Clicks1.1K
pl.news
3

Tylko trzech biskupów podziękowało kardynałowi Müllerowi za wyrażenie wiary katolickiej

Biskup Providence (USA), Thomas Tobin, napisał, że docenia jasne, zwięzłe i uporządkowane podejście, jakie zaprezentował kardynał Gerhard Müller w swoim “Manifeście Wiary” (Twitter, 9 lutego). Dzień później w zasadzie odwołał swoje słowa, pisząc, że “papież Franciszek + kardynał Müller = Katolicyzm”.

Biskup Tyler (USA), Joseph Strickland, pochwalił Müllera 8 lutego na Twitterze za "siłę i wierność Chrystusowi i Jego Nauczaniu", dodając "miejmy siłę przyjąć to radosne wyzwanie z nową energią".

De facto odsunięty na bok biskup pomocniczy Chur (Szwajcaria), Marian Eleganti, powiedział LifeSiteNews 12 lutego, że jest wdzięczny Müllerowi za, jak to ujął "prorocze twierdzenia".

Grafika: Thomas Tobin, Joseph Strickland, Marian Eleganti, #newsZzdpkovrui
pielgrzym55
Może ten świat istnieje , bo jest jeszcze tych czterech. Jak w biblijnym opisie Sodomy: Może w tym mieście jest pięćdziesięciu sprawiedliwych; czy także zniszczysz to miasto i nie przebaczysz mu przez wzgląd na owych pięćdziesięciu sprawiedliwych, którzy w nim mieszkają? [...] «O, racz się nie gniewać, Panie, jeśli raz jeszcze zapytam: gdyby znalazło się tam dziesięciu?» Odpowiedział Pan: «Nie …More
Może ten świat istnieje , bo jest jeszcze tych czterech. Jak w biblijnym opisie Sodomy: Może w tym mieście jest pięćdziesięciu sprawiedliwych; czy także zniszczysz to miasto i nie przebaczysz mu przez wzgląd na owych pięćdziesięciu sprawiedliwych, którzy w nim mieszkają? [...] «O, racz się nie gniewać, Panie, jeśli raz jeszcze zapytam: gdyby znalazło się tam dziesięciu?» Odpowiedział Pan: «Nie zniszczę przez wzgląd na tych dziesięciu».
Weronika....S
czyżbyś porównywał Watykan z Sodomą?
pielgrzym55
niestety