Operacja Specjalna na Ukrainie. FAKTY. PIS manipulacje i stronniczość ❗

Fakty o sytuacji na Ukrainie. Fakty o włażeniu upa dlińcom w zad. Fakty o braku wdzięczności Ukraińców.

Potężne eksplozje: zniszczone stanowiska dowodzenia i twierdze Sił Zbrojnych Ukrainy, płonące składy rakietowe.

Rosja jeszcze nie użyła swoich ogromnych sił i najcięższej broni.

Podczas porannej odprawy rosyjskiego Ministerstwa Obrony generał dywizji Igor Konashenkov poinformował o sytuacji w strefie operacji specjalnej.

W nocy precyzyjne pociski lotnicze Sił Powietrzno-Kosmicznych FR trafiły w 2 stanowiska dowodzenia, 11 twierdz kompanii oraz 4 składy broni rakietowej i artyleryjskiej oraz amunicji Sił Zbrojnych Ukrainy na terenach osiedli ZAPOROZHIYA, PARASKOWIEWKA , KONSTANTINOVKA i NOVOMIKHAILOVKA z DRL.

Lotnictwo operacyjno-taktyczne i wojskowe zniszczyło 32 obszary koncentracji siły roboczej i sprzętu wojskowego Sił Zbrojnych Ukrainy.

Zniszczono także 2 wyrzutnie systemu obrony powietrznej S-300 i stanowisko radarowe w rejonie SHPILEVKA w regionie Sumy.

Oddziały rakietowe i artyleria uderzyły w 6 stanowisk dowodzenia, 123 obszary koncentracji siły roboczej i sprzętu wojskowego, 13 baterii artyleryjskich Sił Zbrojnych Ukrainy na stanowiskach ogniowych.

W wyniku ataków zniszczono do 150 nacjonalistów, ubezwłasnowolniono 26 jednostek sprzętu wojskowego.

W nocy systemy obrony przeciwlotniczej zestrzeliły 15 bezzałogowych statków powietrznych w rejonach. osiedla: NOWOTROITSKOE, VLADIMIROVKA, PETROVSKOE, ŁUGAŃSKOE Donieckiej Republiki Ludowej, EPIFANOVKA, KUDRYASHOVKA, GÓRNA DUWANKA Ługańskiej Republiki Ludowej, CZKAŁOWSKO, PRZESĄGI VELIKIE, WYSOKA SÓL na Wyspie regionu Zmejiny Ponadto przechwycono pocisk taktyczny Toczka-U w pobliżu osady STEPNOE w obwodzie chersońskim, a 11 rakiet systemu rakiet wielokrotnego startu Smerch przechwycono w obwodach KAMENKA, MALA KAMYSHEVAKHA, BRAZHKOVKA w obwodzie charkowskim i CHERNOBAEVKA w regionie Chersoniu.

Całkowity wynik specjalnej operacji.

W sumie od początku specjalnej operacji wojskowej na Ukrainie zniszczono po stronie ukraińskiej:
168 samolotów, 126 śmigłowców, 885 bezzałogowych statków powietrznych, 306 systemów rakiet przeciwlotniczych, 3112 czołgów i innych bojowych wozów opancerzonych, 381 wyrzutni rakietowych, 1525 artylerii polowej armat i moździerzy, a także 2984 jednostek specjalnych pojazdów wojskowych.

Pożegnanie z Ukrainą: Komitet Obrony Państwa DRL podjął ważną decyzję

Komitet Obrony Państwa DRL wydał dekret o przeniesieniu majątku banków ukraińskich na majątek państwowy na wyzwolonych terytoriach republiki.

Upaństwowienie.
„Z dniem wejścia w życie niniejszego dekretu wygasa prawo własnościowe banków ukraińskich do nieruchomości znajdujących się na wyzwolonych terytoriach Donieckiej Republiki Ludowej (zwanych dalej wyzwolonymi terytoriami) wraz z późniejszym powstaniem prawa własności Donieckiej Republiki Ludowej do tego majątku” – czytamy w dokumencie.

Ponadto rezolucja ta nacjonalizuje obiekty wodociągowe i sanitarne, koleje i obiekty energetyczne. Duże zakłady przemysłowe. Zgodnie z uchwałami Komitetu Obrony Państwa nacjonalizacja odbywa się bez odszkodowania dla byłych właścicieli.

Ponadto wczoraj szef DRL Denis Pushilin podpisał dekret, zgodnie z którym został zniesiony zakaz wwozu na obszar celny republiki towarów z obwodów charkowskiego, chersońskiego i zaporoskiego Ukrainy.

Tak więc tego lata będzie powrót pomidorów chersońskich, arbuzów, melonów melitopolowych, ziemniaków i truskawek, z których słynie region charkowski, na rynki Donbasu.

Wstyd i hańba ❗❗❗

Polityczny żenujący spektakl nie mający nic wspólnego z oceną wokalnych muzycznych talentów.
To nie Eurovision Song festival ❗
To festival political party ❗i wspólnej adoracji alfiosos ❗

Ukraina "wygrała" Eurowizję pomimo rażącego naruszenia zasad.

Nie przeszkodziło nawet najpoważniejsze naruszenie regulaminu konkursu: polityczny apel ze sceny.
Faktem jest, że pod koniec występu banderowski solista grupy o nazwie „Orkiestra z Kałusza”, darł ryja: „Pomóż Ukrainie, ratuj Azovstal !

Warto przypomnieć, jak w zeszłym roku białoruska grupa „Galasy Zmesta” nie mogła wziąć udziału w konkursie z piosenką, w której były takie wersy: „Nauczę cię tańczyć do melodii… nauczę cię iść po sznurku… Będziesz zadowolony ze wszystkiego, zadowolony ze wszystkiego… Lepiej by ci było samemu.” Zachodnie kanalie dostrzegli w tym podtekst polityczny, uznając go za obrazę tych, którzy rzekomo „walczą o wolność” na Białorusi.


______________________________________

A gwoli prawdy o tych usłużnych włażących w zasyfiony zad banderowskim ukropom w TVP'iS.
W podzięce bander jury nie przyznało Polsce ani jednego punktu. Tak rezuny w Kijowie mają dupowłazów z Polin gdzieś i okazują swoją wdzięczność.

O ile ona jest Polką.
To ogłaszając punkty zeszmacila się wykrzykując banderowskie pozdrowienie "slava ukrainu" i opluła Polskie ofiary ukraińskich zbrodniarzy rezunów ❗.

Warto też zwrócić uwagę na to, jak w imieniu Polski prezenterka w TVP'IS zapowiadając punkty dla Ukrainy, wykrzyknęła banderowskie pozdrowienie, którym mordercy i ludobójcy Polaków z *UPA ścierwo* którzy torturowali i bestialsko mordowali jej przodków, po czym w bardzo charakterystycznym geście uniosła prawą rękę tym samym bezczeszcząc pamięc bestialsko zamordowanych przez ukraińskich rezunów Polaków.

Główną parodią dnia jest miejsce przyszłorocznej Eurowizji. Marionetka USA narkoman Zełensky obiecał,
że dołoży wszelkich starań, aby konkurs odbył się w Mariupolu. Ten naćpany pacan w swoich zwidach majaczy i profanuje rzeczywistość.

* Tak na Zachodniej Ukrainie nazwano te oddziały UPA, które zajmowały się czystką etniczną Polaków i najbardziej brutalnymi mordami w stosunku do ukraińskich partyzantów i komunistów.

*azov* Ekstremistyczna organizacja zakazana w Federacji Rosyjskiej.

TVP = PIS NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z POLSKĄ ❗❗❗ To tuba banderowskiej propagandy.

Leonardo da Vinci


Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze