Edward7
1.2K

Ukraina-Rosja i Światowe Forum Ekonomiczne (WEF). Planowany kamień milowy w kierunku „Wielkiego Resetu”

Peter Koenig
Nasza ludzkość ma obsesję na punkcie władzy. Tocząca się obecnie wyniszczająca wojna ukraińsko-rosyjska jest wynikiem tej obsesji. Spójrzmy wstecz i przeanalizujmy, co może się wydarzyć, gdy połączymy kropki; jak WEF może być kluczowo zaangażowany w tę wojnę. Wojna o władzę w kierunku wielkiego resetu? Często zdarza się, że jeden lub grupa ludzi o skrajnie silnej woli chce przejąć władzę nad krajem, regionem, a nawet światem, co obserwujemy obecnie. W wyniku tych działań tysiące lub miliony niewinnych ludzi giną lub popadają w skrajną nędzę. A wszystko to dla kaprysu żądnych władzy ludzi, których umysł z jakiegoś chorego powodu został "opętany" przez zło i wierzą oni, że muszą kontrolować ludzkość i zasoby globu.

Podobne wydarzenia, na znacznie mniejszą skalę, miały miejsce wiele razy w ciągu ostatnich 100 lat, a co dopiero w ciągu ostatnich 2000 lat i w ogóle od początku istnienia ludzkości. Dzisiejszy postęp ludzkości, mimo tak zwanego "postępu" technicznego, jest znikomy. A dzisiejsi sprawcy kierują się podobnymi motywami, jak ci sprzed tysięcy lat. Mają podobne choroby psychiczne, pragnienie dominacji, karmione nienawiścią, jak wtedy. Prowadzą one do podobnych zachowań przestępczych.

To, co dzieje się dzisiaj i rozgrywało się w ciągu ostatnich dwóch lat, jest ogólnoświatową zbrodnią przeciwko ludzkości, o biblijnych rozmiarach, jakiej nie było w najnowszej historii. Jest to być może największa i najbardziej nielegalna próba zapanowania nad światem, do tego stopnia, że dosłownie zagraża przyszłości ludzkości. Przygotowywano się do niej od dziesięcioleci, a być może nawet od co najmniej stulecia.

Została ona - sprytnie zaplanowana w porozumieniu z tym, co ludzkość uważała za stworzone w celu zachowania pokoju, sprawiedliwości, suwerenności narodów i praw człowieka - z oszukańczą Organizacją Narodów Zjednoczonych. Dziś ten podręcznik nosi nazwę Agendy ONZ 2030. Agendę tę ukrywa się jako szlachetny plan przedstawiający światu 17 tzw. Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs), ustalonych na szczycie ONZ o tej samej nazwie, który odbył się we wrześniu 2015 r. w Nowym Jorku. Osiągnięcie tych SDGs udaje, że ma przede wszystkim wydobyć z ubóstwa kraje Globalnego Południa.

Każdy polityk lub poważny ekonomista, który przyjrzy się tym celom rozwojowym, szybko zauważy, że ich realizacja jest absolutną iluzją z punktu widzenia kosztów, woli politycznej, możliwości wdrażania i wielu innych czynników, które nie zostały nawet uwzględnione w 17 SDGs. Polityczni architekci, którzy je zaprojektowali, lub stojący za nimi mistrzowie, doskonale wiedzą, że SDGs to tylko zasłona dymna, że nigdy nie uda się ich zrealizować. Co więc kryje się za tą zasłoną dymną?

Niewiarygodna, obłąkana koncepcja, która była przygotowywana przez długą rękę, prawdopodobnie przez dziesięciolecia lub dłużej; solidna koncepcja, którą trudno - ale nie jest to niemożliwe - odkręcić, zwłaszcza że ludzie stojący za tą globalną konstrukcją to potężne jednostki lub podmioty finansowe, które nie mają żadnych skrupułów, wyrzutów sumienia ani ludzkiego sumienia.

Co może być wykonawczą "konstrukcją" stojącą za tym potwornym planem? - Czy może to być Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), którego założycielem i wiecznym prezesem jest Klaus Schwab?

WEF powstało w styczniu 1971 roku jako organizacja pozarządowa. Jej siedziba znajduje się w Cologny, na bujnych przedmieściach Genewy w Szwajcarii. Do dziś pozostaje organizacją pozarządową - niestety, jest to najbogatsza i najpotężniejsza organizacja pozarządowa na świecie, kontrolująca lub wykorzystująca miliardy dolarów poprzez powiązane z nią firmy, korporacje i giganty finansowe. WEF rozpoczął działalność jako Europejskie Forum Zarządzania, a w 1987 r., przy wsparciu Komisji Europejskiej, przekształcił się w dzisiejszy WEF. Większy zasięg - na całym świecie - więcej pieniędzy - więcej władzy - więcej kontroli.

Deklarowany cel WEF: Bezpośredni wpływ na globalne agendy i podejmowanie decyzji, promowanie współpracy publiczno-prywatnej – zobacz to .
Klaus Schwab jest idealnym liderem dla chorej, bogatej elity multimiliarderów. Ta psychicznie obłąkana elita chce dosłownie kontrolować cały wszechświat, jeśli tylko może. Po prostu słuchaj i obserwuj Elona Muska z jego planami promu kosmicznego, próbującego kontrolować inne części wszechświata. Chcą także globalistycznego, w pełni zdigitalizowanego Jednego Porządku Świata – lepiej zwanego Tyranią Jednego Świata (OWT), którą Schwab nazywa również czwartą rewolucją przemysłową , alias Wielkim Resetem . To mokry sen Klausa Schwaba "numero uno" . I z pewnością wspierany przez wielu think-like'ów na całym świecie.

Jest dobrze przygotowany do realizacji ich agendy. Jego propagacja wpływów dociera do „high-flyers”, polityków, przemysłowców, menedżerów korporacji, artystów – wszystkich o „nazwie i reputacji” – na całym świecie. Poprzez teraz słynne – niektórzy nazwaliby to niesławne – coroczne spotkania w Davos w Szwajcarii, gdzie spotykają się elita i ich współpracownicy, Schwab i jego kumple zamierzają kształtować świat według własnego wymyślonego schematu. Oczywiście Schwab spotyka się również ze swoimi przyjaciółmi i kumplami władzy, podczas innych specjalnych wydarzeń i osobistych kontaktów, aby na osobności wymyślać światowe decyzje. Gdybyś miał opowiedzieć tę historię "obcemu", nie uwierzyłby w to. Chyba że ci „ludzie”, którzy zamierzają ukształtować świat dla około 7,9 miliarda ludzi zgodnie ze swoją wolą i wizerunkiem, sami nie są tymi „obcymi”.

Wyobraź sobie, że nikt nie wybrał ani Schwaba, ani WEF, ani żadnego z jego bogatych kumpli z korporacji i finansów. A jednak zachowują się tak, jakby byli właścicielami ziemi – może całego wszechświata. Myśl, nad którą warto się zastanowić.
Według słów Davida Rockefellera:
„…Świat jest teraz bardziej wyrafinowany i przygotowany do marszu w kierunku rządu światowego. Ponadnarodowa suwerenność intelektualnej elity i światowych bankierów jest z pewnością lepsza od narodowego samostanowienia praktykowanego w minionych stuleciach ”. (cytowane przez Aspen Times , 15 sierpnia 2011, podkreślenie dodane)
My, Naród, nie będziemy akceptować niewybranej, narzuconej sobie osoby ani jednostki – ani Schwab, ani WEF, ani G-7, ani G-20 – ani NATO – do decydowania o naszym życiu, życiu naszych dzieci .
Ludzie, obudźcie się!

Wielki Reset wyłonił się z Covid-19
Wielki Reset, o którym Schwab mówi, że wyłonił się z Covid-19, wydaje się, według Schwaba, mieć poparcie światowej elity – a nie światowej populacji. To znowu według Schwaba niepowtarzalna okazja do przekształcenia świata. Nie został wybrany, ale on i jego kumple decydują, jak musi żyć 7,9 miliarda ludzi. Czy pytał ludzi na całym świecie, czy chcą być przekształceni zgodnie z jego neoliberalnymi, dyktatorskimi i zniewalającymi ludzi, nieprzyjaznymi ideami? Nie, oczywiście nie. Megalomaniakom nigdy nie zależy na ludziach. My, Ludzie, nie zaakceptujemy tego..

Wielki reset i relacja Putin-Schwab
WEF i spółka, wykorzystując swoje wpływy, a nawet prężąc muskuły, gdyby byli zainteresowani pokojem, mogliby powstrzymać trwającą obecnie potworną wojnę na Ukrainie. Mogliby powstrzymać okrutne zabijanie. Ale WEF milczy, z wyjątkiem usunięcia ze strony internetowej WEF wszelkich wzmianek o związkach Putina z WEF. Co to oznacza?
Prezydent Putin w swoim przemówieniu inaugurującym wirtualne "Davos" w 2021 roku chwalił się swoją 30-letnią przyjaźnią z Klausem Schwabem. Putin uczęszczał również do akademii Klausa Schwaba dla "Młodych Globalnych Liderów" (YGL). Wszystkie wzmianki i zdjęcia odnoszące się do tego faktu zniknęły z Internetu. Nazwisko Putina zostało usunięte ze strony internetowej WEF. WEF, pod pseudonimem Klaus Schwab, nie chce, aby świat uwierzył, że jest powiązany z Putinem. Oczywiście takie powiązania nie znikają z dnia na dzień. Po prostu nie jest już widoczny dla całego świata. Te zdjęcia mówią same za siebie .

Poniżej my przedstawiamy Władimira Putina i Klausa Schwaba na wirtualnym spotkaniu WEF w 2021 r., zaprasza prezydenta Putina do wygłoszenia specjalnego przemówienia.
Vlad rozpoczyna swoje przemówienie od pozdrowienia do swojego przyjaciela Klausa – wspominając, że znają się od 1992 roku – 30-letnia przyjaźń (dodatek autorów) – zobacz cały film (43 min) . Special Address by Vladimir Putin, President of the Russian Federation | DAVOS AGENDA 2021

Czy prezydent Putin zerwał ze Schwabem, z WEF, z elitarnymi kręgami, które rządzą Zachodem – i próbują rządzić Rosją i światem? Jest to możliwe, ale na razie pozostaje zagadką. Nadal jest zbyt wiele kropek, które się nie łączą. Na przykład szef Centralnego Banku Rosji, pani Elvira Nabiullina . Putin dołożył wszelkich starań, aby utrzymywać dobre stosunki z Zachodem, współpracować z Europą - bezskutecznie. Im bardziej się starał, tym bardziej był odrzucany. Jego nieustanne zabiegi w kierunku Zachodu, jego dyplomatyczne podejście, dla zewnętrznego obserwatora wydawały się wręcz śmiesznie uległe. Jednym z ostatnich incydentów jest oczywista porażka, jaką było przejęcie kontroli nad rosyjskim bankiem centralnym i pozostawienie go w rękach najwyraźniej zachodniej piątej kolumny, pani Nabiulliny; w ten sposób stracił prawdopodobnie równowartość około 500 miliardów dolarów w rosyjskich rezerwach, "zablokowanych" - co jest eufemizmem dla "kradzieży" - przez kraje G7.
Czy to zaplanowana farsa, czy prawdziwa?
Od maja 2012 r. do czerwca 2013 r. Nabiullina była doradcą prezydenta Putina ds. gospodarczych, a od września 2007 r. do maja 2012 r. pełniła funkcję ministra rozwoju gospodarczego i handlu. W 2019 roku Nabiullina znalazła się na 53 miejscu listy najpotężniejszych kobiet na świecie według magazynu Forbes. Dopiero niedawno Siergiej Głazjew, geniusz ekonomii, powrócił na Kreml jako główny doradca Putina. Jedną z pierwszych genialnych rad Głaziejewa, wprowadzoną w życie przez Putina, była decyzja, że wszystkie węglowodory sprzedawane przez Rosję na Zachód muszą być opłacane w rublach rosyjskich.

W konsekwencji wartość rubla skoczyła w ciągu jednej nocy do najwyższego poziomu od początku wojny. Ma on szansę jeszcze bardziej wzrosnąć, ponieważ świat zachodni jest zdesperowany w poszukiwaniu energii - a Rosja jest jej kluczowym dostawcą. Czy wkrótce będziemy mieli petrorubla, który pozwoli Rosji drukować nieograniczone ilości rubli, podobnie jak uczynił to Departament Skarbu USA, gdy w 1973 r. dolar amerykański stał się walutą OPEC w handlu węglowodorami?

Jak by to pasowało do zamierzeń WEF, by zglobalizować i zdigitalizować świat w ramach Jednej Światowej Tyranii, z jedną zdigitalizowaną walutą - kontrolowaną, przez kogo innego, przez zachodnich oligarchów finansowych?

Źródło: Armstrong Economics

Jest jeszcze prezydent Ukrainy Wołodymyr Żeleński. On również nie jest obcy Klausowi Schwabowi. Wydaje się, że z Klausem Schwabem łączą go raczej przytulne stosunki. Czy WEF przyczyniło się do tego, że za sterami Ukrainy stanął były komik? Może czas pokaże. Jak na razie Schwab i WEF wydają się milczeć w stosunku do Zelenskiego, nie zalecając nawet zawieszenia broni czy zawarcia porozumienia pokojowego. Można się zastanawiać, dlaczego nie robią tego?

Można było mieć nadzieję, że wpływ WEF powstrzyma walki, szaleńcze zabijanie, wzywając obie strony do stołu negocjacyjnego i promując pokój. W obliczu bezsensownego zabijania dziesiątek tysięcy niewinnych ludzi, niszczenia całych miast i domów, dlaczego Schwab nawet nie próbuje? Jaki jest jego plan działania? Można się tylko zastanawiać, czy WEF ma program pokojowy czy wojenny, skoro szef WEF wydaje się przyjaźnić z obydwoma przywódcami tej brutalnej wojny, ale milczy, nie wzywa ich do rozsądku na rozmowy pokojowe.

Może ta wojna, podobnie jak oszustwo Covida przed wojną, są częścią planu i marzenia Klausa Schwaba o Wielkim Resecie?
Zakładając, że oszustwo Covid było i jest częścią Wielkiego Resetu - skoro Klaus Schwab w połowie lat 2020, kiedy wydano jego Reset-book, powiedział z radością, "Pandemia [Covid-19] reprezentuje rzadkie, ale wąskie okno możliwości, aby przemyśleć, ponownie wyobrazić sobie i zresetować nasz świat". Czy Schwab wie, co znajduje się w szczepionkach, które zostały "opracowane w pośpiechu"? Czy wie, że mogą one służyć eugenistycznej agendzie i z czasem przyczynić się do zabicia nieprzeliczonych milionów, a może nawet setek milionów ludzi?

Istnieją zarzuty, że niektóre z tych szczepionek, zwłaszcza szczepionki mRNA firm Pfizer i Moderna, zawierają trujące lub śmiertelnie niebezpieczne substancje, takie jak tlenek grafenu, wirus HIV oraz "adiuwanty" (termin używany przez firmę Moderna), które mają sterylizować kobiety i powodować poronienia. Zobacz to. Jak dotąd nic z tego nie zostało udowodnione i wymaga dalszych badań..

Kryzys na Ukrainie
Ukraina to szambo Zachodu, gdzie handluje się kobietami i dziećmi, narkotykami, organami ludzkimi; gdzie prane są miliardy miliardów dolarów; gdzie wysoko postawieni politycy amerykańscy i ich synowie prowadzą podejrzane interesy, wśród nich Hunter Biden, syn prezydenta Bidena. Są też inni, potomkowie senatorów USA, niekontrolowani, bo w bagnie tylko mafiosi i - oczywiście - przestępcy w białych kołnierzykach są na szczycie oszustw i występków, które w żadnym cywilizowanym kraju nie mogłyby pozostać bezkarne - zob. też ten krótki artykuł, zawierający 4-minutowe nagranie wideo autorstwa amerykańskiej dziennikarki Laury Logan. Nie pozostawia ona ani jednego kamienia na kamieniu.

Miejsce wojny - Ukraina - jest krajem zachodnim, ale dziwnym trafem żaden z zachodnich przywódców nie angażuje się poważnie, mówiąc stop. Nie musiałoby to być NATO, mogłoby to być którekolwiek z bratnich państw europejskich, solidarnie wzywające Rosję do zaprzestania działań i dążenia do porozumienia pokojowego, lub mówiące Zelenskiemu, by zaakceptował warunki Putina dotyczące przynajmniej zawieszenia broni, by móc poważnie negocjować porozumienie pokojowe.

Każdy z tych przywódców (sic) mógłby zaproponować mediację. Co dziwne, żaden z nich tego nie robi. Wszyscy wolą nakładać sankcje na "złoczyńcę", dobrze wiedząc, że głównymi ofiarami tych sankcji są sami Europejczycy.

Zamiast tego pojawiają się pogłoski o zbliżającym się ataku NATO na Rosję. Miejmy nadzieję i módlmy się, aby pozostały one tylko plotkami.

Czy bierność krajów zachodnich na rzecz pokoju, a zamiast tego popełnianie gospodarczego samobójstwa za pomocą bumerangowych sankcji, jest częścią ich poświęcenia dla większego planu, który być może wymyślili wraz z WEF, gigantycznym krokiem w kierunku Wielkiego Resetu?

Nieważne, ilu cywilów, w tym dzieci i kobiet, zginie w tym procesie - ci globaliści nie liczą się z ludzkim życiem. Globaliści to megalomani, dążący do stworzenia Jednej Światowej Tyranii (NWO).

Oprócz tysięcy zabitych, wojna przyniosła już 2-3 miliony uchodźców, którzy uciekają do Europy Zachodniej, gdzie, na pierwszy rzut oka, są przyjmowani stosunkowo dobrze. Ich przyjęcie stanowi bezpośrednie przeciwieństwo sposobu, w jaki Zachód, a głównie Europa, traktuje uchodźców wojennych, politycznych i ekonomicznych z Afryki, Afganistanu i innych krajów o kolorowych twarzach.. A tak na marginesie, czyż to samo w sobie nie opowiada już pewnej historii o Zachodzie? Jeśli są oni zdolni do tak bezwzględnej i jawnej dyskryminacji, to czyż nie są również zdolni do "zmowy z diabłem", zapewne z WEF i wszystkimi tymi, którzy wspierają i napędzają Wielki Reset w kierunku Jednej Światowej Tyranii?

Od czasu przygotowań do wojny i jej rozpoczęcia Stany Zjednoczone ośmiokrotnie zwiększyły sprzedaż broni - w większości przeznaczonej na eksport do krajów NATO, które następnie przeładowują ją na Ukrainę, gdzie rozdaje się ją niekiedy przeszkolonym wojskowym lub niewojskowym. Z pewnością wiele z tej niekontrolowanej broni, która trafia na Ukrainę, trafi na czarny rynek - do organizacji mafijnych lub zostanie reeksportowana.

Wzrost gospodarczy w USA wraca do normy; "Wojna jest warunkiem nowego wzrostu, to znaczy jest kontynuacją nie tylko polityki, ale także właśnie kontynuacją gospodarki innymi środkami." (Claudia von Werlhof, niemiecka socjolog i politolog). Gospodarka USA jest w ponad 50% zależna od kompleksu przemysłu zbrojeniowego, w tym od innych gałęzi przemysłu i usług związanych z wojną.

Wojny i konflikty będą potrzebne także w przyszłości, w czasach Nowej Tyranii Słowa (NTS), tak długo, jak długo będziemy utrzymywać neoliberalną strukturę finansową i gospodarczą. Ukraina jest tylko prekursorem dalszych działań, ponieważ gospodarka światowa jest w rozsypce - planowanej rozsypce - co daje impuls do wprowadzenia systemu finansowego opartego wyłącznie na walucie cyfrowej.

Wojna jest opłacalna. Zabijanie przynosi ogromne zyski. Masowe zabijanie przy użyciu broni masowego rażenia jeszcze bardziej, niezależnie od tego, czy chodzi o dziesiątki tysięcy ukochanych przez Zachód Ukraińców - co za hipokryzja!

Śmierć to zysk.

I wszechmocny Światowy Fundusz Walutowy nie interweniuje na rzecz pokoju, na rzecz powstrzymania zabijania? Tak potężny WEF, który chce i udaje, że chce zresetować świat, uczynić go "lepszym miejscem", pod swoim przewodnictwem?

A co z tym klejnotem? Larry Fink z BlackRock w swoim ostatnim liście do akcjonariuszy pisze: "Jednak inwazja Rosji na Ukrainę położyła kres globalizacji, której doświadczaliśmy przez ostatnie trzy dekady". - Prawdziwe czy fałszywe? this RT link.

Larry Fink, alias BlackRock, jest gorącym zwolennikiem Klausa Schwaba i WEF. Co oznaczałaby deglobalizująca wojna dla Wielkiego Resetu?

Wojna na Ukrainie: w kierunku „prywatyzacji wojny nuklearnej”?
22 marca 2020 r. prof. Chossudowski napisał: „… 6 sierpnia 2003 r., w Dzień Hiroszimy, odbyło się tajne spotkanie za zamkniętymi drzwiami w kwaterze głównej dowództwa strategicznego w bazie sił powietrznych Offutt w Nebrasce”.
„Obecni byli wyżsi dyrektorzy z przemysłu jądrowego i wojskowo-przemysłowego rocznika. Aby mieszali się kontraktorów wojskowych, powołanych i decydentów, które nie miały na celu upamiętania Hiroszimów. Spotkanie miało na celu przygotowanie gruntu pod rozwój nowej generacji „pokoleń” i "bardziej użytecznej" broni nuklearnych do
„teatralnych wojen nuklearnych” XXI wieku”. ( Michel Chossudovsky , sierpień 2011)

Spotkanie do odegrania roli w przygotowaniu gruntu pod prywatyzacje dostępu do broni nuklearnej” - do narzędzia broni jądrowej o wartości 1,2 biliona dolarów , które ma wzrosnąć do 2 bilionów. ( tamże ) Czy to oznacza, że nie ma końca wojny na Ukrainie? Że może zmienić się w jądrową? Chossudowskie; "Niewypowiedziana rzeczywistość wojny nuklearnej to wzajemnie gwarantowane zniszczenie (Mutual Assured Destruction - MAD) i koniec ludzkości, jaką znamy".

Prywatyzacja wojny rosyjsko-ukraińskiej może być instrumentem przyspieszającym Wielki Reset, czyli realizację Agendy 2030 ONZ. Jeśli tak, to byłoby to sprzeczne z przepowiednią Larry'ego Finka o końcu globalizacji. Sprawiłoby to, że ciche zaangażowanie WEF w wojnę - poprzez "tolerowanie" jej - oraz aktywna gra Rosji jako bardzo cennego partnera WEF byłyby zrozumiałe, ale nigdy nie dałoby się ich usprawiedliwić.

Bliskość prezydenta Putina do Schwaba i WEF przejawia się również w budowaniu przez Rosję "Centrum Czwartej Rewolucji Przemysłowej". Jego gospodarzem będzie ANO Digital Economy w Moskwie. ANO (Autonomous Non-profit Organization) to platforma współpracy publiczno-prywatnej, promująca gospodarkę cyfrową, koordynująca udział ekspertów i środowiska biznesowego. "Będzie działać w ramach globalnej sieci, aby zmaksymalizować korzyści płynące z technologii takich jak sztuczna inteligencja i Internet rzeczy, jednocześnie minimalizując jej zagrożenia".

W dniu 13 października 2021 roku WEF opublikował: Rosja dołącza do sieci Centrum Czwartej Rewolucji Przemysłowej . Moskwa, Rosja, 13 października 2021 r. - Rosja będzie odgrywać wiodącą rolę w kształtowaniu trajektorii Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Przywódcy Federacji Rosyjskiej i Światowego Forum Ekonomicznego ogłosili dziś powstanie Centrum Czwartej Rewolucji Przemysłowej w Rosji.

Nowe Centrum, będące częścią globalnej sieci Forum, będzie skupiać czołowych przedsiębiorców, decydentów i członków społeczeństwa obywatelskiego w celu wspólnego projektowania i pilotowania innowacyjnych podejść do zarządzania technologią.

W ciągu ostatnich pięciu lat Sieć Centrum Czwartej Rewolucji Przemysłowej Światowego Forum Ekonomicznego rozszerzyła się na 15 krajów. Zespoły projektowe pracowały w sektorze publicznym i prywatnym nad stworzeniem nowych zasad dotyczących lotów dronów i samolotów komercyjnych w tej samej przestrzeni powietrznej, zamówień rządowych na sztuczną inteligencję oraz przyspieszenia odpowiedzialnego wdrażania blockchain w globalnym łańcuchu dostaw.

Centrum Czwartej Rewolucji Przemysłowej w Rosji będzie prowadzone przez ANO Digital Economy w Moskwie. Będzie ono działać w ramach globalnej sieci, aby zmaksymalizować korzyści płynące z technologii takich jak sztuczna inteligencja i internet rzeczy, jednocześnie minimalizując związane z nimi zagrożenia.

Biorąc pod uwagę te precedensy stosunkowo bliskich relacji między prezydentem Putinem a Klausem Schwabem z WEF, nasuwa się pytanie - czy ta wojna sprzyja realizacji programu WEF, który zakłada globalizację świata, tyranię jednego świata? Czy też Putin raczej zrywa ze Schwabem i WEF, definitywnie oddzielając się od Zachodu?

Jeśli tak, to czy może to oznaczać koniec Wielkiego Resetu, o którym planował i marzył Schwab i jego kolesie, i przejście do świata wielobiegunowego, z masowym biegunem euroazjatyckim, kierowanym przez Chiny i Rosję, przy jednoczesnym zachowaniu autonomii i suwerenności poszczególnych krajów.

W ciągu ostatnich kilku tygodni Chiny wielokrotnie dawały światu do zrozumienia, że wojna nie jest rozwiązaniem, że należy rozpocząć rozmowy pokojowe, że nowa struktura świata powinna być wielobiegunowa (w przeciwieństwie do jednobiegunowej, o której marzył Klaus Schwab) i że należy szanować suwerenność narodów. (pozornie Chiny raczej chcą świata komunistycznego pod ich władaniem. A WEF najbardziej odpowiada technokratyczny model Chiński ... WEF chce tego co w Chinach dopow.)

Choć może być za wcześnie na ostateczne wnioski, nigdy nie jest za wcześnie, by pamiętać, że wraz z niewybieralną WEF i związanymi z nią niejasnymi oligarchami my, ludzie, jesteśmy w trakcie zniewalania przez niewybieralną, nikczemną mroczną sektę i nie pozwolimy na to. Ludzie! Powstańcie w pokoju i dla pokoju.
My, Ludzie, odrzucamy Wielki Reset WEF, odrzucamy Agendę ONZ 2030; My, Ludzie, odrzucamy całkowicie zdigitalizowany, w pełni kontrolowany i inwigilowany świat; My, Naród, nigdy, przenigdy nie zaakceptujemy Jednej Światowej Tyranii.

Powróćmy do suwerennych państw narodowych, dążąc do prawdziwej wolności, gdzie ludzie decydują o swoim życiu i przyszłości. I wreszcie, wybaczmy im, bo nie wiedzą, co robią.

Peter Koenig Peter Koenig jest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą Banku Światowego oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie przez ponad 30 lat zajmował się problematyką wody i środowiska na całym świecie. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze do czasopism internetowych, jest autorem książki Implosion - An Economic Thriller about War, Environmental Destruction and Corporate Greed oraz współautorem książki Cynthii McKinney "When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis" (Clarity Press - 1 listopada 2020 r.). Jest pracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją (CRG). Jest również starszym pracownikiem Instytutu Chongyang na Uniwersytecie Renmin w Pekinie. Prawa autorskie © Peter Koenig, Globalne badania, 2022 Ukraine-Russia and the World Economic Forum (WEF). A Planned Milestone Towards "The Great Reset"? - Global Research