Clicks287
Edward7
12

Błędne przekonanie o wirusie

Wirus SARS-CoV2 nigdy nie został wyizolowany zgodnie ze znaczeniem słowa izolacja i nigdy nie został sfotografowany i nie scharakteryzowany biochemicznie jako cała unikalna struktura. Mikrografie elektronowe rzekomych wirusów pokazują w rzeczywistości całkiem normalne cząsteczki komórkowe z umierających tkanek i komórek, a większość zdjęć przedstawia tylko model komputerowy (CGI - obrazy generowane komputerowo). ”
Bez koncepcji teorii zarazków i bez horroru o zabójczym wirusie większość ludzi nie kupiłaby kierowanej przez NWO oficjalnej narracji propagandy COVID . W poprzednim artykule o naturze wirusa omówiłem heroiczne wysiłki niemieckiego wirusologa dr Stefana Lanki, który wygrał przełomową sprawę w 2017 roku, która trafiła aż do niemieckiego Sądu Najwyższego. Lanka udowodniła w sądzie najwyższym w kraju, że odra nie została wywołana przez wirusa i że w rzeczywistości nie ma czegoś takiego jak wirus odry. Lanka jest nadal zajęty pracą i napisał ten artykuł na początku tego roku (przetłumaczony na angielski tutaj) zatytułowany „The Misconception named Virus” ”. demonizować skromnego wirusa i fałszywie przypisywać mu chorobotwórczość, gdy jej nie ma.

Błędne przekonanie o wirusie: historia wirusa zabójcy a niedobór i toksyczność
Główny punkt Lanki w całym artykule jest następujący: kiedy współcześni naukowcy pracują z chorą tkanką, myślą, że obecność wirusa powoduje chorobę, zamiast zdawać sobie sprawę, że dana tkanka została odcięta i odizolowana od gospodarza, a następnie oblana antybiotykami, i że to oddzielenie i trucizna powodują, że jest chora i zabija ją, a nie jakikolwiek wirus. Lanka pisze:

„Wszystkie twierdzenia dotyczące wirusów jako patogenów są błędne i opierają się na łatwo rozpoznawalnych, zrozumiałych i weryfikowalnych błędnych interpretacjach… Wszyscy naukowcy, którzy myślą, że pracują z wirusami w laboratoriach, w rzeczywistości pracują z typowymi cząsteczkami określonych umierających tkanek lub komórek, które zostały przygotowane w specjalnych sposób. Uważają, że te tkanki i komórki umierają, ponieważ zostały zainfekowane wirusem. W rzeczywistości zakażone komórki i tkanki umierały, ponieważ zostały wygłodzone i zatrute w wyniku eksperymentów w laboratorium ”.

„… Śmierć tkanki i komórek zachodzi dokładnie w ten sam sposób, gdy nie jest dodawany żaden„ zainfekowany ”materiał genetyczny. Wirusolodzy najwyraźniej nie zauważyli tego faktu. Zgodnie z… logiką naukową i zasadami postępowania naukowego, eksperymenty kontrolne należało przeprowadzić. Aby potwierdzić nowo odkrytą metodę tzw. „Namnażania wirusa”… naukowcy musieliby wykonać dodatkowe eksperymenty, zwane eksperymentami kontroli negatywnej, w których dodawaliby sterylne substancje… do hodowli komórkowej ”.

„Te eksperymenty kontrolne nigdy nie zostały przeprowadzone przez oficjalną„ naukę ”do dziś. Podczas próby z wirusem odry zleciłem niezależnemu laboratorium przeprowadzenie tego eksperymentu kontrolnego, w wyniku czego tkanki i komórki umierają w warunkach laboratoryjnych dokładnie w taki sam sposób, jak w przypadku kontaktu z rzekomym „zakażonym” materiałem ”.

Innymi słowy, badane komórki i tkanki umierają dokładnie w ten sam sposób z obecnością wirusa lub bez niego; dlatego wirus nie może być przyczyną zachorowalności i śmiertelności. Co ciekawe, dokładnie to stwierdzało wielu ekspertów w dziedzinie zdrowia, a mianowicie, że istnieją tylko 2 przyczyny chorób: niedobór i toksyczność . Na przykład Charlotte Gerson (która przejęła prowadzenie Kliniki Gersona od swojego genialnego ojca Maxa) powiedziała to o chorobach i raku. Usunięcie komórek lub tkanek z organizmu, a tym samym odcięcie ich od dostarczania energii / składników odżywczych, szybko doprowadzi do niedoboru; wstrzyknięcie antybiotyków do mieszaniny jest toksyczne; tak więc nie ma solidnego dowodu, że wirus powoduje chorobę, gdy już występuje niedobór i toksyczność. To jest kluczowy punkt błędnego przekonania wirusa.

Jak błędne przekonanie o wirusie ma korzenie w 1858 roku i zakorzeniło się w 1954 roku
Lanka śledzi rozwój błędnego przekonania o wirusie do 1858 roku i do `` teorii komórkowej '' Rudolfa Virchowa, który zaproponował teorię, że każda choroba i całe życie pochodzi z pojedynczej komórki, która jest w jakiś sposób porwana przez wirusa, który ją osłabia i rozmnaża samo. Lanka wskazuje na 2 problemy z tym:

„Teoria komórkowa powstała tylko dlatego, że Rudolf Virchow stłumił kluczowe odkrycia dotyczące tkanek. Odkrycia i spostrzeżenia dotyczące struktury, funkcji i kluczowego znaczenia tkanek w tworzeniu życia, które były znane już w 1858 roku, w sposób kompleksowy obalają teorię komórki i wyprowadzone później terapie genetyczne, immunologiczne i przeciwnowotworowe.

„Teorie infekcji zostały ustalone jako globalny dogmat dopiero dzięki konkretnej polityce i eugenice III Rzeszy. Przed 1933 rokiem naukowcy odważyli się zaprzeczyć tej teorii; po 1933 roku ci krytyczni naukowcy zostali uciszeni ”.

Przez „teorie infekcji” Lanka oznacza teorię zarazków , dominującą teorię współczesnej medycyny zachodniej. Lanka następnie opisuje, jak zmiana paradygmatu w postrzeganiu wirusa nastąpiła w latach 1952-1954:

„Do 1952 roku wirus był definiowany jako patogenna trucizna w postaci białka, które jako enzym powodowało uszkodzenia w nieznany sposób, które mogły powodować choroby i być przenoszone. Po 1953 r., Roku, w którym domniemane DNA w postaci rzekomej alfa helisy zostało publicznie ogłoszone, pomysł wirusa stał się złośliwym genotypem zawiniętym w białka. W ten sposób między 1952 a 1954 rokiem nastąpiła zmiana paradygmatu dotycząca obrazu wirusa ”.
Mówi o tym, jak teoria stała się dogmatem w Kościele Głównej Nauki (aka Scientism):

„To całkowicie nienaukowe podejście powstało w czerwcu 1954 roku, kiedy opublikowano nienaukowy i dający się obalić artykuł spekulatywny, zgodnie z którym śmierć tkanki w probówce została uznana za… możliwy dowód na obecność wirusa. Sześć miesięcy później, 10 grudnia 1954 r., Główny autor opinii otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za inną równie spekulatywną teorię. Spekulacja z czerwca 1954 r. Została następnie podniesiona do faktu naukowego i stała się dogmatem, który nigdy nie był kwestionowany do dziś. Od czerwca 1954 roku śmierć tkanki i komórek w probówce jest uważana za dowód na istnienie wirusa. ”

Wracając do postulatów Kocha: bez izolacji, bez oczyszczenia
Jak omówiłem w Umbrella Term to Operate a Fake Pandemic: Not 1 Disease, Not 1 Cause (COVID-19 Umbrella Term to Operate a Fake Pandemic: Not 1 Disease, Not 1 Cause) , dzisiejsi naukowcy z głównego nurtu pomijają cały ważny drugi krok postulatów Kocha : izolację i oczyszczenie wirusa. To nie jest coś, co możesz po prostu pomalować lub zapomnieć o zrobieniu, na przykład przypadkowe zapomnienie parasola w deszczowy dzień i zmoknięcie. Jest to absolutnie kwintesencja określania, czy pojawił się nowy wirus i czy powoduje chorobę. To jest warunek sine qua non. Jeśli nie możesz go wyizolować, NIE MOŻESZ niczego udowodnić, ponieważ pączkująca gałąź, którą uważasz za atakującego wirusa, może łatwo być egzosomem lub cząsteczką wytwarzaną przez sam organizm. Dlatego cała propaganda COVID dogodnie przemilczała fakt, że nie ma obrazów mikroskopu elektronowego SARS-CoV-2, ponieważ mikroskop elektronowy jest niezwykle ważnym narzędziem w pierwszym etapie postulatów Kocha, czyli identyfikacji. Lanka kontynuuje:

„… Wirus nigdy nie został wyizolowany zgodnie ze znaczeniem słowa izolacja i nigdy nie został sfotografowany i nie scharakteryzowany biochemicznie jako cała unikalna struktura. Mikrografie elektronowe rzekomych wirusów pokazują w rzeczywistości całkiem normalne cząsteczki komórkowe z umierających tkanek i komórek, a większość zdjęć przedstawia tylko model komputerowy (CGI - obrazy generowane komputerowo). ”
Co to wszystko ma wspólnego z COVID?
Aby przywrócić to do obecnej plandemii, wszystkie te same założenia i brak dowodów są w grze, jeśli chodzi o COVID:

„Poszczególne cząsteczki są ekstrahowane z cząstek martwej tkanki i komórek, są błędnie interpretowane jako części wirusa i teoretycznie są łączone w model wirusa… Proces poszukiwania konsensusu dotyczący„ wirusa ”odry, w którym uczestnicy debatowali w celu ustalenia, co należało do wirusa, a co nie, trwało dziesiątki lat. W przypadku pozornie nowego chińskiego koronawirusa 2019 (2019-nCoV, w międzyczasie przemianowany), ten proces poszukiwania konsensusu trwa tylko kilka kliknięć myszą.

Za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą program może stworzyć dowolnego wirusa, łącząc cząsteczki krótkich części kwasów nukleinowych z martwej tkanki i komórek o określonym składzie biochemicznym, układając je w ten sposób zgodnie z życzeniem w dłuższy genotyp, który jest następnie deklarowany jako być pełnym genomem nowego wirusa… w tym procesie teoretycznej konstrukcji „wirusowego DNA” te sekwencje, które nie pasują, są „wygładzane” i dodawane są brakujące. W ten sposób zostaje wymyślona sekwencja DNA, która nie istnieje w rzeczywistości i która jako całość nigdy nie została odkryta i naukowo wykazana ”.

Zasadniczo chińscy naukowcy głównego nurtu, pracujący w oparciu o tę samą teorię, co główni naukowcy z Zachodu, wynaleźli nowy model teoretyczny SARS-CoV-2 i ogłosili nowego koronawirusa, ale wszyscy bez mikroskopów elektronowych, które mogłyby go potwierdzić.

Lanka o niebezpieczeństwie szczepionek
Nasz brak wiedzy na temat wirusów, chorób, układu odpornościowego, teorii terenu i wielu innych aspektów jest wykorzystywany przez Big Pharma do promowania niebezpiecznych interwencji medycznych, takich jak szczepionki . Oto, co Lanka ma do powiedzenia na temat niebezpieczeństwa i nieskuteczności szczepionek :

„[A] mikstura składająca się z umierających tkanek i komórek małp, płodów bydlęcych i toksycznych antybiotyków… jest używana jako„ żywa ”szczepionka, ponieważ ma składać się z tak zwanych„ atenuowanych ”wirusów… [ta] toksyczna mieszanina pełna obcych białek, obcych kwasów nukleinowych (DNA / RNA), cytotoksycznych antybiotyków, drobnoustrojów i zarodników wszelkiego rodzaju jest oznaczana jako „żywa szczepionka”. Jest on wszczepiany dzieciom poprzez szczepienia głównie do mięśni, w ilości, która gdyby została wstrzyknięta do żył, natychmiast doprowadziłaby do pewnej śmierci… Weryfikowalne fakty świadczą o niebezpieczeństwie i zaniedbaniu tych naukowców i polityków, którzy twierdzą, że szczepionki są bezpieczne mają niewielkie skutki uboczne lub nie mają ich wcale i chronią przed chorobą. Żadne z tych twierdzeń nie jest prawdziwe i naukowe, wręcz przeciwnie: po dokładnej analizie naukowej można stwierdzić, że szczepionki są bezużyteczne, a odpowiednia literatura przyznaje, że brakuje jakichkolwiek dowodów na ich korzyść ”.

Końcowe przemyślenia
Błędne przekonanie o wirusie towarzyszy nam od dawna. Tak samo szalone, jak obecne poddanie się oparte na strachu, noszeniu masek i dystansowaniu się od społeczeństwa, są ludzie, którzy używają Operacji Koronawirus jako szansy na przebudzenie. Podczas gdy niektórzy zagłębiają się w utratę przytomności i szukają nowych produktów ochronnych („ulepsz swoją maskę dla naszej opatentowanej osłony ochronnej z filtrem powietrza (N95)”), inni widzieli zamach stanu koronawirusa za to, czym naprawdę jest: szansa na rzucenie się pozbywamy się wszelkiego rodzaju architektury sterowania, podczas gdy ludzie lunatycy ze strachu. Zawsze dobrze jest zakwestionować podstawowe założenia każdej wypowiedzi rządowej, ponieważ prawie zawsze może to otworzyć portal prowadzący do prawdy.
*****
Makia Freeman jest redaktorem alternatywnych mediów / niezależnego serwisu informacyjnego The Freedom Articles , autorem książki Cancer: The Lies, the Truth and the Solutions i starszy badacz w ToolsForFreedom.com . Makia jest na Steemit i Parler .
Źródła:* https: //thefreedomarticles.com * https: //davidicke.com
* https: //thefreedomarticles.com https: //thefreedomarticles.com thefreedomarticles.com

Mnóstwo koronawirusów, ale brak SARS-CoV2: lutowe badanie nie wykazało żadnych dowodów na obecność wirusa COVID, nadal jest prawdziwe

Chociaż w organizmie jest wiele koronawirusów, nie ma dowodów na obecność SARS-CoV2. Europejskie badanie z lutego 2020 r. Nie wykazało dowodów na obecność nowego koronawirusa pomimo oficjalnej narracji i wywoływania strachu.

W naszym organizmie jest mnóstwo koronawirusów
w każdej chwili. W rzeczywistości pulmonolog Wolfgang Wodarg twierdzi, że z jego doświadczenia wynika, że jest to około 7-15% wirusów w naszym ciele, a jak opisałem w poprzednich artykułach na temat ludzkiego wirusomu , to 7-15% przekłada się na bardzo dużą liczbę, biorąc pod uwagę, że Szacuje się, że (człowiek) wirusom zawiera 380 bilionów wirusów . Więc wokół jest mnóstwo koronawirusów, ale zgadnij co? Nie ma SARS-CoV2 , wirusa, o którym mówi się, że powoduje COVID. Odpowiedzi były przed nami przez cały czas trwania tej pandemii . Europejskie badanie z lutego 2020 r. Zatytułowane Mnóstwo koronawirusów, ale brak SARS-CoV-2 ilustruje punkt, o którym mówię od kilku miesięcy: nie ma żadnych konkretnych dowodów na istnienie nowego koronawirusa lub nowego wirusa. Wnioski z tego badania są nadal aktualne. Jeśli ktoś uważa, że ma złoty standard dowodu na obecność nowego wirusa, skontaktuj się z nami. W międzyczasie przyjrzyjmy się, co to badanie mówiło nam dawno temu, kiedy ta „pandemia” rozwijała się w Europie i na Zachodzie.

Badanie z lutego 2020 r. Wykazało mnóstwo koronawirusów, ale nie ma SARS-CoV2
To badanie otwiera oczy. Zacytuję dużą część tego. Zwróć uwagę, jak autorzy wyraźnie wspominają, że podobna sytuacja miała miejsce w przypadku wcześniejszych „pandemii”, takich jak MERS, które nigdy nie spełniły oczekiwań. Zwróć również uwagę, jak twierdzą, że podczas gdy wszyscy mają obsesję na punkcie nieistniejącego SARS-CoV2 , w organizmie są inne znane wirusy, które są ignorowane.

„W czasie epidemii bliskowschodniego zespołu oddechowego (MERS) -koronawirusa w 2012 roku zwracaliśmy uwagę na brak rozpoznania tego wirusa wśród podróżnych powracających z pielgrzymki Hajj, co kontrastowało ze znacznym niepokojem związanym z pojawiającą się infekcją i jej ryzyko importu i rozprzestrzeniania się we Francji kontynentalnej. Zamiast MERS-CoV wykryto wirusy grypy A i B. To ilustruje główny rozdźwięk między obawą przed hipotetycznym rozprzestrzenianiem się wirusa pojawiającego się na Bliskim Wschodzie we Francji a rzeczywistością braku zdiagnozowanych przypadków, przy jednoczesnym bardzo realnym i wysokim zachorowalności na wirusy układu oddechowego powszechne na całym świecie iw naszym kraju oraz związana z nimi śmiertelność wydawała się w dużej mierze zaniedbywana. Siedem lat później pojawienie się SARS-CoV-2 w grudniu 2019 r. Powtórzyło ten wzorzec nieproporcjonalnego strachu przed importem i rozprzestrzenianiem się infekcji we Francji kontynentalnej… ”

Należy stwierdzić, że testy te zostały przeprowadzone przy użyciu testu PCR, który ostro krytykowałem za niewłaściwe wykorzystanie do diagnozy zamiast do produkcji (jak było zamierzone), jednak nawet jeśli placówka medyczna stosuje własne testy i metody, nadal mogą nie znaleźć dowodów na SARS-CoV2. Każdy test był negatywny!

„W sumie przebadaliśmy do tej pory (stan na 19 lutego 2020 r.) 4084 próbki dróg oddechowych metodą PCR i wszystkie testy dały wynik negatywny na SARS-CoV-2”.

„Testy te zostały przeprowadzone na próbkach 32 podejrzanych przypadków SARS-CoV-2, 337 osób repatriowanych na początku lutego 2020 roku z Chin przebadanych dwukrotnie, 164 pacjentów zmarłych w szpitalach publicznych w Marsylii w latach 2014-2019, z których co najmniej Jedna próbka z dróg oddechowych została wysłana do naszego laboratorium, a także zawierała 3214 próbek z dróg oddechowych wysłanych od stycznia 2020 roku do naszego laboratorium w celu ustalenia etiologii wirusa. Dla kontrastu, od 1 stycznia 2020 r. Przebadaliśmy 5080 próbek dróg oddechowych pod kątem różnych podejrzanych infekcji wirusowych dróg oddechowych i zidentyfikowaliśmy w 3380 przypadkach wirusy układu oddechowego. W kolejności malejącej były to: wirus grypy A (n = 794), wirus grypy B (n = 588), rinowirus (n = 567), syncytialny wirus oddechowy (n = 361), adenowirus (n = 226), metapneumowirus (n = 192), enterowirus (n = 171), bakawirus (n = 83), wirus paragrypy (n = 24) i parechowirus (n = 8). Wśród zdiagnozowanych wirusów było także 373 powszechnych ludzkich koronawirusów (HCoV), w tym 205 HCoV-HKU1, 94 HCoV-NL63, 46 HCoV-OC43 i 28 HCoV-229E… ”

Ten ostatni akapit jest dość wymowny. Pokazuje, jak cały nacisk położono na rzekomym nowym wirusie, podczas gdy normalna powszechna choroba i śmierć zostały zignorowane (ostatecznie, chociaż badanie tego nie mówi, większość tej normalnej choroby i śmierci została dokooptowana i ponownie sklasyfikowane jako COVID, aby zwiększyć liczbę):

„Dlatego zaskakujące jest to, że cała uwaga skupiła się na wirusie, którego śmiertelność ostatecznie wydaje się być tego samego rzędu wielkości, co w przypadku pospolitych koronawirusów lub innych wirusów układu oddechowego, takich jak grypa lub syncytialny wirus oddechowy, podczas gdy cztery powszechne wirusy HCoV zdiagnozowane pozostają niezauważone, chociaż ich częstość jest wysoka. W rzeczywistości cztery powszechne HCoV często nie są nawet identyfikowane w rutynowej diagnostyce w większości laboratoriów, chociaż genetycznie bardzo się od siebie różnią i wiążą się z różnymi objawami ”.
W artykule Off Guardian z czerwca 2020 r. Nadal nie znaleziono żadnego dowodu na SARS-CoV2

W innym miejscu omówiłem, w jaki sposób COVID zawodzi postulaty Kocha . Niedawny artykuł Off Guardian z czerwca 2020 r. Naukowcom nie udało się udowodnić, że koronawirus spełnia postulaty Kocha, jest głębszy, ponieważ autorzy twierdzą, że „ przeszukali internet i nie znaleźli żadnego dowodu na to, że naukowcy wykonali proste kroki wymagane do wykazania, że SARS- CoV-2 bezsprzecznie spotyka nawet jedną - nieważne - z części składowych trzeciego postulatu ”. Dalej stwierdzają:

„Te części to: izolacja z komórek ludzkiego pacjenta DNA nowego koronawirusa pełnej długości sekwencjonowanie wyizolowanego DNA, następnie ustalenie, że identyczna sekwencja nie występuje w żadnym innym wirusie, a następnie replikacja lub klonowanie DNA w celu utworzenia nowej kopii wirusa

wstrzyknięcie nowej kopii wirusa do statystycznie znaczącej liczby żywych żywicieli (zwykle zwierząt laboratoryjnych) i sprawdzenie, czy u tych zwierząt wystąpią dyskretne objawy diagnostyczne związane z COVID-19, zamiast rozwinąć objawy diagnostyczne jakiejkolwiek innej infekcji lub choroby.

Kilku naukowców twierdziło, że niektóre lub wszystkie postulaty zostały spełnione. Ich artykuły zostały pochwalone przez media, urzędników zdrowia publicznego i polityków. Problem w tym, że każdy z tych dokumentów rozpada się nawet przy pobieżnym egzaminie ”.

Oczywiście częścią tego całego przekrętu było to, że COVID celowo otrzymano absurdalnie niejasne i szerokie kryteria dotyczące objawów, więc można zakwalifikować prawie każdy rodzaj przeziębienia, grypy lub choroby układu oddechowego. Nie ma „dyskretnych objawów diagnostycznych” - zgodnie z projektem! Autorzy podają następnie przykłady naukowców, którzy twierdzą, że spełnili postulaty Kocha dotyczące COVID, ale po dokładniejszym zbadaniu tego nie zrobili.

Doktor Tim O'Shea zaoferował nagrodę w wysokości 5000 USD każdemu, kto może udowodnić istnienie diagnozy COVID / SARS-CoV2.

Końcowe przemyślenia
Musimy nadal kwestionować podstawowe założenia leżące u podstaw tej pandemii. Jesteśmy teraz w lipcu, a oszustwo nie wykazuje żadnych oznak osłabienia, a wszystkie rodzaje nikczemnych planów są w przygotowaniu (druga fala, szczepionki RNA, obowiązkowe szczepienia itp.). Istnieje wiele koronawirusów (i zawsze było), ale cała oficjalna narracja opiera się na istnieniu nowego wirusa. (którego nie ma)
Tymczasem pomyśl o wszystkich ludziach, którzy zginęli w tym okresie szalonej blokady, ponieważ ich leczenie zostało przełożone, za bardzo bali się odwiedzić klinikę lub szpital lub z wielu innych powodów. Ci ludzie to tylko niewielka część ogromnej ilości stresu, lęku, strachu, namacalnych krzywd i śmierci, których doświadczyli ludzie na całym świecie z powodu tego oszustwa bez sprawdzonego wirusa. Kontynuuj badania, kwestionuj i rozpowszechniaj prawdę. Od tego zależy nasza wolność.
*****
Makia Freeman jest redaktorem alternatywnych mediów / niezależnego serwisu informacyjnego The Freedom Articles , autorem książki Cancer: The Lies, the Truth and the Solutions i starszy badacz w ToolsForFreedom.com . Makia jest na Steemit i Parler .
Źródła:* https: //www.youtube.com? v = XnlT3rPNUp0
* https: //thefreedomarticles.com * https: //www.inverse.com
* https: //www.eurosurveillance.org * https: //thefreedomarticles.com
* https: //thefreedomarticles.com * https: //off-guardian.org
* https: //www.youtube.com? v = AR2Ju_E1kuQ thefreedomarticles.com
woj_tek shares this
287
m.rekinek
Poniżej z ostatnich dwóch tygodni: data, liczba zgonów na COVID, średni wiek osób zmarłych:
14.08 -> 15 -> 77,3
13.08 -> 13 -> 76,3
12.08 -> 9 -> 75,7
11.08 -> 12 -> 71,8
10.08 -> 2 -> 82,0
09.08 -> 7 -> 79,6
08.08 -> 13 -> 74,8
07.08 -> 13 -> 78,0
06.08 -> 18 -> 74,5
05.08 -> 18 -> 78,7
04.08 -> 6 -> 81,5
03.08 -> 1 -> 76,0
02.08 -> 10 -> 77,7
01.08 -> 5 -> 77,6
Łącznie: za 2 tygodnie 08.2020 -…More
Poniżej z ostatnich dwóch tygodni: data, liczba zgonów na COVID, średni wiek osób zmarłych:
14.08 -> 15 -> 77,3
13.08 -> 13 -> 76,3
12.08 -> 9 -> 75,7
11.08 -> 12 -> 71,8
10.08 -> 2 -> 82,0
09.08 -> 7 -> 79,6
08.08 -> 13 -> 74,8
07.08 -> 13 -> 78,0
06.08 -> 18 -> 74,5
05.08 -> 18 -> 78,7
04.08 -> 6 -> 81,5
03.08 -> 1 -> 76,0
02.08 -> 10 -> 77,7
01.08 -> 5 -> 77,6
Łącznie: za 2 tygodnie 08.2020 -> 142 osoby -> 76,7 lat
Za 2018 mamy (długość życia/procentowy udział w populacji):
Kobiety: 81,7 lat / 51,7%
Mężczyźni: 73,8 lat / 48,3%
Kobiety i mężczyźni razem: 77,9 lat
Na razie mamy: 76,7 (COVID) i 77,9 (całość)
Rafał_Ovile
Nikt z powyższych nie zmarł na covid - 19. Ten według prawideł cyklu grypy sezonowej wygasł w marcu. W ogóle nikt nie zmarł na covid, co najwyżej po naciąganiu fałszywymi testami zmarli z covidem (n.p. w tym ten co popełnił samobójstwo skacząc z IX piętra), a w rzeczywistości na choroby przewlekłe, które wcześniej były klasyfikowane przed dokonaniem plandemicznego przekrętu z udziałem WHO.