Clicks458
Edward7
12

Jedna światowa waluta i „Agenda ID2020”

Banki centralne wspierają globalny upadek zgodnie z projektem...

Były ekonomista Banku Światowego, Peter Koenig (informator): "Nie COVID-19: jest prawdziwym zagrożeniem ale „Agenda ID2020” Czym jest niesławny ID2020? Jest sojuszem partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i społeczeństwa obywatelskiego. Jest to program identyfikacji elektronicznej, który wykorzystuje szczepienia ogólne jako platformę tożsamości cyfrowej. https://www.globalresearch.ca/coronavirus-causes-effects-real-danger-agenda-id2020/5706153
„… Razem ze szczepieniem - jeśli nie tą, to prawdopodobnie późniejszą, można wstrzyknąć nano-chip, nieznany szczepionej osobie. Chip może być zdalnie ładowany wszystkimi Twoimi danymi osobowymi, w tym kontami bankowymi - cyfrowymi pieniędzmi. Tak, cyfrowe pieniądze, właśnie do tego dążą „oni”, więc naprawdę nie masz już kontroli nad swoim zdrowiem i innymi danymi intymnymi, ale także nad swoimi zarobkami i wydatkami. Twoje pieniądze mogą zostać zablokowane lub odebrane - jako „sankcja” za niewłaściwe zachowanie, za pływanie pod prąd. Możesz zostać zwykłym niewolnikiem panów. Dla porównania, feudalizm może wyglądać jak spacer po parku ”.(...)

Jeśli rzeczywiście nastąpi szczepienie na siłę, kolejna "bonanza" dla Big Pharma, ludzie naprawdę nie wiedzą, jaki rodzaj koktajlu zostanie dodany do szczepionki, może to być powolny zabójca, który działa dopiero za kilka lat - lub choroba, która uderza dopiero w następne pokoleniu - albo w środek osłabiający mózg, albo gen powodujący bezpłodność kobiet…. wszystko jest możliwe - zawsze w celu pełnej kontroli populacji i redukcji populacji. Za kilka lat nie wiadomo oczywiście,nie będą wiedzieć z skąd pochodzi choroba. Taki jest poziom technologii, który osiągnęły nasze laboratoria wojny biologicznej (USA, Wielka Brytania, Izrael, Kanada, Australia…).

Nie bez powodu dr Tedros, DG WHO, powiedział kilka dni temu, że musimy przejść w kierunku pieniądza cyfrowego, ponieważ papierowe i monety pieniężne mogą przenosić choroby, zwłaszcza choroby endemiczne, takie jak koronawirus. Prekursor rzeczy, które nadejdą? - Albo rzeczy, które już tu są? - W wielu krajach skandynawskich gotówka jest w dużej mierze zakazana, a nawet za batonik można zapłacić tylko elektronicznie.
Dążymy do totalitarnego stanu świata. Jest to część Agendy ID2020 - i te kroki już teraz - przygotowywanych od dawna, w tym przez symulację komputerową koronawirusa w Johns Hopkins w Baltimore 18 października 2019 r., Sponsorowaną przez WEF oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Co to jest niesławny ID2020? Jest sojuszem partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i społeczeństwa obywatelskiego. Jest to elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje szczepienia ogólne jako platformę tożsamości cyfrowej. Program wykorzystuje istniejące operacje rejestracji urodzeń i szczepień, aby zapewnić noworodkom przenośną i trwałą tożsamość cyfrową powiązaną biometrycznie. GAVI, Global Alliance for Vaccines and Immunization , określa się na swojej stronie internetowej jako globalne partnerstwo zdrowotne organizacji sektora publicznego i prywatnego, zajmujące się „szczepieniami dla wszystkich”. GAVI jest wspierany przez WHO i nie trzeba dodawać, że jego głównymi partnerami i sponsorami jest przemysł farmaceutyczny.
ID2020 Alliance na szczycie w 2019 r., Zatytułowanym „Rising to the Good ID Challenge”, we wrześniu 2019 r. W Nowym Jorku, zdecydowało się wdrożyć swój program w 2020 r., Co zostało potwierdzone przez WEF w styczniu 2020 r. W Davos. Ich program tożsamości cyfrowej zostanie przetestowany przez rząd Bangladeszu. GAVI, Vaccine Alliance i „partnerzy ze środowiska akademickiego i pomocy humanitarnej” (jak to nazywają), są częścią partii pionierów.
Czy to tylko zbieg okoliczności, że ID2020 jest wdrażany na początku tego, co WHO nazywa pandemią? - Czy też potrzebna jest pandemia, aby „wdrożyć” wiele niszczycielskich programów ID2020?

Więcej od Petera Koeniga, byłego ekonomisty Banku Światowego, na temat kluczowych elementów nowego systemu finansowego:
Farce and Diabolical Agenda of A „Universal Lockdown” https://www.globalresearch.ca/covid-19-cruelty-universal-lockdown/5710798

Tutaj tylko kluczowe elementy jako prekursor tego, czym świat żyje teraz i co ma nadejść, jeśli tego nie powstrzymamy - aby pokazać, jak zaplanowano to całkowicie przestępcze oszustwo. Części scenariusza to:
• Masowy program szczepień, prawdopodobnie poprzez obowiązkowe szczepienia - marzeniem i pomysłem Billa Gatesa jest szczepienie 7 miliardów ludzi.
• Masowa redukcja populacji, plan eugeniki - częściowo poprzez szczepienia i inne środki (ref. Bill Gates, „Jeśli naprawdę dobrze wykonujemy szczepienia, możemy zredukować światową populację o 10% do 15%”. Patrz „Innowacje to Zero! ”, przemówienie na dorocznej konferencji TED2010, Long Beach, Kalifornia, 18 lutego 2010).
• Elektroniczny identyfikator każdej osoby na planecie - w postaci nano chipa, ewentualnie wstrzyknięty wraz z obowiązkowym szczepieniem. Ten nanoukład może być zdalnie połączony ze wszystkimi danymi osobowymi.
• Cyfrowe pieniądze, koniec z gotówką.
• Uniwersalne wdrożenie 5G, później 6G.
Od wielu lat niezależni eksperci finansowi, tacy jak Greg Mannarino, ostrzegają przed bankierami centralnymi i ich planami dotyczącymi globalnej kryptowaluty i społeczeństwa bezgotówkowego:

Ekspert finansowy: Banki centralne wspierają globalny upadek zgodnie z projektem
https://www.youtube.com/watch?v=P33HS9D8Grs
"Rozejrzyj się. Świat zamknięty. Zamykają się miasta, państwa, narody. Rynki w swobodnym spadku. Co więcej, NIC, co widzisz, nie jest przypadkowe!… Rozmyślny globalny krach ma miejsce zgodnie z projektem. Wielu, wielu ludzi umrze. Wszystko to jest robione, aby wprowadzić NOWY system finansowy i metody kontroli nad pozostałą populacją wykraczającą poza twoje najdziksze koszmary… To, co teraz widzimy, to TYLKO POCZĄTEK… to ŚWIADOMY krach światowej gospodarki i systemy finansowe. Nowa Ameryka jest teraz epicentrum nowego porządku, który szybko ogarnie świat. Uważam również, że Fed" jest z założenia. zalewa świat teraz dolarami, aby stworzyć jeden świat WSZYSTKIE cyfrowe waluty… GM ”
Koniec gry koronawirusa: kryzys gospodarczy i wprowadzenie nowego cyfrowego systemu finansowego www.activistpost.com nowy-cyfrowy-system-finansowy.html
Lynette Zang: Nowy łańcuch bloków kryptograficznych SDR dla bankierów zniewolą ludzkość (wideo)
https://thedailycoin.org/2017/08/10/lynette-zang-bankers-new-sdr-crypto-blockchain-will-enslave-humanity-video/
Nowy, stworzony w Chinach, blockchain kryptowaluty ACChain będzie walutą światową związaną z SDR, która pozwoli międzynarodowej elicie bankowej zdigitalizować wszystkie aktywa materialne na Ziemi, a następnie przejmie całkowitą kontrolę nad tym wszystkim. Lynette Zang wyjaśnia: „Celem jest zdobycie twojego bogactwa, a kiedy mówi się, że jest to OSTATNI mechanizm transferu bogactwa, mają na myśli to, ponieważ chcą tego wszystkiego. Wszystko." Projektant oprogramowania firmy Intel, Brad Peters, idzie o krok dalej, mówiąc: „Jeśli globalna moneta kryptograficzna kontrolowana przez Bank For International Settlements (BIS) będzie umiędzynarodowić PROPERTY na ich krypto blockchain, otrzymają jeden światowy rząd i jedną światową walutę. ten sam skok. To jest okładka magazynu Economist z roku 1988 (prognoza na rok 2018) ”. ( https://bitcoin.eu/1988-economist-magazine-prediction-come-true/ )

Ameryka upada: Rezerwa Federalna JEST TERAZ KONTROLOWANA. Mannarino https://www.youtube.com/watch?v=_FBiJdzz8RE
Ameryka jest niszczona. A jeśli nie powstaniemy i nie będziemy walczyć o nasze prawa i wolność, to zniknie na zawsze. Jedynym wyjściem z tego koszmaru dla Ameryki i świata jest odebranie przez wszystkie rządy władzy tworzenia i emisji swoich walut narodowych z dala od banków centralnych. Cały powód, dla którego ludzkość pogrąża się w przerażającym bałaganie, jest taki, że nieświadomie (z powodu skorumpowanych polityków) daliśmy moc tworzenia pieniędzy grupie międzynarodowych rodzin bankowych. Mają tę władzę w Stanach Zjednoczonych od ponad 100 lat, aw Europie znacznie dłużej. To ukryta oligarchia, która kontroluje narody zza kulis. Ta oligarchia jest teraz tak potężna, że planuje zabić miliardy (przez załamanie światowej gospodarki i walut krajowych) i zniewolić tych, którzy zostali w tyle.

Planują też zniszczyć ludzi, którzy zostali pozostawieni przez szczepionki zmieniające DNA.
Komentarz opublikowany pod tym artykułem:
https://carlbherman.blogspot.com/2020/08/have-we-people-already-won-and-qs-show.html

Wenezuela stała się bezgotówkowa

Nie ma krajowej gotówki.
Elektroniczna jest jedyną akceptowaną walutą. Niektóre wyjątki są w miastach przygranicznych, takich jak San Cristobal. Akceptowane są dolary amerykańskie lub peso kolumbijskie.

Na przełomie lutego i marca br. Zaczęły pojawiać się skutki sankcji. Poważnie ucierpiała produkcja i import paliw . W międzyczasie reszta świata miała pod dostatkiem paliwa, ale nie miała pozwolenia na jego spalanie. Natychmiast wpłynęło to na lokalną gospodarkę. Blokada została nałożona za pomocą surowych środków, takich jak bicie ludzi, zastraszanie ich i więzienie. Blokada była właściwie sposobem na przejęcie kontroli społecznej.
Stworzyłem ten film, który pokazuje zamieszanie w moim rodzinnym mieście z powodu kryzysu paliwowego. Napięta sytuacja na stacji benzynowej w sercu Wenezueli powstała, gdy oficerowie odmówili sprzedaży paliwa rolnikom i producentom. Racjonowanie 20 litrów tygodniowo obywatelom, podczas gdy politycy i inne osoby z odznaką lub mundurami napełniają zbiorniki, bardzo się zdenerwowały.

Co będzie dalej? Skoki śmiertelności. I przykrywka. Mam nadzieję, że się mylę.
Miliony Wenezuelczyków opuściło kraj z powodu załamania gospodarczego. COVID-19 zmusił ich do powrotu. . Wielu z tych, którzy wrócili, skorzystało w tym celu z „zielonych ścieżek”. Zielone ścieżki to nielegalne drogi kontrolowane przez bandytów, którzy pobierają pieniądze, gwałcą i zabijają migrantów.
Hotele w Maracaibo i innych miastach zostały przejęte do obowiązkowej kwarantanny dla osób powracających do Wenezueli. W moim rodzinnym mieście przejęto również hotele takie jak Morichal Largo. Ten stan jest teraz drugim pod względem liczby "infekcji". Zdeklarowane siłą, wszelka mobilność jest ograniczona do odwołania. Lotniska, dworce autobusowe, statki i wszelkie środki transportu są zabronione do końca 2020 roku.
Ten artykuł w Wiadomościach ONZ stwierdza:

Według oficjalnych danych, od 6 kwietnia, kiedy ustanowiono obowiązkową kwarantannę dla osób powracających, do 28 lipca ponad 72 517 osób powróciło do kraju przez granice lądowe, w większości przez stan Táchira.
Codzienne razzi (zamieszki) są przeprowadzane. Powiedziano mi, że ludzie są zabierani i umieszczani na patrolach z dowolnego powodu. Estadio Monumental de Maturín jest przygotowane na przyjęcie pacjentów z COVID-19.


Na terenie całego kraju obowiązuje kwarantanna 7 + 7.
Nie jestem wirusologiem. Ale ta kwarantanna 7 + 7 wydaje mi się bardziej schematem. 7 dni relaksującej kwarantanny, a następnie 7 dni radykalnej kwarantanny. Podczas kwarantanny ludzie mogą opuszczać swoje domy tylko w celu zaspokojenia podstawowych potrzeb. Chodzenie po ulicach lub nawet siedzenie na werandzie własnego domu jest zabronione.
Wiele informacji jest sprzecznych, ale ogólnie stwierdza się, że warunki w schroniskach kwarantannowych są nieodpowiednie, przepełnione i niehigieniczne. Dostęp do wody jest ograniczony, osoby poddane kwarantannie muszą czekać przy ulicach, bez żadnych środków ochrony osobistej ani wskazówek od nikogo.
Źródło: www.activistpost.com

Australijskie miasto Melbourne - 7 zgonów na 5 milionów mieszkańców, a mimo to najbardziej restrykcyjne prawo na świecie
Naprawdę nie musimy powtarzać, że mistyfikacja związana z pandemią "covid" nie ma w ogóle nic wspólnego ze zdrowiem publicznym i bezpieczeństwem, ale wszystko z pełną kontrolą, co elita uważa za konieczne, ponieważ rozpoczął się ostateczny upadek systemu finansowego. Na przykład w australijskim mieście Melbourne w ostatnich tygodniach podjęto drakońskie środki przeciwko Covid-19. I dlaczego? W mieście 5 milionowym zmarło 7 (SIEDMIU) ludzi - wszyscy starsi ludzie powyżej 70 roku życia.

W całym stanie Victoria - prawie sześciokrotnie większym niż Holandia - z 6,56 mln mieszkańców, 56 osób - prawie wszystkie osoby starsze w domach opieki - które niby zmarło na Covid-19, czyli mniej niż 0,0001%. Mimo to władzom i mediom na drugim końcu globu udało się wywołać totalną panikę. Siedmiu zabitych wystarczyło, aby całkowicie zamknąć całe 5-milionowe miasto.

Środki blokujące są bardzo surowe. Na przykład nie możesz podróżować dalej niż 5 kilometrów od domu (czy możemy się tego spodziewać po ogłoszeniu drugiej blokady)? Dotyczy to również zakupów, których może dokonać tylko jeden domownik. Jeśli jesteś w kwarantannie w domu, możesz wyjść na zewnątrz na godzinę. Zakaz odwiedzin. Pogrzeby i wesela są nadal dozwolone, ale nie więcej niż 10 osób. Ponadto WSZYSTKIE firmy i usługi są zamknięte, a WSZYSTKIE projekty budowlane zostały wstrzymane. Ograniczenia trwają „tymczasowo” przez 6 tygodni, ale teraz wiemy z własnego doświadczenia, co dzieje się z „środkami tymczasowymi”: są one rozciągane i rozciągane, a następnie przekształcane w - tak zwane „tymczasowe” - prawo. więcej - www.xandernieuws.net
Zamrozić gospodarkę, by uratować finansjerę. - ram.neon24.pl
Edward7
woj_tek shares this
458
Piotr opoka777