Libor Halik
Nejdůležitější je, jaký je Klaus dnes a v posledních prezidentských letech. Kromě toho, v ostatních zemích bývalého socialistického bloku se rozkradlo mnohanásobně víc než v ČR. Zeptejte se Rusů, Maďarů, Poláků, Slováků, Rumunů, Bulharů, Ukrajinců Detektive.
Detektiv
Klausova privatizace - výprodej zbytků ČSR - to stačilo. Takové monstrum už nikdy!!
MarekGš
Claws už žádný voliče nemá, a když je měl, tak je taky podváděl, viz. konto ve Švýcarsku.
Libor Halik
Všichni politici v ČR mimo Václava Klause staršího podvádějí své voliče, aby si udrželi funkce a mohli si nahrabat na podvodu COVID-19. Akce Blesku na Vyšehradě proti Prymulovi jenom dokazuje, že se opoziční i vládní politici rvou mezi sebou jako hladoví psi, o to kdo z nich bude rozdělovat napůjčované biliony na neexistující pandemii nebezpečné nemoci COVID-19. Vždyť splácet biliony budete vy! …More
Všichni politici v ČR mimo Václava Klause staršího podvádějí své voliče, aby si udrželi funkce a mohli si nahrabat na podvodu COVID-19. Akce Blesku na Vyšehradě proti Prymulovi jenom dokazuje, že se opoziční i vládní politici rvou mezi sebou jako hladoví psi, o to kdo z nich bude rozdělovat napůjčované biliony na neexistující pandemii nebezpečné nemoci COVID-19. Vždyť splácet biliony budete vy! michalapetr.cz/doku.php Oni si nahrabou, Vám zůstanou dluhy!

umírají pouze lidé staří a nemocní, a to dokonce v nižším počtu, než v minulých letech.
Vlastní statistiky usvědčují vládu ČR z podvodu na voličích, kterému tleská celá opozice a jenom se rve, aby byla taky u koryta, až se vypůjčený bilion bude dělit - ostatně Prymula si už líznul , a ostatní chtějí taky!
Stylita
V odkazu je graf počtu zemřelých podle týdnů v posledních rocích 2016-2020. Posledních 5 týdnů "vítězí" rok 2020.
czso.cz/csu/czso/obypz_cr
Trepifajksl
A kde jsou tam zvlášť uvedeny údajné oběti kovidu Stylito? Pokud vím, tak fakta jsou taková, že třeba na rakovinu umírá rok od roku větší procento lidí, stejně tak, jako na problémy se srdcem. Výpovědní hodnota tedy nulová.
Vám tady opravdu nevadí, že lidi, kteří umřeli na něco úplně jiného, jsou vedeny jako oběti kovidu? Vám nevadí, že vystresovaní lidé umírají zbytečně na jiné nemoci? Nevadí …More
A kde jsou tam zvlášť uvedeny údajné oběti kovidu Stylito? Pokud vím, tak fakta jsou taková, že třeba na rakovinu umírá rok od roku větší procento lidí, stejně tak, jako na problémy se srdcem. Výpovědní hodnota tedy nulová.
Vám tady opravdu nevadí, že lidi, kteří umřeli na něco úplně jiného, jsou vedeny jako oběti kovidu? Vám nevadí, že vystresovaní lidé umírají zbytečně na jiné nemoci? Nevadí vám nárůst sebevražd? Proč podporujete tu blamáž? Chcete, aby dál umírali zbytečně vystresovaní lidé?
Trepifajksl
Kvůli přihlouplým opatřením zemřelo již mnohem víc lidí, než na údajnou pandemii. To jsou fakta, které se lékaři na celém světě, kteří nejsou na výplatní pásce farmaceutických firem, nebojí otevřeně říkat.
Stylita
Trepi: přisuzuješ mi spousta názorů a přít se s tebou nehodlám, najdi si jiného přítele.
Uvedl jsem graf, kde je jasné, že Libor Halík nemá pravdu, když napsal:
umírají pouze lidé staří a nemocní, a to dokonce v nižším počtu, než v minulých letech.
Trepifajksl
Libor Halik
Z mladých celosvětově umírají jen ti, kteří mají zničenou imunitu vražedným očkováním (očkováním zejména na chřipku obsahujícím kromě hliníku i rakovinné viry) a rakovinnými viry zamořenou krevní transfuzí, jak připomněla v USA dr. Mikovitsová, ale i dr. v Italii. Odkazy na www Vám nedám, protože nemám čas je znovu shánět. Kromě toho cenzura už většinu odkazů www dávno smazala. Cenzoři jsou …More
Z mladých celosvětově umírají jen ti, kteří mají zničenou imunitu vražedným očkováním (očkováním zejména na chřipku obsahujícím kromě hliníku i rakovinné viry) a rakovinnými viry zamořenou krevní transfuzí, jak připomněla v USA dr. Mikovitsová, ale i dr. v Italii. Odkazy na www Vám nedám, protože nemám čas je znovu shánět. Kromě toho cenzura už většinu odkazů www dávno smazala. Cenzoři jsou skvěle placení profesionální kriminálníci.
Čestmír
Trepifajksl, palec hore pro tebe za tabulku s poznámkou o růstu počtu lidí na Zemi. Aby si zdejší elfové, hlídači "demokracie", hlídací psi a ťulpasové nemysleli, že mají navrch. Stále ještě nemám nový prohlížeč a ten starý IE mi neumožní dávat lajky. Takže jako by se stalo. 😉
Trepifajksl
Libor Halik
Ano, jakmile začne televizní vysílání, prezident Německa si nasazuje roušku a po vysílání ji ihned snímá. Stejně jako Prymula, Babiš a další papaláši. Něchtějí se otrávit kysličníkem uhličitým, oni chtějí otrávit pouze nás a naše děti.