Clicks40
uk.news

Вігано: Папа Франциск "сліпець", у якого "немає серця"

14 жовтня, в ході бесіди з LifeSiteNews.com, архієпископ Вігано розповів, що документ Fratelli tutti ігнорує "надмірний вимір" і "католицьку мораль".

Він каже, що "братство", яке є головною темою енцикліки, не може існувати в ситуації, коли вбивство ненароджених дітей не має ніякого значення.

Вігано вважає, що у Fratelli tutti немає і "натяку на любов" до Господа і людини, адже цей документ, який повинен боротися з "пацифістикою, бажанням змінити світ, екуменізмом і глобалізмом", підтримує їх.

Вігано вважає, що для того, щоб наставити людину на шлях істинний, ми повинні показати йому, що, йдучи від Господа, він виявиться в руках сатани і себе самого: "Ніяке братство проклятих душ не може стати порятунком після зради Господа".

Вігано засуджує "утопічні і незрозумілі мрії", якими наповнений документ Fratelli tutti, "закритий" для Божого милосердя.

Вігано вважає, що енцикліка яскраво показує "порожнечу в серці сліпця, який позбавлений надприродного сприйняття, думаючи, що він може дати відповіді на питання, які він просто пропускає повз вуха".

#newsZrqiscrgfi