uk.news
24

Папа Франциск повторює свою абу-дабійську нісенітницю

"Бог єдиний, - проповідував Франциск під час відвідин в'язниці у Вероні 18 травня: "Наші культури навчили нас називати Його одним ім'ям, іншим, знаходити Його різними способами, але Він є тим самим Отцем для всіх нас. Він єдиний".

Франциск помиляється. Не "культури" відкрили Боже ім'я, а сам Бог через об'явлення Мойсею (Вих. 3), а ще повніше - у своєму Сині Ісусі Христі.

Теорія "пошуку Бога різними шляхами" суперечить тому, що говорить Ісус Христос: "Я є дорога і істина і життя. Ніхто не приходить до Отця, як тільки через мене" (Ів 14,6).

Франциск також проголосив наступну банальність: "Всі релігії, всі культури дивляться на єдиного Бога по-різному". Але важливо не по-різному, а правильно.

Потім Франциск придумав трюк - давати своє благословення ув'язненим, але тільки мовчки, "щоб кожен міг отримати його від Бога так, як він вірить [або не вірить]". Він розпочав дитячу гру: "Одна хвилина тиші, і я даю вам усім благословення". Навряд чи ув'язнені, які очікували, що Франциск буде Божою людиною, змогли зрозуміти, що він намагався сказати цим цирком з хованками.

Якби Франциск серйозно вірив у те, що говорив про "кожен по-своєму", він не робив би все, щоб придушити римську месу.

Не дивно, що Франциск з'являється перед ув'язненими. Вони не можуть втекти, як католики під час його порожніх аудієнцій по середах.

Переклад зі штучним інтелектом