Clicks1.5K

JEZUS: Muszę was ostrzegać, ponieważ przez antychrysta wasze życie na ziemi zmieni się w sposób przekraczający wasze rozumienie

KSIĘGA PRAWDY

piątek, 25 października 2013 roku, godz. 23.55

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy ludzie oskarżają cię o szerzenie lęku przez te Orędzia, to muszą oni zrozumieć Moje prawdziwe intencje. Lęk pochodzi z nikczemności tych, którzy są przeniknięci ciemnością duszy i chodzą wśród was. Wasi wrogowie są Moimi wrogami. W każdym narodzie będą tworzyć fałszywą duchowość, która nie będzie pochodziła ode Mnie. Będą oni tak uroczy, przenikną do tych o wysokim statusie, aby rozpowszechniać fałszywą doktrynę New Age, pochodzenia satanistycznego. Wielu uzna te straszne działania za nieszkodliwe zabawy, ale za pozornie niewinną fasadą leży przebiegły plan pozbawienia świata wiary w Trójcę Świętą.

Bardzo niewielu ludzi na świecie pokłada jakąkolwiek ufność w Bogu lub w ogóle w Niego wierzy, toteż gdy słudzy szatana przedstawią im fałszywe wartości, fałszywe duchowości i pogaństwo, wielu zostanie zwiedzionych. Będą ich przyciągać fałszywe humanitarne apele o prawa dla tych, którzy szukają akceptacji dla swojego życia, sprzeciwiającego się przykazaniom ustanowionym przez Mojego Ojca. Ponieważ ich wiara w Boga jest słaba, będą otwarci na kłamstwa. W zamian będą czcili fałszywego boga, antychrysta.

Mówię wam te rzeczy, bo są prawdą. Dlaczego nie miałbym was przed tym ostrzegać? Jestem waszym Zbawicielem i w końcu przygotowuję ratunek dla was wszystkich, po tak długim i bolesnym czasie. Człowiek cierpi nieopisane męki z powodu szatana. Tak wielu ludzi nie rozumie, jak bardzo niszczy on życie. Rujnuje on wasze relacje z innymi ludźmi, popycha na drogę występków, które was niszczą, zmieniają i wciągają w pułapkę. Bez względu na to, co on wam daje, zawsze będziecie się czuli puści. Nadal będziecie nieustannie upadali i uwikłacie się w niemoralne i sprzeczne z naturą czyny i nie da wam to żadnego zaspokojenia.

Tylko Ja, Jezus Chrystus, mogę przynieść wam prawdziwy pokój, miłość i zbawienie. Muszę was ostrzegać, ponieważ przez antychrysta wasze życie na ziemi zmieni się w sposób przekraczający wasze rozumienie. Nie robię tego, aby was wystraszyć, ale by was przygotować na prawdę. Tylko Prawda uwolni was od nieprawości tych, którzy żyją, oddychają i którzy umrą z powodu przynależności do szatana i jego demonów.

Tylko Ja, Jezus, jestem waszą drogą do znalezienia ulgi od prześladowań, które rzucą na świat ci niegodziwi, przebiegli i podstępni ludzie.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…kakolwiek-ufnosc-w-bogu-lub-w-ogole-w-niego-wierzy
wordpress.com/…n-the-world-today-have-any-faith-or-belief-in-god/

______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ ORĘDZIA O ANTYCHRYŚCIE

15.11.2010 - Powtórne Przyjście

15.11.2010 - Ogólnoświatowa Władza, antychryst i Znak Bestii

08.02.2012 - Wkrótce przyjdzie człowiek, który będzie twierdził, że jest Mną

31.07.2012 - Pozwólcie Mi wynieść was w bezpieczne miejsce z dala od wszelkiej krzywdy i uchronić od antychrysta

28.09.2012 - Ten człowiek oznajmi światu, że jest Mesjaszem i będzie popierany przez wielu czołowych, światowych przywódców-figurantów

26.04.2013 - Antychryst będzie pochodził ze Wschodu, nie z Zachodu

21.07.2013 - Przygotowują oni teraz antychrysta na jego wielkie wejście

25.07.2013 - Matka Zbawienia: Będzie się wydawało, że fałszywy prorok powstał z martwych, tak jakby wydarzył się cud

Bóg Ojciec: Antychryst jest gotowy do ujawnienia się

29.10.2013 - Matka Zbawienia: Kościół Mojego Syna stanie się siedzibą antychrysta

09.12.2013 - Antychryst będzie mówił wieloma językami, ale ani jedno słowo po łacinie nie wyjdzie z jego ust

07.02.2014 - Matka Zbawienia: Wielu będzie uważało antychrysta za bardzo świętego człowieka

15.02.2014 - Matka Zbawienia: Antychryst użyje swoich tak zwanych stygmatów, jako sposób na przekonanie, świata, że jest Jezusem Chrystusem

07.09.2014 - Matka Zbawienia: Antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony

19.09.2014 - Matka Zbawienia: Strzeżcie się człowieka, który oświadczy, że jest Synem Człowieczym

27.11.2014 - Matka Zbawienia: Fałszywy kościół ciemności będzie pozbawiony życia

27.04.2014 - Matka Zbawienia: Dni poprzedzające przybycie antychrysta będą dniami wielkich uroczystości

___________________________________________________________________
CÓRKA MARYI
" Tylko Prawda uwolni was od nieprawości tych, którzy żyją, oddychają i którzy umrą z powodu przynależności do szatana i jego demonów.

Tylko Ja, Jezus, jestem waszą drogą do znalezienia ulgi od prześladowań, które rzucą na świat ci niegodziwi, przebiegli i podstępni ludzie..."