Clicks518

Kazanie - ks. P. Natanek 16.04.2019

wojownikChrystusa
3
Kazanie - ks. P. Natanek 16.04.2019 : www.youtube.com/watchMore
Kazanie - ks. P. Natanek 16.04.2019 :
www.youtube.com/watch
Szukający PRAWDY
DO niejakiego stanislawp, który mnie zablokował, a który dzisiaj napisał „poemat myśli” pod tekstem Ks. Natanek pozytywnie o geście Franciszka..., tak więc mój komentarz:

Panie Stanisławie (choć myślę, że prawdziwe Imię jest inne, ale na tę chwilę będę posługiwał się p. Stanisław) głupoty Pan piszesz. Dla pocieszenia napiszę, że z mojej wiedzy, w znacznej części... to nie Pana wina, ale …More
DO niejakiego stanislawp, który mnie zablokował, a który dzisiaj napisał „poemat myśli” pod tekstem Ks. Natanek pozytywnie o geście Franciszka..., tak więc mój komentarz:

Panie Stanisławie (choć myślę, że prawdziwe Imię jest inne, ale na tę chwilę będę posługiwał się p. Stanisław) głupoty Pan piszesz. Dla pocieszenia napiszę, że z mojej wiedzy, w znacznej części... to nie Pana wina, ale przodków, z różnych przyczyn... Najgorsze jest to, że mieszasz ludziom w głowach poprzez takie głupie gadanie.

Łk, 17, 20-21

20 Zapytany przez faryzeuszów, kiedy przyjdzie królestwo Boże, odpowiedział im: «Królestwo Boże nie przyjdzie w sposób dostrzegalny; 21 i nie powiedzą: „Oto tu jest” albo: „Tam”. Oto bowiem królestwo Boże pośród was jest».


Masz przyjacielu zablokowane w jakiejś części... ŁASKI POZNANIA

O co mi tutaj chodzi? Już odpowiadam – może posłużę się skrajnymi przypadkami tj.

1) Byli, są osoby, którym było (jest) dane mieć odblokowane w bardzo, bardzo dużej części Łaski Poznania Królestwa Bożego np. św. Ojciec Pio. Polega to na tym, że popatrzysz komuś w oczy i widzisz jego duszę, serce, myśli (w jakiejś czy w znacznej części). Niektórzy nawet nie muszą patrzeć na kogoś, a widzą Królestwo Boże (Prawdziwi Prorocy),

2) Byli, są osoby opętane, które mają całkowicie zablokowane Łaski Poznania Królestwa Bożego (w tym czasie tracą świadomość).

Oczywiście zarówno w pierwszej, jak i drugiej grupie jest bardzo, bardzo niewiele osób.

Większość, to osoby, którzy znajdują między tymi skrajnymi przypadkami, w tym ja, niemniej przestrzeń Poznania Królestwa Bożego między tymi osobami - nami jest tutaj ogromna.

Tak więc Panie Stanisławie - nie masz Łaski ponadprzeciętnego Poznania Królestwa Bożego tutaj na ziemi, (ale powtórzę w znacznej części to nie Twoja wina), czyli patrzysz na człowieka i widzisz tylko konkurenta w przestrzeni swojego działania.

Pozdrawiam
Króluj Nam Chryste