizycznej śmierci. Trójca Święta jest Bogiem ze wszech miar Sprawiedliwym, który osądza bezstronnie i bardzo sprawiedliwie. Szatan zamierza was masowo uśmiercić, abyście nie zrealizowali Bożego planu co do waszych osób. Trójca Święta nie chce waszej wiecznej śmierci, lecz szanuje waszą każdą podjętą przez was decyzję i dostosowuje się do podjętego, dokonanego przez was wyboru, do podjętej przez was każdej waszej decyzji.
Przyjmując dobrowolnie eutanazyjną szczepionkę na COVID-19, niszczycie swój układ immunologiczny, odpornościowy, a w konsekwencji dość szybko, dość gwałtownie na skutek działania tego zabójczego preparatu przerywane jest życie tego, kto się nim zaszczepił. Trójca Święta tego nie chce, a Ja Sama jestem bezsilna, bo to wy i wasza wolna wola decydujecie o wszystkim.

Każdy człowiek sam odpowie przed Bożym Sędzią, zda sprawę z całego swojego życia, z każdej podjętej przez siebie decyzji. Każdy zaszczepiony szczepionką na COVID-19, będzie sądzony tak, jak sądzi się kogoś, kto targnął się na swoje życie. Konsekwencja wyboru, którego dokonał, bardzo wiele będzie zależeć od stopnia świadomości zła, które czynił osądzany człowiek.


W zależności od świadomości popełnianego zła, czyściec jego będzie dłuższy, bo osądzany który umarł w wyniku szczepienia, będzie musiał przebywać w czyśćcu tyle, ile miał żyć na ziemi. Nie każdy złoczyńca jest w pełni świadomy zła które czynił, i to będzie u niego działało jako środek łagodzący Boży Wyrok. W pełni świadomi, działający z premedytacją, mający także inne poważne, ciężkie obciążenia, niestety pójdą na miejsce wiecznej pokuty, do jeziora ognia i siarki, do piekła.
Dopóki będę mogła, będę was ratować, lecz do pomocy potrzebuję małej Mojej armii osób pokutujących. Zapewniam was, że przez gorącą modlitwę Różańcową, a także przez post, możecie pomóc Mnie zmienić świat, możecie pomóc powstrzymać wojny, zarazy, możecie przyczynić się do nawrócenia rządzących, jak i szeregu innych osób.
Syn zatracenia, Antychryst wydaje szereg nowych rozkazów i poleceń, on bardzo się niecierpliwi, że tak mało i tak wolno umierają zniewoleni ludzie. Niestety, zbyt wielu ludzi Wschodu i Zachodu umiera w stanie grzechu ciężkiego, śmiertelnego, wyrok ich sądu niestety nie może być złagodzony, bo nie mają żadnej okoliczności łagodzącej, ich z radością demon porywa do miejsca wiecznej pokuty, do jeziora ognia i siarki, do piekła. Na 1000 umierających 984 idzie na wieczne potępienie. Te dane wynikają z stanu faktycznego na dzień dzisiejszy.
Niebawem będę mogła działać, lecz by wyrwać piekłu więcej dusz, potrzebuję o wiele więcej Moich pomocników. Modlą się, poszczą, pokutują wciąż te same osoby, a Ja potrzebuję nowych, tych, którzy się dopiero nawrócą. W niedługim czasie może się drastycznie zmniejszyć liczba kapłanów w Polsce i na świecie. Trójca Święta nie daje zbyt wielu nowych powołań z powodu przekleństwa, które przynosi działanie biskupów i kardynałów. Tworzą oni prawa i wydają swoje decyzje, które są przeciwne Woli i Myśli Bożej, m.in. powołując tysiące świeckich szafarzy Komunii Świętej, a ten fakt ściąga na nich wielki gniew Bożej Sprawiedliwości i przynosi sobą wielkie Boże przekleństwo, które anuluje, znosi Boże Błogosławieństwo. Boże błogosławieństwo w tym czasie zyskują jedynie pojedyncze osoby świeckie i duchowne, które są w tym czasie szczególnie prześladowane przez te, które są pod wielkim wpływem księcia ciemności.
Demon zwodzi coraz więcej ludzi, coraz więcej kapłanów wszystkich szczebli. Mało kto się w ogóle modli, jeszcze mniej ludzi pości i umartwia się. Te pojedyncze osoby mimo swojej lichości i bylejakości, pomagają Mi podtrzymywać jeszcze ten świat w istnieniu. Trójca Święta i Ja, niebawem wykonamy to wszystko co będziemy musieli. Niebawem cały świat spowije wiele, wielkiego, potężnego cierpienia. Zmiany dokonywane w liturgii świętej, skasują Najświętszą Ofiarę Mszy Świętej. Nieliczni kapłani i biskupi odważą się w cichości odprawiać tę prawdziwą Najświętszą Ofiarę.
Nie pozwolę sobie wyrwać diabłu Mojego królestwa, Mojej umiłowanej, tak bardzo umęczonej Polski. Ja Sama wkroczę na arenę dziejów, dokonam wiele zmian, dokonam wielu cudów. Jeżeli nie nawrócą się masoni kościelni w Polsce, to będą umierali w wielkich męczarniach, bo powodem zemsty i udręki będzie ten, komu służyli, szatan. Cała Polska dozna wielu potężnych wstrząsów, a większość Polaków będzie w głębokim szoku.
W krótkim czasie na całym świecie umrze wielu wysoko postawionych dostojników kościelnych. Jeżeli się nie nawrócą, nie odwrócą się od zła swojego postępowania, to umrą i pójdą na miejsce wiecznej pokuty, do jeziora ognia i siarki, do piekła. Ja was nie straszę, jedynie lojalnie ostrzegam.
To w Moje Święte Dłonie Trójca Święta złożyła wasz los, nie mogę mimo chęci, wybłagać wam przedłużenia czasu na nawrócenie w nieskończoność, nie jestem w stanie. Trójca Święta nakazała Mi zaprzestać, więc zostało do Mojej dyspozycji jeszcze około dwóch lat, do chwili pełnego uderzenia działania Bożej Sprawiedliwości. To co czeka świat i Polskę, tego nie było jeszcze nigdy na ziemi. Doczekaliście czasu, kiedy niebawem Moce Nieba zostaną wstrząśnięte. Staram się jak mogę, aby was ratować, lecz nie potrafię tego uczynić bez waszej aktywnej pomocy.
Żywy Płomieniu, nie lękaj się, nie myśl niepotrzebnie, postaraj się maksymalnie wyciszyć. Na kilka chwil pozwoliłam ci odczuć, przed czym cię chronię. Walka ze złymi duchami to rzeczywistość nie fikcja, jak niektórym się wydaje. Pomogę ci we wszystkim, lecz chcę, abyś jeszcze mocniej i intensywniej skupił się nad tym, co stanowi Wolę Bożą. Korzystaj z każdej chwili duchowego odpoczynku, duchowego relaksu. Wielkimi krokami nadchodzi czas, kiedy będziesz wzięty do duchowego galopu, tak intensywnie będziesz pracował.
Pomogę ci stoczyć wiele ciężkich gatunkowo boi, lecz i ty będziesz musiał się wysilić, w swoim czasie otrzymasz wiele cennych wskazówek. Nie myśl o dniu jutrzejszym, ani o tym co cię czeka, za co będziesz żył, ty na bieżąco wykonuj to, co poleca ci Trójca Święta i Ja. Wiem, że jesteś marnym, mizernym naszym narzędziem, lecz nie ma Trójca Święta i Ja nikogo, kto by cię zastąpił. Nie niecierpliw się więc, nigdy nie unoś się pychą, butą, nigdy niczym się nie chełp.
Proś Trójcę Świętą i Mnie o pomoc, a gdy będzie to zasadne, to pomoc tę z pewnością otrzymasz, choć nie zawsze od razu. Pomogę ci zrozumieć wiele spraw i problemów, otrzymasz wiele wsparcia z nieoczekiwanej strony, także spełnią się twoje marzenia. Pozwól, abyśmy Trójca Święta i Ja zajęli się tym, co czeka cię jutro i później, bo odkąd jesteś Moim i Bożym niewolnikiem, to jest nasz kłopot. Trójca Święta ma wiele planów względem ciebie, więc nie poddawaj się demonowi, ani melancholii, ty walcz z Bożą i Moją pomocą do końca i nigdy się nie poddawaj. Pamiętaj synu, że Trójca Święta i Ja bardzo cię kochamy i nie chcemy wypuścić cię z naszych rąk.
Naucz się przewidywać konsekwencje czynu, hamuj zło w zarodku, nawet, a może zwłaszcza wtedy, jak ono się tobie wydaje miłe i przyjemne. Niczego nie zaniedbuj, bo to jak nie wcześniej to później odbije się złymi, niechcianymi konsekwencjami. Zawsze słuchaj wszelkich Słów i pouczeń Nieba, staraj się bez zwłoki wszystko wcielać w życie i walcz z pokusami tym mocniej i tym intensywniej, im one stają się bardziej złe i natrętne.
Kocham cię mimo wszystko, dlatego chcę, abyś był ostrożny i uważał. Uświadom sobie, że zawsze opiekuję się tobą na każdym kroku, dbam o ciebie, dlatego zawsze ochotnie poddawaj się każdemu działaniu Trójcy Świętej i Mojemu. Pilnuj swojej mowy i myśli, by były czyste. Nie ulegaj zbyt szybko, zbyt łatwo zwodzeniu demona, czuwaj! Zwróć się do Mnie o pomoc o każdej porze dnia i nocy, a jeśli będzie to zasadne, pomoc tę z pewnością otrzymasz. Kocham cię i z Mojego Świętego Macierzyńskiego Serca ci błogosławię. †

Kochane dzieci światłości Miłe Mojemu Świętemu, Macierzyńskiemu Sercu, tak bardzo was kocham, tak bardzo miłuję i pragnę, abyście nie zawiedli Mojego do was zaufania i z chęcią realizowali Bożą, a nie swoją wolę. Z miłością wykonujcie to wszystko, co jest zgodne z Wolą i Myślą Bożą. Chcę wam pomóc, ale wy nie zawsze zgadzacie się, aby wam pomagać. Pragnę wam pomóc, lecz to wy musicie chcieć, aby wam pomóc. Zły duch przejął kontrolę nad ogłupiałą przez niego i przez grzech ludzkością, a także nad duchowieństwem wszystkich szczebli.
Trójca Święta i Ja tak bardzo mocno was kochamy, lecz nazbyt wielu z was się jeszcze nam wyrywa przez swoje upadki i ułomności. Pilnujcie tego, aby zbyt nisko nie upaść, oprzyjcie się mocno na Bogu i na Mnie, a Trójca Święta i Ja dokonamy reszty.
Dopóki żyjecie na ziemi, zawsze możecie się nawrócić, odwrócić się od zła swojego postępowania, a Ja do tego zachęcam was z całej siły. Zechciejcie się zdecydować, dokonajcie właściwego, dobrego wyboru, Ja wam we wszystkim dopomogę, zaufajcie Mi i pozwólcie działać w was, ale i poprzez was do woli.
Kocham was Moje skarby i pragnę, abyście nie zawiedli Mojego do was zaufania, z miłością wykonujcie wszystko to, co jest zgodne z Wolą i Myślą Bożą. Kocham was niezmiernie mocno o Moje skarby. Z Miłością przytulam was do wnętrza Mojego Macierzyńskiego Serca. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię, w Imię Ojca † i Syna † i Ducha Świętego. † Amen. †††
Ufajcie waszej Niebieskiej Mamie do końca na tyle, na ile zdołacie, tak bezgranicznie, a Ja pomogę wam z chęcią dojść do wyżyn Nieba!!! Nie lękajcie się o nic, ale oprzyjcie się z miłością na Mnie, bo chcę prowadzić was za rękę do zbawienia, tak jak matka prowadzi małe dziecię. Nie lękajcie się piekielnego przeciwnika, bo Ja go depczę każdego dnia! Kto z was pomoże Mi ratować dusze, idące tak wielkim potokiem na wieczne potępienie? Czy stać jest was na to, aby Mnie posłuchać? Jak bardzo Mnie kochacie? Staram się chronić was od skutków waszej głupoty, bezmyślności i naiwności, lecz nie zmuszę do niczego waszej wolnej woli. Jest nazbyt wielu grzeszących, a zbyt mało tych, którzy pomagają Mi w dziele zbawienia dusz! Kto Mi pomoże? Nie opuszczę was w potrzebie i mimo waszej krnąbrności i przewrotności, wszystkie was bardzo, bardzo mocno kocham i błogosławię.
Bos016
Okres ważności - 1 rok. 😂 🤪