Clicks25
lt.news

Visiška nesekmė: Pranciškus gavo 75 paspaudimus

Nenaudinga Popiežiškoji kultūros taryba gegužės 6–8 dienomis surengė nenaudingą, bet daug reklamuojamą „Sveikatos konferenciją“, kurioje dalyvavo apie 100 pranešėjų.

Vaizdo įrašai buvo paskelbti kartu su Niujorko „Cura“ fondo „YouTube.com“ kanalu. Dauguma jų sulaukė nuo 1 iki 200, kai kurie 500 paspaudimų.

Medicininė diskusija apie ilgalaikį „Covid-19“ poveikį sulaukė 7 tūkst. paspaudimų, o abortus palaikanti dainininkė Katy Perry - 3,2 tūkst. paspaudimų. Tiesioginių srautų metu internete vidutiniškai buvo nuo 12 iki 17 žiūrovų.

Amerikiečių rokeris Joe Perry, 1987 m. sukūręs dainą apie transvestitą, sulaukė 1,7 tūkst. peržiūrų po to, kai buvo patalpintas katalikų svetainėse, tokiose kaip „Canon2012.com“ ir „NovusOrdoWatch.org“. Per savo pristatymą jis mikčiojo ir ištarė išmintį, kad „dieta yra svarbi gerovei“.

Konferencijos pabaigoje, šeštadienio vakarą 23.59 val., vaizdo įrašai turėjo tiek peržiūrų:

Pranciškus: 75
Naujojo amžiaus figūra Deepak Chopra: 86
„US-Covid“ organizatorius Antoni Fauci: 145
Soprano dainininkė Renée Fleming: 43 m
Supermodelis Cindy Crawford: 88
„Moderna“ generalinis direktorius Stéphane'as Bancelis: 51
„Google Health“ vadovas Davidas Feinbergas: 11

Pagrindinis konferencijos tikslas buvo panaudoti „moralinį“ [amoralaus] Vatikano balsą, norint pasistengti dėl Covid-19 vakcinų.

Konferencijos metu Chelsea Clinton paragino cenzūrą socialiniuose tinkluose, kad būtų išvengta atviros informacijos apie Covid vakcinas.

Fauci, buvęs katalikas, sakė, kad [vakcinos propagandos] „pranešimą“ reikia suderinti su tinkamu „pasiuntiniu“, kur dvasininkai vaidina svarbų vaidmenį [nes jie nėra naudingi niekam kitam].

Cindy Crawford kalbėjo apie „žaliosios arbatos“, „meditacijos rutinos“ ir „10 minučių kardio treniruočių“ svarbą. Konferencija buvo galutinis įrodymas, kad neo-modernistinis Vatikanas virto sektos parodija.

#newsRtpimuulwm