Clicks36
lv.news

Neokardināls: vai nu ticiet maniem paziņojumiem, vai dodieties uz elli

Rabatas neokardināls Kristobals Lópezs no, Marokas sacīja Abc.es (22. septembrī), ka Francisks viņu padarīja par kardinālu “starpreliģiju dialoga” un masu imigrācijas dēļ [nevis pārdabisku iemeslu dēļ].

Viņam ir “ļoti pārsteidzoši”, ka Venēcijā, Milānā un Parīzē nav kardināla, bet gan “pašā Rabatā”. Viņš secina, ka jaunākā kardinālu grupa ir “ļoti misionāra” [kaut arī Rabatas arhidiecēzē nav pierādījumu par misionāru darbību].

Lopezs vada rūgtu kampaņu par masu imigrāciju uz to, ko viņš sauc par “kristīgo Eiropu”. Spānijā dzimušais Lopezs 1984. gadā pameta Eiropu.

Viņš melo, ka Eiropa ir kļuvusi par “nepieejamu salu”, lai gan 2017. gadā vairāk nekā 800 000 cilvēku saņēma ES pasi un 2,4 miljoni imigrantu ienāca ES vien [vairāk nekā 6500 dienā]. Tiem, kas netic viņa meliem, Lopezs draud ar elli.

Viņš nosoda Spānijas valdību par darbu Spānijas labā, nosaucot to par “nacionālismu” un pārmetot, ka Spānijas politiķi nedara lietas “cilvēces labā”, it kā Spānijas un cilvēces labumi būtu savstarpēji izslēdzoši..

Lopezs atstāj spēcīgu iespaidu, ka būt mēmam kreisās ideoloģijas ideālistam ir Franciska galvenais kritērijs kardinālu izvēlē.

Intervijā tika piesaistīts Huana IV komentārs: "Ja mēs turpināsim šādi rīkoties, pat Svētais tēvs Romā dzīvos neticīgo starpā."

#newsZkweeigezj